Thermál Hotel és Kemping Komárom ★★

Thermál Hotel és Kemping Komárom
2900 Komárom, Táncsics Mihály u. 38.

Thermál Hotel és Kemping Komárom a térképen

Thermál Hotel és Kemping Komárom értékelése:

1. helyezett a 12 komáromi szállás közül
16. helyezett Közép Dunántúlon - 389 szállás közül

Thermál Hotel és Kemping Komárom képei

Thermál Hotel és Kemping Komárom

Thermál Hotel és Kemping Komárom vélemények

2020. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. június 27.
Összességében minden stimmelt, jól éreztük magunkat. Negatív - amiről szerintünk a személyzet nem tehet - ( 8-as szoba ) 1-2 konnektor pluszban elkelt volna, a WC- papír tartó nehezen elérhető, a TV- csatornák áttekinthetetlenek és hiányosak voltak. Köszönünk mindent, másoknak is ajánljuk a Hotelt.
2020. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. január 21.
Közel van a fürdőhöz, köntös, napi korlátlan belépés, rugalmasság a kilépéskor.

2019. augusztusban, csoporttal járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 21.
Nagyon jó helyen, szép környezetben , udvarias vendéglátókkal rendelkező szállás. Ami hiányzott : egy vízforraló a szobából, valamint
a reggeli kínálatból a laktóz- ill. tejmentes választék.

2019. júniusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2019. június 29.
Többször jártam itt, igaz hogy nem változik semmi, de pár napos kikapcsolódáshoz teljesen megfelel. A szoba egyszerű, van légkondi a hőség ellen, és szerencsére szúnyogháló a vérszívók ellen. Amit hiányolok, hogy nem ürítik naponta a szemetest. A legjobb, hogy bármikor átsétálhatok a fürdőbe egy kellemes fás campingterületen keresztül.

2019. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. június 19.
A thermál campingbe az átjárás a szálláshelyről egyszerű és kellemes a szép fás környezetben. A víz a medencékben tiszta, a hőfokot épp akkor ellenőrizték mikor fürödtünk. A fürdőzők védelmét a vizimentő szolgálata felügyelte, biztonságban lehetnek a kisgyerekes szülők is. Választékos büfé és éttermi szolgáltatás a strand területén is.

2018. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. március 11.
A hotel nagyon jó helyen fekszik. Közel a Thermál Fürdőhöz. Többször igénybe vesszük évente a hotelt ha valamilyen programm van Komáromban /pl Komáromi napok, Éjszakai fürdőzés/ Tökéletes ár/érték arány + a fürdőbelépő is benn van az árban. Kedves segítőkész személyzet. A reggeli is bőséges. Lehetőség van korai bejelentkezésre és későbbi távozásra is ha törzsutas vagy, illetve csekély díj ellenében.
2019. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. március 8.
Nagyon családias a hangulat,a szálláson tisztaság és meleg!Nagyon finom a reggeli,a fürdőben is tisztaság,a víz is nagyon tiszta!mindenkinek ajánlani tudom!mi minden évben visszatérő vendégek vagyunk!

Délibusz TOP szállásértékelő
2018. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. november 5.
A szállás hotel részét vettük igénybe. A szoba teljesen rendben, ár/érték arányban kiváló a szolgáltatás. Előttem többen bírálták a reggeliztetést, de kiírnák mennyi is volt a szállás /fő? És ezért még fürdőbelépőt is kaptak! A városban is akad néznivaló és ajánlom mindenki figyelmébe az egységáras taxikat is.

voti TOP szállásértékelő
voti TOP egyébhely értékelő
2018. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. október 24.
Komáromban én többször is jártam már. kezdetben még csak ismerkedtem a várossal. . . de azóta több alkalommal is csak jó tapasztalataim voltak! Szép helyen van, nem messze Budapesttől és az emberek is barátságosak, a szállások ára sem túl magas! ! ! A párommal nemrég jártunk ott és egy kellemes hétvégét töltöttünk el kettesben.

2018. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 26.
Nagy csalódás a tavalyi néhány naphoz képest! A reggeli szánalmas,csak viccből lehet svédasztalosnak nevezni,a virsli-kenőmájas-tojás szentháromságból kerül ki minden. Teafilter csak zöld van,a gyümölcslé vizezett szörp,minden egyéb a mustártól a néha előforduló joghurtig zs kategóriás. Felvágott,sajt nincs. A kenyér se friss.

Komárom
2 nap/1 éjszaka 7.900 - 9.300,- Ft/fő/éj között;belépővel., parkolással, WIFI-vel
Komárom
2 nap/1 éjszaka 8.840 - 10.520,- Ft/fő/éj között;belépővel., parkolással, WIFI-vel
Erdőalja Vendégház
Jásd
3 nap/2 éjszaka 5.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, internet elérhetőséggel
Kincsem Wellness Hotel
Kisbér
2 nap/1 éjszaka 9.950 - 12.500,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2020.09.01. - 2021.03.31.
Duna Residence
Dunaszentmiklós
2 nap/1 éjszaka 22.500 - 25.000,- Ft/fő/éj között: Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.09.01. - 2020.11.30.
Parti Panzió
Tata
4 nap/3 éjszaka 6.667 Ft/fő/éj ártól: önellátással, kerékpár használattal, grillezési és bográcsozási lehetőséggel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.09.27-ig
Komárom
2 nap/1 éjszaka 7.525 - 7.900,- Ft/fő/éj között;belépővel., parkolással, WIFI-vel
Bakonyi Csillag Vendégház
Bakonybél
3 nap/2 éjszaka 4.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Hotel Szépalma
Porva-Szépalmapuszta
3-5 éjszaka 10.360,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, kincskereső túrával, bowlingpálya használattal, ajándék pólóval
Károlyi Kastély Hotel & Restaurant
Fehérvárcsurgó
3 nap/2 éjszaka 16.000 - 25.425,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, kastélylátogatással, nordic walkinggal, társasjáték kölcsönzéssel, ping-pong és csocsó használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.07.30-ig
Margaréta Vendégház
Fehérvárcsurgó

Szállodák Komárom környékén
Károlyi Kastély Hotel & Restaurant  Fehérvárcsurgó
Villapark Várgesztes Várgesztes
A Vértes északnyugati csücskében meghúzódó településen, a Villapark Várgesztes egész évben...
Kedvezményes szobaár félpanzióval (min. 2 éj)
Napi árak reggelis ellátással
Itt a vége, fuss el véle (min. 3 éj)

KomáromX