Adele Hotel Pécs ★★★★

Harkányi Psoriasis Centrum Harkány - Senior ajánlat - Rekreáció nyugdíjasoknak
Senior ajánlat - Rekreáció nyugdíjasoknak
Harkányi Psoriasis Centrum Harkány

Adele Hotel Pécs vélemények

Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 34 városban járt márFelfedező - 48 helyen első értékelő3 évnyi aktív tagság
2023. szeptember 20.a párjával járt itt
A jó előre lefoglaltunk egy nagyobb apartmant. Becsekkoláskor szembesültünk vele, hogy teljesen másik szobát kaptunk, mint amit kértünk. A reklamációkor elnézést kértek, de nem tudták már biztosítani az előre lefoglalt és egyébként kifizetett saját konyhás két légterű apartmant, helyette maradt a földszinti, utcára néző szoba.
Adele Hotel Pécs - SzobákAdele Hotel Pécs - FürdőszobaAdele Hotel Pécs - SzobákAdele Hotel Pécs - SzobákAdele Hotel Pécs - SzobákAdele Hotel Pécs - SzobákAdele Hotel Pécs - SzobákAdele Hotel Pécs - FürdőszobaAdele Hotel Pécs - BelsőAdele Hotel Pécs - SzobákAdele Hotel Pécs - Szobák
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 40 városban járt már2 évnyi aktív tagság
Kiváló 2020. szeptember 8.a párjával járt itt
Négy éjt foglaltunk a hotelba nemrég kettesben,hogy felfedezzük a várost ahol 11 éve nem jártam már és érdekelt mennyit változott azóta:)Belváros lépésre van ,mégis csendes az utca,amitől kivalo pihenésre egy nyüzsgő nap után,Első körben a Tettyén lévő egyik hotelt választottam ki ,de miutan ott nem volt hely igy esett erre a választasom:)Amugy is a butique hotelek a gyengéim.
2019. január 28.csoporttal járt itt
Gyönyörű szállás Pécs szívében. A apartmanhotel nagyon igényesen és szépen lett kialakítva, tiszta és ízléses, és a reggeli nagyon finom volt. Tényleg a központban van, sétatávolságra van a legtöbb látnivaló és jó étterem. Hiányoltam azonban a teljesjkörű tájékoztatást a parkolásról.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 17 városban járt márNépszerű író - 30 hasznos szavazat
Kiváló 2017. január 4.gyerekekkel járt itt
Nyugodt, nem túl zajos szilveszterre vágytunk, és ez tökéletesen sikerült is. A szálloda csendes, nyugodt helyen található, a belváros szívében, a fő nevezetességekhez (dzsámi, székesegyház, Zsolnay-negyed) nagyon közel. Azon ritka helyek egyike, ahol a képek alapján éppen az várt bennünket, amire számítottunk.
Kiváló 2016. május 7.a párjával járt itt
Izgatottan vártam a pécsi kirándulásunkat a férjemmel, hiszen 18 éves korom óta nem jártam a városban (azaz már 15 éve), a párom pedig még soha. . . Sikerült lefoglalnunk egy gyönyörű boutiqe hotel superior szobáját 2 éjszakára. Az Adele Hotel mellett szólt, hogy csak pár percnyi sétára helyezkedik el a Széchényi tértől, és minden turista tudja, hogy Pécsett onnan indul minden élet.
Adele Hotel Pécs - VendéglátásAdele Hotel Pécs - VendéglátásAdele Hotel Pécs - VendéglátásAdele Hotel Pécs - BelsőAdele Hotel Pécs - SzobákAdele Hotel Pécs - Belső