csillaghullás

csillaghullás adatlapja

Regisztráció2018.07.14
Utoljára itt2023.10.05

2023. szeptember 22.a párjával járt itt
Kiváló hely a pihenésre. A várjátékok megtekintése kihagyhatatlan. A "szomszédban" található Sümegi vár egész napra nyújt kikapcsolódást. A Hotel Kapitány Superior Wellness egy kis ékszerdoboz. A személyzet kedves, az ételek finomak, a szoba tiszta. Esténként élőzene várja a táncolni vágyókat. Ajánlati tudom mindenkinek.
Kiváló 2023. szeptember 22.a párjával járt itt
A Hotel közvetlenül a Balaton partján található, saját kikötővel és stranddal. Az ételek fantasztikusak. Lehetőség van kinti részen elfogyasztani az ételt, ahonnan mesés kilátás van a Balatonra. Kinti és benti medencék , szaunák biztosítják a tökéletes pihenést. A személyzet kedves, udvarias. A szobák kényelmesek, tiszták.
Felhasználó fényképei:
Flamingó Wellness & Konferencia Hotel Balatonfüred -
Kiváló 2022. szeptember 14.a párjával járt itt
A hotel hangulata különleges. A személyzet segítőkész, kedves, mosolygós. A szoba tiszta, kényelmes. Az ételek különlegesek és bőségesek. A kinti és benti medencék pihenésre kiválóan alkalmasak. A wellness részlegnél mindenki megtalálja a kedvére valót. Naponta többször szauna szeánsz van. Mindenkinek csak ajánlani tudom.