balzsoma3

balzsoma3 adatlapja

Regisztráció2013.06.13
Utoljára itt2015.09.29

Kiváló 2013. július 12.a párjával járt itt
Ebben a szállodában mindig gyerekek nélkül a férjemmel voltam. Talán azért is mert nem igazán gyerekeknek való. Inkább felnőttek pihenésére jó. Igaz mi mindig télen megyünk és akkor szerintem hideg az élményfürdő vize és klimája is gyerekeknek. Egyébbként nagyon jó ellátású szálloda, főleg étkezés szintjén.
2013. augusztus 15.családjával járt itt
Nagyon jónak találtuk a luxus apartmant, amiben eltöltöttük pihenésünket. Két hálószoba a gyerekek a nappaliban tökéletesen elfértek és persze a fürdőszobában lévő szauna mindenkit elbűvölt. Az étkezést én inkább csak jónak mondanám, bár azért otthon lenne ilyen fogás mindennap. Mi a külső medencéknél már csak a meleg pezsgőfürdőt tudtuk használni.
Kiváló 2013. június 16.családjával járt itt
Karácsonyi családi vakáción voltunk itt. Írhatnám, hogy ennél jobb wellness részleget, még sosem láttam, vagy, hogy ilyen sokoldalú svédasztallal még nem volt dolgom, de ez nem lenne igaz. Viszont annyira figyelnek minden vendég igényeire, hogy talán itt éreztük magunkat a legjobban.