bimmergirl

bimmergirl adatlapja

Ilyen vagyok
Ár-érték figyelő  •  Luxust szerető utazó  •  Ínyenc  •  Bulizó  •  Nyugalomra és csendre vágyó  •  Húsimádó  •  Édesszájú  •  Sushi imádó  •  Akció-figyelő  •  Wellness-mániás
Regisztráció2016.03.20
Utoljára itt2017.04.08

Gyenge 2017. április 7.családjával járt itt
Először egy rácsos ablakos folyosóról nyíló, rácsos ablakos kis szobát kaptunk, aminél jeleztük, hogy szeretnénk, ha áttennének a kuponon is szereplő kertkapcsolatos vagy erkélyes szobába, mivel édesanyámnak klausztrofóbiája van, és nagyon rosszul érezte magát a rácsok miatt.
Felhasználó fényképei:
Tündérkert Hotel Noszvaj - Tündérkert Hotel Noszvaj - Tündérkert Hotel Noszvaj - Tündérkert Hotel Noszvaj - Tündérkert Hotel Noszvaj - Tündérkert Hotel Noszvaj - Tündérkert Hotel Noszvaj - Tündérkert Hotel Noszvaj - Tündérkert Hotel Noszvaj - Tündérkert Hotel Noszvaj - Tündérkert Hotel Noszvaj - Tündérkert Hotel Noszvaj -
2016. szeptember 3.családjával járt itt
Gyönyörű hely, kedves személyzettel, csak a konyhai dolgozókkal nem voltunk megelégedve. Gyakorlatozó diákokat alkalmaznak, akikben nincs meg a kellő tisztelet (persze volt kivétel). Ha szólunk, hogy kifogyott a baracklé, pofákat vágnak, akkor is, ha valamit nem találunk első étkezésnél, meg úgy bármikor, ha tenniük kell valamit.
Felhasználó fényképei:
Borostyán Med Hotel Nyíradony-Tamásipuszta -
2016. március 21.a párjával járt itt
Voltunk már itt nyitás után, akkor jobban tetszett. A TV-t nem lehet az ágyból nézni, csak a kényelmetlen kanapéról, ami kinyitva még egy gyereknek is kicsi. Reggel hallottuk a szobában, ahogy a takarítónők ócsárolják a szemben lévő szobában lakókat végig a takarítás alatt. A WC ülőke kisebb, mint maga a WC, számomra ez eléggé irritáló.