Texas Étterem & Pizzéria Budapest

Hotel Freya Zalakaros - Senior ajánlat fürdőbelépővel
Senior ajánlat fürdőbelépővel
Hotel Freya Zalakaros
Lifestyle Hotel Mátra Mátraháza - A Mátra felfedezése a legjobb áron
A Mátra felfedezése a legjobb áron
2026.04.12-ig
Lifestyle Hotel Mátra Mátraháza

Texas Étterem & Pizzéria Budapest vélemények

Kiváló 2017. február 27.családjával járt itt
2017. február hónapban a XVIII. ker. Texas Étterembe voltunk 6 fővel. Hat különböző ételt rendeltünk, mindegyik finom, és bőséges volt. A kiszolgálás udvarias, a tisztaság szintén maximális. Mindenkinek tudom ajánlati ezt az éttermet, aki nem "luxus" kategóriáju étteremre, hanem kedves, családias hangulatu étteremre vágyik.
Kiváló 2016. május 31.egyedül járt itt
Ma rendeltem innen pizzát. Azt mondták hogy 60 perc alatt kijön. 40 perc alatt itt volt és a pizza ize remek volt ráadásul hatalmas adag. Rendelek még
2016. március 12.barátokkal járt itt
Évek óta figyelemmel kísérem az étterem fejlődését. Korábban inkább házhoz szállítást választottam, mostanában inkább helyben étkezünk. A kiszolgálás mindig gyors. Az ételek nagyon ízletesek, az adagok nagyok. Kedvenceink: Dallas csirkemell, pizzák,a különféle saláták stb. Az ár-érték aránya nagyon kedvező.
2015. június 11.a párjával járt itt
Egy szórólapot kaptunk az étteremről, ami alapján úgy döntöttünk, hogy elmegyünk ebédelni. Az ételek nagyon finomak, kedves és gyors volt a kiszolgálás, az ár is megfelelő volt. Amit kifogásolnék, az a abroszok tisztasága, de igazán ki kellene cserélni, mivel nem csak pecsétesek, hanem kopottak. Amúgy mindennel meg voltunk elégedve, csak ajánlani tudom.
Kiváló 2015. január 31.a párjával járt itt
Egy januári esős péntek este tértünk be az étterembe, én korábban még nem jártam itt. Mivel a közelben lakunk , eljutott hozzánk a szórólapjuk, amelyben házhoz szállítást is vállalnak. Innen jött az ötlet, és nem bántuk meg. A pincérnő kicsit gyakorlatlan, de kedves és igyekvő volt, az ételek minősége is megfelelt, csak a kacsacomb tűnt kicsit túlsütöttnek.
Texas Étterem & Pizzéria Budapest - Étel/italTexas Étterem & Pizzéria Budapest - Étel/italTexas Étterem & Pizzéria Budapest - Étel/italTexas Étterem & Pizzéria Budapest - EgyébTexas Étterem & Pizzéria Budapest - Külső képTexas Étterem & Pizzéria Budapest - Külső kép
Kiváló 2014. február 17.barátokkal járt itt
Nem rég vacsoráztunk a Texasban, nagyon meg voltunk elégedve a hellyel! A menüsor változatos, az árak jók, a felszolgált ételek egytől egyig remekek voltak, az adag pedig akkora, hogy alig (vagy meg se. . . ) bírtuk megenni! Érdekessége, hogy meglehetősen kihalt, kevesen térnek be, de gondolom, a házhoz-szállítás sokat hoz a konyhára.
Kiváló 2013. június 1.a párjával járt itt
Kedves, gyors, figyelmes a kiszolgálás. 4 éve rendszeresen ellátogatunk a Texasba, már a hangulatunkból kitalálják mit szeretnénk fogyasztani :). Az ételek rendkívül ízletesek, és hatalmas adagokat szolgálnak fel, az árak bárki számára elfogadhatóak! Mindenkinek szeretném figyelmébe ajánlani! Üdvözlettel, BETTY