Culibuli781214

Culibuli781214 adatlapja

Regisztráció2013.11.20
Utoljára itt2016.11.30

Szörnyű 2015. október 26.családjával járt itt
Tavasszal interneten foglaltam le 11 napot a szállodában, melyet férjemmel szerettem volna ott eltölteni, igénybe véve a gyógy-szolgáltatásokat is. Már megérkezni sem volt könnyű, a parkolóba alig tudtunk bejutni a rendszer hibája miatt. A szobával nem volt gond, annál inkább a fürdő- ill. a gyógy szolgáltatásokkal.
2015. november 3.családjával járt itt
Gyakran járunk ebbe a vendéglőbe a családomma, általában a nyaralások alatt, illetve a hétvégék lezárásaként szoktunk itt vacsorázni. Nagyon jól főznek, jókat szoktunk enni, inni. A kiszolgálás kifogástalan, az árak is rendben vannak. Isteni a "Nyári álom" elnevezésű ételük, ha lehet, mindig azt rendelünk.
Kiváló 2016. augusztus 16.családjával járt itt
2016. augusztus 14-én jártam családommal utoljára az étteremben, a kiszolgálás és az ételek minősége kiváló! A limonádéjuk csodás, és mivel kibővítették a Duna part felé az éttermet, teljes kilátás nyílik a folyóra. Így nyáron kb. két hetente itt ebédelünk, a választák és a kiszolgálás is állandóan magas színvonalú, nagyon meg vagyunk elégedve.