Öreg Halász Vendéglő Siófok
8600 Siófok, Zamárdi u. 10.

Öreg Halász Vendéglő Siófok a térképen

Wellness csomagok Siófok városában

Öreg Halász Vendéglő Siófok vélemények

Mobilról küldte. | 2019. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. június 22. - 1 látogató hasznosnak vélte
Előétel: Hortobágyi palacsinta. 3 csont szilánkot találtam benne plusz amit véletlen lenyeltem. Porc is volt a palacsintában. Tudom, hogy nem Hortobágyon vagyunk, de tudomásom szerint porc és csont nélkül készül ez az étel. Kértünk egy marhapörköltet amiben a marhahús tiszta zsír volt, tele volt csontokkal, és szőr is volt a húson.

2018. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 27.
Ajánlásra mentünk az étterembe. A külső nagyon elvitt minket, mutatós, hangulatos terasz. Telt ház volt, de kaptunk asztalt, amelyet éppen akkor szedett le a pincér. Azt gondoltuk biztos problémás vendégek lehettek előttünk, mert nem volt éppen szívélyes a lepakolás. Sajnos tévedtünk, a továbbiakban kiderült a pincér volt kritikán aluli. . .

2018. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. április 14. - 1 látogató hasznosnak vélte
Évek óta járunk ide, egyre rosszabbak a tapasztalataink. Eddig csak kiégett, unott, fásult, agresszívhangú pincérekkel volt bajunk, de most már az egész atmoszférája az étteremnek szörnyű!
Jó lenne egy vezetés és pincérváltás, mert így rontják a balatoni étteremek renoméját!
Soha többet nem megyünk ide és mindenkit le is fogunk beszélni róla!!!!

Mobilról küldte. | 2018. januárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. január 17.
Hétköznap pont nyitásra érkeztünk (12:00). Kedves fogadtatásban részesültünk. Nagyon szép és hangulatos az étterem (az egész úgy néz ki mintha fából lenne). A mosdóval sem volt gond. A harcsa halászléjük (2300 Ft körül volt) isteni (forró volt, az illata, íze is tökéletes), utoljára Szegeden és Tiszafüreden ettem ilyen finomat.

2016. szeptemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. november 3.
Ajánlásra mentünk.A kiszolgálás gondolom családilag megoldott.Semmi rosszat nem tudok írni,ha csak azt nem,hogy nagyon sokat kellett várni az ételekre.Nem egy gasztronómiai csoda volt,hanem egy tisztességesen elkészített szombati ebéd.A hely hangulata (egy fa lábakon álló kert helység)nagyon kellemes,a belsővel sem volt semmi gondom.

2015. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. június 7.
Amikor a Balcsira megyünk eddig mindig betértünk az Öreg Halászba . A hely csak autóval közelíthető meg , de amúgy maga a vendéglő hangulatos . Mindig megfogadtuk , hogy többet ide nem jövünk , mert a pincérek viselkedése , a felszolgálás , hagy kivetni valót maga után ! Egyedül a séf " munkái " miatt tértünk be újra és újra .

mary-anna TOP szállásértékelő
2016. áprilisban, családjával járt itt
Értékelt: 2016. április 18. - 1 látogató hasznosnak vélte
Egy konferencián voltunk Siófokon egy Ezüstparton lévő ósdi szállodában, ahol dacára a nagy számú részt vevőnek, nem lehetett ebédelni. Nagy választék nem volt, így kerültünk az Öreg halászba. Kommersz étlap, alig tudtunk választani. A pincér egyáltalán nem volt készséges, láttam, terhére vagyok a kérdéseimmel. A húsleves nagy adag volt, kétfelé tálaltattuk.

2016. januárban, családjával járt itt
Értékelt: 2016. január 24. - 1 látogató hasznosnak vélte
Az étterem kívülről nagyon hangulatos, egy faház cölöpökön. Van egy nagyon aranyos macskájuk. Ezzel véget is értek az előnyei. Biztosan tágas belülről, de mi csak a hideg első részébe mehettünk be, itt kaptunk asztalt, mert kutyával voltunk és nem engedték, hogy a belső, fűtött teremben üljünk le. Mínusz 10 fok volt aznap, így kifejezetten kellemetlen volt ott üldögélni.

2015. októberben, családjával járt itt
Értékelt: 2015. november 3. - 1 látogató hasznosnak vélte
Gyakran járunk ebbe a vendéglőbe a családomma, általában a nyaralások alatt, illetve a hétvégék lezárásaként szoktunk itt vacsorázni. Nagyon jól főznek, jókat szoktunk enni, inni. A kiszolgálás kifogástalan, az árak is rendben vannak. Isteni a "Nyári álom" elnevezésű ételük, ha lehet, mindig azt rendelünk. Reméljük még sokáig nyitva lesznek, sokszor lesz még alkalmunk betérni hozzájuk.

2014. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2014. július 25. - 3 látogató hasznosnak vélte
Rendszeresen járunk ide nyaralások alkalmával mióta felfedeztük. Azaz legalább 1x/1 hetes nyári üdülés. Első látásra és látvány alapján álométterem volt :). Ráadásul "Balaton", és "hal". :)
Imádjuk a gerenda, cölöpházakat, cölöpökön álló faházakat. . . Szép környezet, udvar, stb. Virágos terasz. A kiszolgálás miatt azonban egyre kedvtelenebbek vagyunk.

Legnépszerűbb csomagok Siófokon és környékén
Fresh Hotel
3 nap/2 éjszaka 13.475,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness-részleg használattal, sétahajó jeggyel, játszósarokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.07.01. - 2019.08.31.
Koppányvölgy Gyermek-és Ifjúsági Tábor
Kőröshegy
2 nap/1 éjszaka 3.000 - 6.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2019.07.21. - 2020.07.21.
CE Plaza Hotel
3 nap/2 éjszaka 10.725,- Ft/fő/éj ártól: teljes ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, masszázs és koktél kuponnal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.09.01. - 2019.12.23.
Nereus Park Hotel
Balatonalmádi
4 nap/3 éjszaka 17.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, strandhasználattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.06.30. - 2019.08.25.
Hotel Halászkert
Badacsony
4 nap/3 éjszaka 25.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, bor bekészítéssel, szilveszteri gálavacsorával és bállal, wellness-részleg használattal, borkóstolóval, gyereksarokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.12.29. - 2020.01.03.
Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2019.07.21. - 2019.10.15.
Hotel Wellamarin
Zamárdi
3 nap/2 éjszaka 15.400 - 20.200,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg- és fitneszterem használattal, játszóházzal, internettel
2018.09.06. - 2019.12.30.
Ezüsthíd Hotel
Veszprém
Napi árak, reggelivel, WIFI-vel
2019.07.28. - 2019.12.31.
Club Tihany Hotel
Tihany
3 nap/2 éjszaka 9.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, strand használatával, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.09.01. - 2019.10.19.
Hotel Annabella
Balatonfüred
4 nap/3 éjszaka 21.000 - 27.200,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, saját strandhasználattal, medence és szauna használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.04.16. - 2019.08.23.
Waberer’s Club Hotel
Balatonvilágos
3 nap/2 éjszaka 14.950,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, parkolással
2019.06.01. - 2019.09.01.

Szállodák Siófokon és környékén
Holiday Hotel Csopak Siófok
SunGarden Wellness & Konferencia Hotel Siófok
Hotel Laroba Siófok
A Laroba Hotel Budapesttől egy órányi autóútra, a Balaton északi partján, Alsóörsön...
Napi ár félpanziós ellátással (1 éjtől)
Kedvezményes ár félpanzióval (min. 2 éj)
Legjobb ár félpanzióval már 1 éjszakától

Öreg Halász Vendéglő SiófokX