Leroy Cafe - Mammut Budapest
1024 Budapest, Lövőház u. 1-5.

Leroy Cafe - Mammut Budapest a térképen

Leroy Cafe - Mammut Budapest értékelése:

Így is ismerheted: Leroy Café & Leroy Sushi - Mammut

étterem, kávézó - kávéház, sushi bár

Leroy Cafe - Mammut Budapest képei

Szállások Budapest városában
Wellness csomagok Budapest városában

Leroy Cafe - Mammut Budapest vélemények

Veszprém
Csopak
Zirc

2019. februárban, egyedül járt itt
Értékelt: 2019. április 11.
Félve mentee be a Mammutban található Leroy Cafe-ba, hiszen engem pár hónappal ezelőtt egy másik egységükben, a Liszt Ferenc repülőtéren a földig aláztak (lásd a tavaly ősszel írt bírálatomat! ). Hát bizony meg kell vallani, hogy a Mammut-béli egységüknél minden a legnagyobb rendben. Nagyon kedves és udvarias a kiszolgálás és az ételek, italok kelletik magukat.

2013. szeptemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2013. szeptember 9.
A Mammut bevásárlóközpontban található az éttermek szintjén. 2013-ban többször is jártam itt barátokkal. Hangulatos, színvonalas, általában telt házas étterem. Az egyik kedvenc helyem az éttermek közül. Bárár szempontból a drágább kategóriába tartozik, de a kiszolgálást és az ételek minőségét nézve szerintem megéri betérni ide.

2013. januárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2013. április 19.
Az étterem a mammut 2ben helyezkedik el. Mivel egy bevásárlóközpontban található, mindig zsúfolásig tele van. AZ étlapon változatos kínálat található, viszont nem az olcsó éttermek közé tartozik. A kiszolgálással nincs probléma, a pincérek fel vannak készülve a teltházra, pörgetik a rendeléseket, s viszonylag gyorsan hozzák az ételeket is.

2012. decemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2013. április 16.
Az ételek nekem kicsit drágák, viszont a fehér forró csokijuk oltári finom. Télen imádtam beülni hozzájuk, mert teljesen feldobta a kedvemet a krémes csoda. Lehet, hogy ez túlzás, de most is összefut a nyál a számban. . . Kulturált kis hely, kisebb baráti-családi-üzleti összejövetelekhez. A pincérek nagyon előzékenyek. Odafigyelnek mindenkire, de nem frusztráló módon.

2013. márciusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2013. március 31.
Elegáns étterem, udvarias kiszolgálás, kellemes hangulat. Általában koktélozni szoktam idejárni, ideális a hely baráti beszélgetésekhez. Ebédelni is voltam már itt, az ételek finomak, de szerintem irreálisan drágák. A csokis shake tejszínhabbal és kókusz darabokkal viszont verhetetlen és még meg is fizethető. Utána biztos, hogy már éhesek se leszünk.

Legnépszerűbb csomagok Budapesten és környékén
Prestige Hotel Budapest
2 nap/1 éjszaka 23.267,- Ft/fő/éj ártól: ellátás nélkül, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.03.22. - 2020.05.31.
Hotel Velence Resort & Spa
Velence
3 nap/2 éjszaka 17.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, változatos programokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.03.17. - 2019.06.14.
Aquaworld Resort Budapest
3 nap/2 éjszaka 27.900 - 31.000,- Ft/fő/éj között;tartamára Szaunavilág használattal, az Oriental Spa Wellness-és Fitneszközpontjának korlátlan használata (relaxációs medence kerti kiúszó résszel, mandala-medence), a szálloda szaunáinak korlátlan használata, a szálloda fitnesztermének korlátlan használata, fürdőköpeny bekészítés a szobában, korlátlan vezeték nélküli internet-hozzáférés a szálloda egész területén (Wi-Fi), ingyenes szabadtéri parkolás, idegenforgalmi adó., parkolással
2019.05.19. - 2019.12.31.
Jagelló Business Hotel
2019.05.19. - 2019.08.17.
Panni Pihenőház
3 nap/2 éjszaka 4.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással
2019.05.19. - 2020.05.19.

Szállodák Budapest környékén
Libra Hotel Budapest
Hotel Bellevue Budapest
A Bellevue Hotel az Esztergom belvárosától mintegy 5 kilométerre fekvő Búbánatvölgyben, a...
Royal Club Hotel Budapest
Pünkösdi kikapcsolódás (min. 2 éj)
Akciós Bellevue napok (min. 2 éj)
Két éjszakás ajánlat félpanzióval (min. 2 éj)

Leroy Cafe - Mammut BudapestX