Öreg Halász Vendéglő Siófok
8600 Siófok, Zamárdi u. 10.

Öreg Halász Vendéglő Siófok a térképen

Wellness csomagok Siófok városában

Öreg Halász Vendéglő Siófok vélemények

Mobilról küldte. | 2019. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. június 22. - 1 látogató hasznosnak vélte
Előétel: Hortobágyi palacsinta. 3 csont szilánkot találtam benne plusz amit véletlen lenyeltem. Porc is volt a palacsintában. Tudom, hogy nem Hortobágyon vagyunk, de tudomásom szerint porc és csont nélkül készül ez az étel. Kértünk egy marhapörköltet amiben a marhahús tiszta zsír volt, tele volt csontokkal, és szőr is volt a húson.

Xandi TOP egyébhely értékelő
2018. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 27.
Ajánlásra mentünk az étterembe. A külső nagyon elvitt minket, mutatós, hangulatos terasz. Telt ház volt, de kaptunk asztalt, amelyet éppen akkor szedett le a pincér. Azt gondoltuk biztos problémás vendégek lehettek előttünk, mert nem volt éppen szívélyes a lepakolás. Sajnos tévedtünk, a továbbiakban kiderült a pincér volt kritikán aluli. . .

2018. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. április 14. - 1 látogató hasznosnak vélte
Évek óta járunk ide, egyre rosszabbak a tapasztalataink. Eddig csak kiégett, unott, fásult, agresszívhangú pincérekkel volt bajunk, de most már az egész atmoszférája az étteremnek szörnyű!
Jó lenne egy vezetés és pincérváltás, mert így rontják a balatoni étteremek renoméját!
Soha többet nem megyünk ide és mindenkit le is fogunk beszélni róla!!!!

Mobilról küldte. | 2018. januárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. január 17.
Hétköznap pont nyitásra érkeztünk (12:00). Kedves fogadtatásban részesültünk. Nagyon szép és hangulatos az étterem (az egész úgy néz ki mintha fából lenne). A mosdóval sem volt gond. A harcsa halászléjük (2300 Ft körül volt) isteni (forró volt, az illata, íze is tökéletes), utoljára Szegeden és Tiszafüreden ettem ilyen finomat.

2016. szeptemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. november 3.
Ajánlásra mentünk.A kiszolgálás gondolom családilag megoldott.Semmi rosszat nem tudok írni,ha csak azt nem,hogy nagyon sokat kellett várni az ételekre.Nem egy gasztronómiai csoda volt,hanem egy tisztességesen elkészített szombati ebéd.A hely hangulata (egy fa lábakon álló kert helység)nagyon kellemes,a belsővel sem volt semmi gondom.

2015. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. június 7.
Amikor a Balcsira megyünk eddig mindig betértünk az Öreg Halászba . A hely csak autóval közelíthető meg , de amúgy maga a vendéglő hangulatos . Mindig megfogadtuk , hogy többet ide nem jövünk , mert a pincérek viselkedése , a felszolgálás , hagy kivetni valót maga után ! Egyedül a séf " munkái " miatt tértünk be újra és újra .

mary-anna TOP szállásértékelő
2016. áprilisban, családjával járt itt
Értékelt: 2016. április 18. - 1 látogató hasznosnak vélte
Egy konferencián voltunk Siófokon egy Ezüstparton lévő ósdi szállodában, ahol dacára a nagy számú részt vevőnek, nem lehetett ebédelni. Nagy választék nem volt, így kerültünk az Öreg halászba. Kommersz étlap, alig tudtunk választani. A pincér egyáltalán nem volt készséges, láttam, terhére vagyok a kérdéseimmel. A húsleves nagy adag volt, kétfelé tálaltattuk.

2016. januárban, családjával járt itt
Értékelt: 2016. január 24. - 1 látogató hasznosnak vélte
Az étterem kívülről nagyon hangulatos, egy faház cölöpökön. Van egy nagyon aranyos macskájuk. Ezzel véget is értek az előnyei. Biztosan tágas belülről, de mi csak a hideg első részébe mehettünk be, itt kaptunk asztalt, mert kutyával voltunk és nem engedték, hogy a belső, fűtött teremben üljünk le. Mínusz 10 fok volt aznap, így kifejezetten kellemetlen volt ott üldögélni.

2015. októberben, családjával járt itt
Értékelt: 2015. november 3. - 1 látogató hasznosnak vélte
Gyakran járunk ebbe a vendéglőbe a családomma, általában a nyaralások alatt, illetve a hétvégék lezárásaként szoktunk itt vacsorázni. Nagyon jól főznek, jókat szoktunk enni, inni. A kiszolgálás kifogástalan, az árak is rendben vannak. Isteni a "Nyári álom" elnevezésű ételük, ha lehet, mindig azt rendelünk. Reméljük még sokáig nyitva lesznek, sokszor lesz még alkalmunk betérni hozzájuk.

2014. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2014. július 25. - 3 látogató hasznosnak vélte
Rendszeresen járunk ide nyaralások alkalmával mióta felfedeztük. Azaz legalább 1x/1 hetes nyári üdülés. Első látásra és látvány alapján álométterem volt :). Ráadásul "Balaton", és "hal". :)
Imádjuk a gerenda, cölöpházakat, cölöpökön álló faházakat. . . Szép környezet, udvar, stb. Virágos terasz. A kiszolgálás miatt azonban egyre kedvtelenebbek vagyunk.

Legnépszerűbb csomagok Siófokon és környékén
Dorina Wellness Apartman
Hétkúti Wellness Hotel & Lovaspark
Mór
3 nap/2 éjszaka 16.250,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, ajándék választható programmal, fürdőköpeny és szauna törölköző igénybevételével, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.11.18. - 2020.03.08.
Két Korona Konferencia & Wellness Hotel
Balatonszárszó
3 nap/2 éjszaka 13.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-kuponnal, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.11.03. - 2019.12.20.
Hotel Móló
3 nap/2 éjszaka 11.550,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és strand használattal, internet elérhetőséggel
2020.06.01. - 2020.06.30.
Hotel Európa Gunaras
Dombóvár
3 nap/2 éjszaka 6.725,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, masszázs-kuponnal, szabadidős szolgáltatásokkal, kedvezményekkel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.11.10. - 2020.04.10.
Szárcsa Hotel
3 nap/2 éjszaka 13.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szobai bekészítéssel, wellness-részleg használattal, egy alkalommal itallal és süteménnyel, biliárdjeggyel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.04.12. - 2020.12.21.
Hotel Szépalma
Porva-Szépalmapuszta
Hotel Marina
Balatonfüred
3 nap/2 éjszaka 13.552 - 33.480,- Ft/fő/éj között: all inclusive ellátással, fedett uszoda és szauna használattal, fitness terem és tekepálya használattal, gyerekeknek animációs programokkal, internettel, parkolással
2020.04.23. - 2020.10.08.
Hotel Laroba
Alsóörs
3 nap/2 éjszaka 10.800,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.09.01. - 2019.12.19.
Hotel Dombóvár
Dombóvár
Hotel Vadászkürt
Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.01.01. - 2020.12.09.
Judit Panzió
Tapolca-Gyulakeszi

Szállodák Siófokon és környékén
Hotel Yacht Wellness & Business Siófok
Hotel Wellamarin Siófok
SunGarden Wellness & Konferencia Hotel Siófok
Balatoni évindító (min. 2 éj)
WELLAWonderland élőzenével kísért gálavacsorával (min. 2 éj)
SunGarden Szilveszter - teljes előrefizetéssel (min. 3 éj)

Öreg Halász Vendéglő SiófokX