Szilvakék Paradicsom Budapest
1136 Budapest, Pannónia u. 5-7.

Szilvakék Paradicsom Budapest a térképen

P-Szo 11:00-04:00
V 11:00-23:00
étterem, pub, bár
magyar, nemzetközi
dohányzó rész, zártkörű rendezvény lehetősége
Visa, EC/MC, Amex

Pomáz
Battonya
Létavértes

2019. márciusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. március 11.
A Szilvakék paradicsom régi idők szép emléke. Midőn a kilencvenes évek középen a Bem rakparton laktam pár évig, elég gyakran megfordultunk itt, annál is inkább, hogy a közelben lakott egy jóbarátunk, akinek ez volt a törzshelye. Átlag feletti, nem átütő korrrekt hely volt akkor, a fősodor produkcióján hajszálnyival túlmutató konyhával és italválasztékkal.

szamszi TOP szállásértékelő
szamszi TOP étteremértékelő
2018. márciusban, családjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 4.
Ismerös lakik a közelben. Anyukàm gyakran vacsoràzik vele ott. Föleg ünnepekkor. Mi most próbàltuk először. Ár-értékarány jó. A szemèlyzethez gyakran oda kellett menni mert nem jöttek, ezt-azt lehagytak. Az ètelek jók, háziasak. Ismerös nagyon dicsèri a vezetö figyelmessègét. Nagy adagok pl óriàsi bécsi valóban óriási.

2018. májusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. május 28.
Sajnos nemrég ismét azzal találkoztunk, hogy a kért köret nem megfelelő alapanyagból készült. A krumplipüré porból volt. Ezt egy újlipótvárosi étterem úgy gondolom nem engedheti meg magának (de egyik sem). Szeretünk ide járni, de elgondolkodtat, hogy a jövőben is jöjjünk e ide, vagy nem. . . . A kiszolgálás is romlik. . . érthetetlenül motyogó felszolgáló.

Mobilról küldte. | 2018. januárban, családjával járt itt
Értékelt: 2018. január 18.
A pincér panaszt és lekezelő. Határozott "NEM" a válasz arra a kérdésre, hogy esetleg tud e egy kis májat tenni a libamellre. Pedig az étlapon rajta volt. A bort bontatlanul elénk rakja egy szó nélkül. A maradékot nem csomagolja el, mert "a nagy kavarodásban véletlenül kidobta." Szuper hely, ajánlom.

Mobilról küldte. | 2015. novemberben, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2016. június 3.
Tökéletes választás egy gyors ebédre, a desszertek választéka is széles. Kicsit túlzsúfolt. A kiszolgálás gyors, az árak normálisak.

2016. áprilisban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. április 13.
Barátokkal néztünk el egyik este ide.
Csülkös sztrapacskát választottam meg a kézműves sörökből a Távoli Galaxist. Korábban már ittam ilyet, nem lehet benne csalódni. A sztrapacska finom volt, krémes, a füstölt csülök pedig mindig jó. Kellemes teraszuk van, összességében jól éreztük magunkat.

2016. februárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. február 5.
Sok éve nem voltunk itt, de kár volt nosztalgiázni. A pincér teljesen kezdőnek tűnt,nem tudott válaszolni a kérdésre, mit érdemes náluk enni? ! A rendelt ételek sokára jöttek, ráadásul a "péknés" csülök alig langyos volt, a krumpliról nem is beszélve. Az ízek gyengék, az egyetlen kellemes étel a kacsacomb volt, mennyiségileg is.

Mobilról küldte. | 2015. novemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2015. november 13.
A libamell finom volt, a kiszolgálás kritikán aluli. A pincér egyszavas "nem" választ ad arra, minden magyarázat nélkül, hogy ki tudna-e esetleg sütni hozzá egy libamájat. A maradékot el akartuk csomagoltatni, de 20 perc múlva, külön utánakérdezésre közli, hogy "a nagy kavarodásban kidobták". Ja, és arra sem képes, hogy kinyissa a kihozott bort.

2015. augusztusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2015. szeptember 2. - 1 látogató hasznosnak vélte
Mint étteremről, nem tudok nyilatkozni erről a helyről, de már régóta böki a csőröm a zártkörű rendezvény szolgáltatásuk. Két éve jártunk itt utoljára a minden évben megszokottan összeverődő csapatunkkal. Már akkor úgy döntöttünk, hogy ide soha többet. Majd idén augusztusban szegény férjem ide tudta már csak összehozni a meglepetés születésnapi bulimat.

2015. júliusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2015. július 14.
Lassan 10 éve már, hogy el-elvetődöm az étterembe: a Vígszínház mögött, mégis kiülős-teraszos hely, mérsékelt ételárakkal (az ital húzósabb). Eddig mindig akadt a társaságban, akinek különösen ízlett a választott étel, a sztrapacskát és a túrógombócot többen dicsérték.

Legnépszerűbb csomagok Budapesten és környékén
Hotel Charles
2 nap/1 éjszaka 7.779 - 8.344,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.03.22. - 2020.01.01.
Globall Hotel
Telki
2 nap/1 éjszaka 16.110,- Ft/fő/éj ártól: bővített ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem, sportpályák használatával, parkolással, internet elérhetőséggel
2019.10.31. - 2019.11.03.
Thermal Hotel Visegrád
3 nap/2 éjszaka 17.900 - 22.650,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg, játszóház használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.09.01. - 2019.08.31.
Hotel Ibis Budapest Centrum
2 nap/1 éjszaka 10.384 - 15.075,- Ft/fő/éj között: ellátás nélkül, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.03.22. - 2019.12.28.
Hotel Velence Resort & Spa
Velence
4 nap/3 éjszaka 29.900 - 34.500,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, kávé- és teabekészítéssel, wellness-részleg és fitneszterem használattal, változatos programokkal, internet elérhetőséggel
2019.07.07. - 2019.08.25.
Airport Hotel Budapest
Napi árak, reggelivel, parkolással, internet elérhetőséggel
Szent Orbán Erdei Wellness Hotel
Kóspallag
Napi árak, félpanzióval, parkolással, WIFI-vel
2019.03.22. - 2019.12.22.
Tó Wellness Hotel
Bánk
4 nap/3 éjszaka 20.450,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, fürdőköpeny bekészítéssel, parkolással, internet elérhetőséggel
2019.03.18. - 2019.05.05.
City Hotel Unió
Akár 1 éjszaka 6.950,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, üdvözlőitallal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.01.01. - 2019.12.27.
Öreg Halász Hotel & Étterem
Tát
Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
The Aquincum Hotel Budapest
2 nap/1 éjszaka 21.057,- Ft/fő/éj ártól: ellátás nélkül, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Gastland M0 Hotel
Szigetszentmiklós
Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2019.03.22. - 2020.01.05.

Szállodák Budapest környékén
Abacus Business & Wellness Hotel Budapest
Libra Hotel Budapest
Tó Wellness Hotel Budapest
Édes kényeztetés (min. 2 éj)
Húsvéti lazítás (min. 2 éj)
Tavaszi ajánlat 2=3

Szilvakék Paradicsom BudapestX