Cinege

Cinege adatlapja

Ötletszerűen.
Ilyen vagyok
Környezettudatos  •  Nyugalomra és csendre vágyó  •  Aktívan pihenő  •  Vízimádó
Regisztráció2014.07.23
Utoljára itt2023.12.07

Átlagos 2023. október 5., csoporttal járt itt
A kiváló helyen lévő "hotelben" kívülről inkább diákszállónak, kollégiumnak látszik. A szobák azonban tiszták, a mellékhelyiségek is, a hotel személyzete nagyon kedves. A kapcsolódó étteremről - mint megtudtam, másik vállalkozás üzemelteti, és rengeteg a vendégpanasz -, ugyanez nem mondható el.
Kiváló 2023. október 5.a párjával járt itt
Rendkívül nyugodt félreeső hely, a csendes pihenést kedvelőknek. A tulajdonos kedves, és bár nekünk nem nagyon volt kívánságunk, telefonon azonnal rendelkezésre állt. Az apartman tiszta, jól felszerelt, remek kilátással a Balatonra. A Balatonhoz nem esik igazán közel, de ez azoknak, akik a csendet szeretik, egyben előny is lehet.
Felhasználó fényképei:
Szeibert Vendégház-Panoráma Panzió Balatonfüred -
Gyenge 2014. július 23. járt itt
Ez az a hely amiről azt mondjuk: egyszerre voltunk kétszer. Először, és utoljára. A környezet idilli, a klíma kiváló. Paradicsomot lehetne belőle csinálni. Kár érte. A megérkezés is hideg zuhany volt: nem éppen szívélyes fogadtatás ("ezek is éppen itt rontják a levegőt? ! "). Az ígért programok: üdvözlő koktél, zenés-táncos este pl.