csuporka85

csuporka85 adatlapja

Regisztráció2014.03.17
Utoljára itt2018.07.18

Kiváló 2014. március 17.gyerekekkel járt itt
2013 nyarán voltunk,két gyermekkel az egyikük még csak 4 hónapos volt. A szálloda nagyon szép,tiszta a személyzet pedig nagyon segítőkész és barátságos. A reggelik és a vacsorák nagyon finomak voltak. A medencék nagyon jók gyerekek számára is. A különböző programok nagyon tetszettek különössen a sétahajózás és,hogy "kétszer" láttuk a naplementét egy este alatt
Átlagos 2014. március 17.gyerekekkel járt itt
Zamárdit nagyon szeretjük,de a szállodával nem voltunk elégedettek. A szobában a szúnyogháló lyukas volt és folyton bejöttek a darazsak nem mertem aludni nehogy megcsípje egy a gyereket. A medence szép,de nagyon hideg volt,egyszer voltam benn,és nagyon megfáztam és pont babát vártam. A nyaralás hátra levő részében beteg voltam.
Kiváló 2014. március 17.gyerekekkel járt itt
Nekem ez a szálloda volt az "álom",és nem csalódtam benne. A szálloda gyönyörü,a kilátás a várra csodaszép. Igaz télen voltunk,de így is nagyon szép volt. A személyzet nagyon kedves volt,8 hónapos terhes voltam és mindenben segítettek. Az ételek nagyon finomak voltak. Kisfiam kedvenc szállodája lett és az enyém is.