Brownie

Brownie adatlapja

Ilyen vagyok
Városi barangoló  •  Táplálkozástudatos  •  Ínyenc  •  Természetbarát  •  Édesszájú  •  Aktívan pihenő  •  Kultúraéhes  •  Gyógyvízben ázó  •  Wellness-mániás
Regisztráció2016.05.06
Utoljára itt2021.06.08

2016. május 18.barátokkal járt itt
Azt nem mondanám, hogy nem volt jó hely, de tény, hogy az én ízlésemhez képest ez egy túlzsúfolt kávézó volt. Azért egy barátnős beszélgetéshez kiváló, és sok randizós párt is láttam a sok külföldi turista között. A hely láthatóan kinőtte magát,hétköznap ebédidőben csak úgy tolongtak a kávéért, forró csokiért a vendégek.
2016. május 31. járt itt
A McDonald's éttermeket nem kell bemutatni a hazai gyorsétterem-kedvelőknek. Finomat kínálnak, gyorsan, arról pedig most ne beszéljünk, hogy mennyire egészséges a kínálat. Mindenkinek szíve joga eldönteni, hogy mit eszik, és a McDonald's sem kerget hiú reményeket ezzel kapcsolatban.
Kiváló 2016. június 5.a párjával járt itt
Egy koncert után vendégeskedtünk a párommal a Döner Kebab Express háza táján. Nem bántuk meg! Egy 5 órás, álldogálással egybefűzött, élményteli koncerten voltunk túl, amikor megérkeztünk. Mindez már azt előlegezné meg, hogy bármit jóízűen megettünk volna, de nem, ritka jó ízléssel áldott meg bennünket a sors, így nyitva tartottuk a szemünk.