Leroy Cafe - Mammut Budapest
1024 Budapest, Lövőház u. 1-5.

Leroy Cafe - Mammut Budapest a térképen

Leroy Cafe - Mammut Budapest értékelése:

Így is ismerheted: Leroy Café & Leroy Sushi - Mammut

étterem, kávézó - kávéház, sushi bár

Leroy Cafe - Mammut Budapest képei

Szállások Budapest városában
Wellness csomagok Budapest városában

Leroy Cafe - Mammut Budapest vélemények

2018. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. május 19.
Alapvetően nem szeretek plazaban enni, de ez kivetel. Egyszerűen imádom a konyhájukat. A kiszolgalással minden rendben van, az etelek pedig különlegesen finomak. Általában a házhozszállított ételeik nincsenek a helyzet magaslatán, de a Mammutban lévő egységben mindig átlagon felüli a minőség.
Balatonfüred
Veszprém
Zirc

2019. februárban, egyedül járt itt
Értékelt: 2019. április 11.
Félve mentee be a Mammutban található Leroy Cafe-ba, hiszen engem pár hónappal ezelőtt egy másik egységükben, a Liszt Ferenc repülőtéren a földig aláztak (lásd a tavaly ősszel írt bírálatomat! ). Hát bizony meg kell vallani, hogy a Mammut-béli egységüknél minden a legnagyobb rendben. Nagyon kedves és udvarias a kiszolgálás és az ételek, italok kelletik magukat.

2013. szeptemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2013. szeptember 9.
A Mammut bevásárlóközpontban található az éttermek szintjén. 2013-ban többször is jártam itt barátokkal. Hangulatos, színvonalas, általában telt házas étterem. Az egyik kedvenc helyem az éttermek közül. Bárár szempontból a drágább kategóriába tartozik, de a kiszolgálást és az ételek minőségét nézve szerintem megéri betérni ide.

2013. januárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2013. április 19.
Az étterem a mammut 2ben helyezkedik el. Mivel egy bevásárlóközpontban található, mindig zsúfolásig tele van. AZ étlapon változatos kínálat található, viszont nem az olcsó éttermek közé tartozik. A kiszolgálással nincs probléma, a pincérek fel vannak készülve a teltházra, pörgetik a rendeléseket, s viszonylag gyorsan hozzák az ételeket is.

2012. decemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2013. április 16.
Az ételek nekem kicsit drágák, viszont a fehér forró csokijuk oltári finom. Télen imádtam beülni hozzájuk, mert teljesen feldobta a kedvemet a krémes csoda. Lehet, hogy ez túlzás, de most is összefut a nyál a számban. . . Kulturált kis hely, kisebb baráti-családi-üzleti összejövetelekhez. A pincérek nagyon előzékenyek. Odafigyelnek mindenkire, de nem frusztráló módon.

2013. márciusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2013. március 31.
Elegáns étterem, udvarias kiszolgálás, kellemes hangulat. Általában koktélozni szoktam idejárni, ideális a hely baráti beszélgetésekhez. Ebédelni is voltam már itt, az ételek finomak, de szerintem irreálisan drágák. A csokis shake tejszínhabbal és kókusz darabokkal viszont verhetetlen és még meg is fizethető. Utána biztos, hogy már éhesek se leszünk.

Legnépszerűbb csomagok Budapesten és környékén
Bo18 Hotel Superior
2 nap/1 éjszaka 12.684 - 23.381,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, wellness részleg használattal, internet elérhetőséggel
2019.05.27. - 2021.05.31.
Nyerges Hotel Termál
Monor
3 nap/2 éjszaka 9.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg és teniszpálya használattal, szórakozási és sportolási lehetőséggel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.01.02. - 2020.12.31.
Tó Wellness Hotel
Bánk
3 nap/2 éjszaka 20.962 - 27.112,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, kézműves foglalkozásokkal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, nordic walking bot vagy kerékpár kölcsönzéssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.06.19. - 2020.08.31.
Hotel Bellevue
3 nap/2 éjszaka 10.975,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és szauna világ használattal, fürdőköntös és törölköző bekészítéssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.03.16. - 2020.06.25.
Szent Adalbert Hotel
2 nap/1 éjszaka 9.950,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2020.06.03. - 2020.12.20.
Prestige Hotel Budapest
2 nap/1 éjszaka 27.355 - 65.560,- Ft/fő/éj között: ellátás nélkül, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.03.22. - 2020.09.30.

Szállodák Budapesten és környékén
Royal Club Hotel Budapest
Tó Wellness Hotel Budapest
City Hotel Unió  Budapest
Kedvezményes ár teljes előrefizetéssel (min. 2 éj)
Nyári wellness napok (min. 2 éj)
Napi árak reggelis ellátással - teljes előrefizetéssel (1 éjtől)

Leroy Cafe - Mammut BudapestX