BOVALIERE

BOVALIERE adatlapja

Regisztráció2013.10.14
Utoljára itt2013.11.06

Kiváló 2013. október 14.gyerekekkel járt itt
Márciusban/búcsúzkodós/ családi vacsorára voltunk hivatalosak. A kínálat, a mennyiség, a minőség kifogástalan volt. A személyzet vendég központú. Kicsit tartottam az áraktól, de kellemesen csalódtam. Az árak elfogadhatóak. Tiszta, kellemes, hangulatos hely. Szívesen vissza mennék bár mikor, de vidéki lévén marad a "mikor".
Kiváló 2013. október 15.a párjával járt itt
A Visegrádon töltött három napos nyaralásunk alatt térünk be. sajnos a földszinten található csodálatos korabeli étteremben nem ebédelhettünk, mivel az elit csoportoknak, elsősorban külföldieknek van fenn tartva, épp akkor érkezett egy angol csoport. De, a személyzet nagyon vendég központú volt, és megengedték, hogy szét nézhessünk, természetesen, le nem ülhettünk.
Kiváló 2013. október 15.családjával járt itt
Mivel rendszeresen járunk a csárdába, úgy gondoltam anyák napja alkalmából édesanyámmal ott ebédelünk. Ő nem igazán szereti a halat, de a halászlének és a túrós csuszának nem tud ellen állni. Fantasztikus környezetben, közvetlen vízparton, rengeteg virág a ládákban, a napellenzőt egyből engedik, ha látják, hogy a vendég szemébe süt a nap.