Bucika78

Bucika78 adatlapja

Regisztráció2015.01.22
Utoljára itt2018.08.24

Kiváló 2015. január 22.családjával járt itt
Kiváló szálloda! Az ételek kitűnőek a személyzet kedves ,segítőkész a szobák tiszták a fürdő csodás rosszat csak a csendes wellnessre tudunk a gyerek miatt mert nem mehetett be de tudomásul vettük és kész(ez sem kritika). Szinte az összes hunguest-es szállodában voltunk már de ez a favorit!
Gyenge 2015. április 27. járt itt
A szálloda gyönyörű a szoba 5* a pincérek nem vendéglátó egységbe valók nem volt leszedve az asztalunk csak ha elmentünk. A gyerek medence hideg volt fázott benne a gyerek. Az étteremben mi voltunk és még egy család 4 gyerekkel ránk szoltak ne rohangáljanak a gyerekek mert zavarja a többi vendéget minket nem zavart akkor kit? ?
Gyenge 2015. január 22.családjával járt itt
Szilveszterezni voltunk 3 éjszakát. Pozitívumok: kedves, segítőkész személyzet (kivéve morcos köszönni nem tudó pofa a wellness részlegen), modern szobák, kiváló ételek, jó elhelyezkedés. Negatívumok: Nincs rendes akasztós szekrény mivel szilveszterezni jöttünk és öltönyt, estélyi ruhát vittünk amik lógtak egymáson egy kabátakasztón 3 napig( szilveszterre jó gyűrött lett a ruha), a wellness sokkal kisebb mint a képeken rettenetes kosz van!