Cafe Frei - Váci utca Budapest

Kedvezményes pihenés
Erzsébet Park Hotel Parádfürdő

Cafe Frei - Váci utca Budapest vélemények

2019. november 12.a párjával járt itt
Rengeteg fajta kávéból lehet választani, érdemes először megnézni a kávélapot a pulthoz fáradás előtt. A kávé finom volt, viszont a mellé rendelt szendvicsek a melegítés ellenére is középen hidegek maradtak. A mosdó elég tragikus állapotban van, köszönhető ez a hely nagy forgalmának is. Az árak magasak, de ár-érték arányban belefér. A kávézó kialakítása hangulatos.
2016. augusztus 16.a párjával járt itt
Gyakran megfordulunk itt, mert ilyen különleges kávékat sehol nem találunk. Különösen a Nicaraguai dohánykávé, a Szafari espresso, a Kiotói szilvás kávé, a kedvenceink. Jó ötletnek tartom, hogy létrehoztak ilyen kávéházat. Az is jó ötlet, hogy a Libri könyvesboltokban is gyakran találkozunk ezzel a kávézóval. Illik a hely hangulatához.
2016. május 18.barátokkal járt itt
Azt nem mondanám, hogy nem volt jó hely, de tény, hogy az én ízlésemhez képest ez egy túlzsúfolt kávézó volt. Azért egy barátnős beszélgetéshez kiváló, és sok randizós párt is láttam a sok külföldi turista között. A hely láthatóan kinőtte magát,hétköznap ebédidőben csak úgy tolongtak a kávéért, forró csokiért a vendégek.
Átlagos 2016. március 28.a párjával járt itt
Húsvét hérfőn tértünk be a kávézóba, már többször ki akartuk prbálni, de este mindig zárva találtuk. Délután csúcsidő volt, alig találtunk szabad asztalt, és jó negyedórát vártunk a mexikói chilis csokoládéra és costa ricai kókuszos kávéra, aminek elkészültét kijelző jelezte.
Cafe Frei - Váci utca Budapest - Belső
Átlagos 2015. szeptember 19.családjával járt itt
Egész jó kis kávézó ez többször jártam már itt a sütemények finomak a kinálat bőséges az italok jók kedvencem az Al-Jaziar jeges karamella és az Ausztrál mogyorós csoki a felszolgálok jófejek a diszek meg egyszerűen gyönyörűek
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 266 városban járt márFelfedező - 3356 helyen első értékelőNépszerű író - 2497 hasznos szavazat11 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 96044 feltöltött kép
Átlagos 2015. szeptember 13.egyedül járt itt
A Váci utca Fővám tér és Ferenciek tere közötti szakaszán kb. félúton egy saroképületben található a Cafe Frei hálózat belvárosi egysége. A dizájn a megszokott Cafe Frei vonulatot képviseli, színes papagájos tapéta, keleties teaházi hangulat az elviteles résznél, sok kényelmes asztalka és szék, színes térképek, természetképek a világ minden tájáról, persze kiemelten a kávétermelő térségek.
Cafe Frei - Váci utca Budapest - BelsőCafe Frei - Váci utca Budapest - Étel/italCafe Frei - Váci utca Budapest - BelsőCafe Frei - Váci utca Budapest - MosdóCafe Frei - Váci utca Budapest - Étel/italCafe Frei - Váci utca Budapest - Étlap/itallapCafe Frei - Váci utca Budapest - Étlap/itallapCafe Frei - Váci utca Budapest - BelsőCafe Frei - Váci utca Budapest - BelsőCafe Frei - Váci utca Budapest - Külső képCafe Frei - Váci utca Budapest - Külső képCafe Frei - Váci utca Budapest - Külső kép