Leroy Cafe - Mammut Budapest
1024 Budapest, Lövőház u. 1-5.

Leroy Cafe - Mammut Budapest a térképen

Leroy Cafe - Mammut Budapest értékelése:

Így is ismerheted: Leroy Café & Leroy Sushi - Mammut

étterem, kávézó - kávéház, sushi bár

Leroy Cafe - Mammut Budapest képei

Szállások Budapest városában
Wellness csomagok Budapest városában

Leroy Cafe - Mammut Budapest vélemények

2018. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. május 19.
Alapvetően nem szeretek plazaban enni, de ez kivetel. Egyszerűen imádom a konyhájukat. A kiszolgalással minden rendben van, az etelek pedig különlegesen finomak. Általában a házhozszállított ételeik nincsenek a helyzet magaslatán, de a Mammutban lévő egységben mindig átlagon felüli a minőség.
Veszprém
Zirc

2019. februárban, egyedül járt itt
Értékelt: 2019. április 11.
Félve mentee be a Mammutban található Leroy Cafe-ba, hiszen engem pár hónappal ezelőtt egy másik egységükben, a Liszt Ferenc repülőtéren a földig aláztak (lásd a tavaly ősszel írt bírálatomat! ). Hát bizony meg kell vallani, hogy a Mammut-béli egységüknél minden a legnagyobb rendben. Nagyon kedves és udvarias a kiszolgálás és az ételek, italok kelletik magukat.

2013. szeptemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2013. szeptember 9.
A Mammut bevásárlóközpontban található az éttermek szintjén. 2013-ban többször is jártam itt barátokkal. Hangulatos, színvonalas, általában telt házas étterem. Az egyik kedvenc helyem az éttermek közül. Bárár szempontból a drágább kategóriába tartozik, de a kiszolgálást és az ételek minőségét nézve szerintem megéri betérni ide.

2013. januárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2013. április 19.
Az étterem a mammut 2ben helyezkedik el. Mivel egy bevásárlóközpontban található, mindig zsúfolásig tele van. AZ étlapon változatos kínálat található, viszont nem az olcsó éttermek közé tartozik. A kiszolgálással nincs probléma, a pincérek fel vannak készülve a teltházra, pörgetik a rendeléseket, s viszonylag gyorsan hozzák az ételeket is.

2012. decemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2013. április 16.
Az ételek nekem kicsit drágák, viszont a fehér forró csokijuk oltári finom. Télen imádtam beülni hozzájuk, mert teljesen feldobta a kedvemet a krémes csoda. Lehet, hogy ez túlzás, de most is összefut a nyál a számban. . . Kulturált kis hely, kisebb baráti-családi-üzleti összejövetelekhez. A pincérek nagyon előzékenyek. Odafigyelnek mindenkire, de nem frusztráló módon.

2013. márciusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2013. március 31.
Elegáns étterem, udvarias kiszolgálás, kellemes hangulat. Általában koktélozni szoktam idejárni, ideális a hely baráti beszélgetésekhez. Ebédelni is voltam már itt, az ételek finomak, de szerintem irreálisan drágák. A csokis shake tejszínhabbal és kókusz darabokkal viszont verhetetlen és még meg is fizethető. Utána biztos, hogy már éhesek se leszünk.

Legnépszerűbb csomagok Budapesten és környékén
Hotel Charles
2 nap/1 éjszaka 8.647,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.03.22. - 2020.01.17.
Erzsébet Királyné Szálloda
Gödöllő
2 nap/1 éjszaka 12.840 - 15.248,- Ft/fő/éj között: választható ellátással, wellness részleg és fitneszterem használattal, internet elérhetőséggel
2016.11.23. - 2020.09.30.
Hotel Ibis Budapest Centrum
2 nap/1 éjszaka 11.154 - 13.056,- Ft/fő/éj között: ellátás nélkül, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.03.22. - 2020.03.31.
Padláskincsek Vendégház
Nagybörzsöny
4 nap/3 éjszaka 11.667,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, állatsimogató, Vízimalom, templom belépőkkel, kisvasút jeggyel
2019.05.05. - 2019.09.30.
Vácz Hotel
Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2019.07.21. - 2020.05.23.
City Hotel Unió
5 nap/4 éjszaka 7.488,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, üdvözlőitallal, internet elérhetőséggel
2019.01.01. - 2019.12.27.

Szállodák Budapest környékén
Libra Hotel Budapest
Hotel Bellevue Budapest
Tó Wellness Hotel Budapest
Romantikus kikapcsolódás (min. 2 éj)
Indián nyár (min. 2 éj)
Kedvezményes pihenés min. 2 éjszaka félpanzióval