Branco Steak House Érd

2030 Érd, Balatoni út 13.

Branco Steak House Érd a térképen

magyar, angol, német
Visa, EC/MC, Amex, Diners Club
Erdinger Hefe, Krusovice, Guinness surger, Bernard, Erdinger búza

Branco Steak House Érd bemutatkozása

A Steak House-ban a western légkör egyesül a magyar vendéglátásra jellemző családias kiszolgálással.
Specialitásunk, a titkos recept szerint pácolt marha steak mellett persze szerepel az étlapunkon szárnyas-, sertés-, halétel is. A steakeket különböző méretekben, többféle sütési módozatban, különleges mártásokkal és ragukkal tálaljuk.
Az ételek mellé híres magyar borászok borait és díjnyertes pálinkafőzdék pálinkáit ajánljuk.

Négy klimatizált, különálló dohányzó és nemdohányzó termünk 120 fő befogadására képes, ezek mindegyike akadálymentes padlózattal van ellátva.
Kisgyermekes vendégeinknek játszósarokkal, etetőszékekkel és babapelenkázóval kedveskedünk. A nagyobbak ingyenes WiFi hálózaton böngészhetnek.
Amennyiben úgy dönt, nincsen kedve otthonról kimozdulni, rendelje meg ételeinket telefonon, és házhoz szállítjuk.

Branco Steak House Érd vélemények

2018. márciusban, családjával járt itt
Értékelt: 2018. április 3. - 1 látogató hasznosnak vélte
Az árakkal tisztában voltam,mert előtte megnéztem a netes étlapot. Az ételek finomak voltak,a kiszolgálás is jó volt. Ami nem tetszett:Kérdésünkre hogy el lehet-e feleztetni a desszertet nem mondták hogy két fél adagot fognak kiszámlázni ami lényegesen drágább,de azt hiszem ami tényleg felháborító volt,hogy nem elég a 24 eFt amit négyünkre kiszámlázhattak,hanem még az asztalra kitett mogyorót is felszámolták 500 Ft-ért.

2017. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 20. - 2 látogató hasznosnak vélte
Általában évenként 1x-2x látogatunk el ide, ha steak-et akarunk enni és nagyon ki vagyunk éhezve rá, mert mint ismert, a jobb steakek nem kis adagok. Tanácsos előre foglalni, ha asztalt akarsz kapni, főként hét végén. A tapasztalataink azonosak az utóbbi években, a színvonalat tartják, sajnos azonban ennek a szintje kívánnivalót hagy maga után.

Szerényke TOP szállásértékelő
2017. júniusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. július 15. - 7 látogató hasznosnak vélte
Barátokkal beszéltük meg, hogy itt találkozunk, kár volt. Kint volt szabad asztal, ezért ott foglaltunk helyet, mivel nagyon meleg volt. . . Minden asztalon kis tálban kihelyezett pucolásra váró mogyoró, ami már az elején gyanúsnak tűnt. Megkaptuk az étlapot,aztán gyors átlapozás után be is csuktuk, mert a benne feltüntetett árak HORROR árak.

2016. decemberben, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2016. december 24.
Egy kiváló hangulatú hely, melyben finom ételek vannak. Terészetesen steak-ot ettem és nagyon finom volt. A kiszolgálás rendben volt, csak azt nem értettem, hogy kiraktak az asztalra 2 tál mogyorót. Mindenki elkezdte enni, ahogy máshol is szokás nasit adni míg várják az ételt. Csak itt ezt keményen be is vasalják. 2 maroknyi héjas mogyoróért 1000 forint azért egy kicsit túlzás.

2016. októberben, családjával járt itt
Értékelt: 2016. október 14.
Szombaton kora délután látogattuk meg az éttermet négyen (2 felnőtt és 2 gyerek). Az asztalfoglalások miatt csak két oszlop közötti asztalt kaptunk. Mivel a gyerekek nem fértek el az asztal melletti oszlopoktól, ezért arrébb kellett tolni az asztalt, ezért a pincérek folyamatosan kerülgettek minket.

2016. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. június 9.
Egy nagyon elfoglalt hét után, a szombati vásárlás után estünk be az étterembe, mivel úgy éreztem, energiám nulla, főzni képtelen vagyok. Mivel decemberben már társasággal jártunk itt és meg voltunk elégedve, nem volt kérdés, hogy hova menjünk. Mivel akkor nyitott az étterem, rajtunk kívül egy pár volt.

2015. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2015. augusztus 11. - 1 látogató hasznosnak vélte
Régóta szerepel a "kedvenc" éttermeink listáján a Branco Steakhouse. A problémánk a változó minőséggel és kiszolgálással van inkább. Az ételek régen isteniek voltak, most inkább csak finomnak nevezném őket. Azonban van egy-egy fogás, ami egyszer ilyen, egyszer olyan.

2015. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. június 23. - 1 látogató hasznosnak vélte
Egy esős hétköznap este felé ültünk be az étterembe, ahol kevesen voltak. A kiszolgálás udvarias, és figyelmes volt. Az ételekről kimerítő tájékoztatást kaptunk. A megrendelt ételek minősége, és mennyisége minden várakozásunknak megfelelt. A maradékot kérésre bedobozolták. A számla egyensúlyban volt a szolgáltatással. Kellemes estét töltöttünk az étteremben.

Mobilról küldte. | 2015. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. március 3.
Valentin nap estéjén voltunk, elég sokan is voltak. A rendelés leadása után 65 perc múlva érkezett meg az étel. Ez a környező asztaloknál is így volt. Az ételek hozták a szokásos minőséget. Viszont a foglaláskor közölték, hogy csak 2 óráig lehet a miénk az asztal a sok foglalás miatt. 5 percet késtünk, durván 10 perc elment a rendelésre, majd 65 perc várakozás az étekekre.

2015. februárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2015. március 2. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nagyon kellemes vacsorát fogyasztott itt 7 fős családi társaságunk. Az étterem hangulata western ház (tehér bőrök, sok fa bútor). A kaja adagok óriásiak, még a gyermek adagok is. Szóval itt a kisétkűek inkább fél adagot kérjenek! Az ételeket hamar kihozták és isteni finomak, s megfelelő hőmérsékletűek voltak. A személyzet segítőkész és türelmes volt.

Legnépszerűbb csomagok Érden és környékén
VVSI Sport Hotel
Gárdony
2 nap/1 éjszaka 7.200 - 11.500,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással
2020.10.21. - 2020.12.20.
Duna Relax Hotel
Ráckeve
3 nap/2 éjszaka 13.333 - 21.404,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, szaunaprogramokkal, sportolási lehetőségekkel
2020.01.21. - 2022.01.02.
Hotel Charles
2 nap/1 éjszaka 8.211 - 19.105,- Ft/fő/éj között: ellátás nélkül, internet elérhetőséggel
2019.03.22. - 2022.01.02.
Kis Szárcsa Vendégház
Agárd
2-3 éjszaka 8.167,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, borbekészítéssel, hétvégén borkóstoló jeggyel, kávé és tea fogyasztással, wellness-részleg használattal, kerékpárhasználattal, korai érkezéssel, parkolással
2020.09.24. - 2021.03.15.
Bazilika alatti Panzió
3 nap/2 éjszaka 17.450,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, korlátlan italfogyasztással kávégépből, wellness-részleg használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2020.05.29. - 2020.12.31.
Atlantic Hotel
2 nap/1 éjszaka 7.544 - 17.193,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással
2007.01.01. - 2022.03.31.
Sashalom Hotel
2 nap/1 éjszaka 4.500 - 5.000,- Ft/fő/éj között: ellátás nélkül, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.08.01. - 2021.12.31.
Boutique Residence Budapest
3 nap/2 éjszaka 19.123,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.03.11. - 2021.03.15.
Bo18 Hotel Superior
2 nap/1 éjszaka 10.895 - 25.105,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, wellness részleg használattal, internet elérhetőséggel
2019.05.27. - 2021.12.31.
Portobello Wellness & Yacht Hotel
Akár 1 éjszaka 15.400,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, Aquasziget Élményfürdő és Wellness világ korlátlan használatával, játszóházzal, parkolással, internet elérhetőséggel
2020.09.27. - 2020.12.17.
Hotel Platán Székesfehérvár
3 nap/2 éjszaka 10.250,-Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, üdvözlő pezsgővel, belépővel az Árpád Fürdőbe, városnézéssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2010.06.19. - 2021.01.31.
City Hotel Pilvax
2 nap/1 éjszaka 8.772 - 24.211,- Ft/fő/éj között: választható ellátással
2020.10.22. - 2021.01.15.

Szállodák Érd környékén
Libra Hotel Érd
Thermal Hotel Visegrád Érd
Adventi kikapcsolódás (min. 3 éj)
Legjobb ár (min. 2 éj)
Sleep & Go (1 éjtől)