Csiripa

Csiripa adatlapja

Imádok enni, élvezem a jó italokat. Jelentős magyar és olasz élelmiszeripari vállalatok elsőszámú vezetője voltam.Kritikusan szemlélem a magyar gasztronómia fejlődését, annak útvesztőit és eredményeit. Szerencsém volt a világ számos táján kóstolni ételek ezreit, éppen ezért kedvenc konyhám nincs, csak kedvenc ételeim. Több mint 200 szállodában laktam, voltak olyanok, amelyekre csak kiírták, s voltak olyanok is amelyek ennél a fogalomnál többet nyújtottak, minden disszonancia nélkül. Kemény kritikus, de hálás vendég vagyok, viszont ott ahol egyszer hibáznak több esélyt nem adok, mivel tudom, hogy az országban is több büfé,vendéglő panzió és szálloda van mint az életemből hátralévő napok száma.
Rendszeresen járom a világot évi kb. 4 hónapot más országokban töltök, heti minimum 2 alkalommal járok étterembe.
Regisztráció2013.04.13
Utoljára itt2014.08.27

Átlagos 2013. április 13.a párjával járt itt
Eklektikus, puccos hely, nem tudom mi az irány stílusban. Az ételek alapvetően rendben vannak. Az üzletvezetők eltérő minőségűek, a pincérek alapvetően udvariasak, kellemes hangnemben, megfelelő felkészültségűek. A zöldsaláta kacsamellel ehetetlen volt a saláta nem kellő tisztítása miatt, homokos volt.
2013. április 13.a párjával járt itt
Kellemes kerthelyiség, értelmes pincérek,jó ár-érték arány. Az eredeti étterem specialitása volt a Táci tehéntánc szelet amit kitűnően készítette. A falon lévő képek egy része nem illik a környezetbe. Kicsit merev a belsőépítészet. Az adagok megfelelőek, átlagosan díszítettek. Az italok hőmérséklete rendben, kívánságra köretet csinálnak.
Gyenge 2013. április 13.a párjával járt itt
Egy kifejezett vásárlói igényt kielégítő hely, sokat azaz korlátlanul ad elfogadható áron. Nehézkes a parkolás,át nem gondolt mélygarázs, kesze-kusza feljárattal. A személyzet sokat dolgozik, de kifejezetten személytelen, mintha alul motivált lenne. Szegényes és fantáziátlan sushi-bár, a halak gyenge minőségűek, és ízetlenek.