Szilvakék Paradicsom Budapest
1136 Budapest, Pannónia u. 5-7.

Szilvakék Paradicsom Budapest a térképen

P-Szo 11:00-04:00
V 11:00-23:00
étterem, pub, bár
magyar, nemzetközi
dohányzó rész, zártkörű rendezvény lehetősége
Visa, EC/MC, Amex

Szilvakék Paradicsom Budapest képei

Szállások Budapest városában
Wellness csomagok Budapest városában

Szilvakék Paradicsom Budapest vélemények

2019. márciusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. május 19.
Kielegítő választék, hangulatos belső tér. Az etelek finomak, a választék egesz jó, az italkínálat a helynek megfelelő. Egy baráti sörözésre, vacsorara tökéletesen alkalmas. Amit vartam, azt megkaptam, semmi extra, de azt megbízhatóan hozza. :) Összességében korrekt, barátságos hely, a jó hangulatú időtöltés biztosítva van.

2019. májusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. május 14.
Kisebb társasággal kerestük fel a Szilvakék Paradicsom éttermet a minap. Jól megközelíthető helyen, a Vígszínház közvetlen közelében található. Barátságas hely, többnyire barátságos személyzet. Mindenütt példás tisztaság. Az ételek ízletesek, de nem emelkednek az átlag fölé. Az ár/érték arány kissé az ár javára tolódott el.
Mezôkövesd
Pomáz
Battonya
Létavértes

2019. márciusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. március 11.
A Szilvakék paradicsom régi idők szép emléke. Midőn a kilencvenes évek középen a Bem rakparton laktam pár évig, elég gyakran megfordultunk itt, annál is inkább, hogy a közelben lakott egy jóbarátunk, akinek ez volt a törzshelye. Átlag feletti, nem átütő korrrekt hely volt akkor, a fősodor produkcióján hajszálnyival túlmutató konyhával és italválasztékkal.

szamszi TOP szállásértékelő
szamszi TOP étteremértékelő
2018. márciusban, családjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 4.
Ismerös lakik a közelben. Anyukàm gyakran vacsoràzik vele ott. Föleg ünnepekkor. Mi most próbàltuk először. Ár-értékarány jó. A szemèlyzethez gyakran oda kellett menni mert nem jöttek, ezt-azt lehagytak. Az ètelek jók, háziasak. Ismerös nagyon dicsèri a vezetö figyelmessègét. Nagy adagok pl óriàsi bécsi valóban óriási.

2018. májusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. május 28.
Sajnos nemrég ismét azzal találkoztunk, hogy a kért köret nem megfelelő alapanyagból készült. A krumplipüré porból volt. Ezt egy újlipótvárosi étterem úgy gondolom nem engedheti meg magának (de egyik sem). Szeretünk ide járni, de elgondolkodtat, hogy a jövőben is jöjjünk e ide, vagy nem. . . . A kiszolgálás is romlik. . . érthetetlenül motyogó felszolgáló.

Mobilról küldte. | 2018. januárban, családjával járt itt
Értékelt: 2018. január 18.
A pincér panaszt és lekezelő. Határozott "NEM" a válasz arra a kérdésre, hogy esetleg tud e egy kis májat tenni a libamellre. Pedig az étlapon rajta volt. A bort bontatlanul elénk rakja egy szó nélkül. A maradékot nem csomagolja el, mert "a nagy kavarodásban véletlenül kidobta." Szuper hely, ajánlom.

Mobilról küldte. | 2015. novemberben, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2016. június 3.
Tökéletes választás egy gyors ebédre, a desszertek választéka is széles. Kicsit túlzsúfolt. A kiszolgálás gyors, az árak normálisak.

2016. áprilisban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. április 13.
Barátokkal néztünk el egyik este ide.
Csülkös sztrapacskát választottam meg a kézműves sörökből a Távoli Galaxist. Korábban már ittam ilyet, nem lehet benne csalódni. A sztrapacska finom volt, krémes, a füstölt csülök pedig mindig jó. Kellemes teraszuk van, összességében jól éreztük magunkat.

2016. februárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. február 5.
Sok éve nem voltunk itt, de kár volt nosztalgiázni. A pincér teljesen kezdőnek tűnt,nem tudott válaszolni a kérdésre, mit érdemes náluk enni? ! A rendelt ételek sokára jöttek, ráadásul a "péknés" csülök alig langyos volt, a krumpliról nem is beszélve. Az ízek gyengék, az egyetlen kellemes étel a kacsacomb volt, mennyiségileg is.

Mobilról küldte. | 2015. novemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2015. november 13.
A libamell finom volt, a kiszolgálás kritikán aluli. A pincér egyszavas "nem" választ ad arra, minden magyarázat nélkül, hogy ki tudna-e esetleg sütni hozzá egy libamájat. A maradékot el akartuk csomagoltatni, de 20 perc múlva, külön utánakérdezésre közli, hogy "a nagy kavarodásban kidobták". Ja, és arra sem képes, hogy kinyissa a kihozott bort.

Legnépszerűbb csomagok Budapesten és környékén
The Hotel Unforgettable - Hotel Tiliana by Homoky Hotels
2 nap/1 éjszaka 16.310 - 27.400,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással
2019.01.25. - 2021.05.05.
Ezüstfenyő Üdülő
Napi árak: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, félpanzióval, parkolással, internet elérhetőséggel
2019.05.27. - 2019.11.11.
Patak Park Hotel
3 nap/2 éjszaka 9.878 - 18.878,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, jakuzzi és szaunapark használattal, Fitness Liget használattal, széf használattal, internettel, parkolással
2019.01.04. - 2020.06.30.
Padláskincsek Vendégház
Nagybörzsöny
2019.05.28. - 2019.09.30.
T62 Hotel
2019.05.27. - 2019.07.31.
Nyerges Hotel Termál
Monor
3 nap/2 éjszaka 9.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg és teniszpálya használattal, szórakozási és sportolási lehetőséggel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.01.02. - 2019.12.23.
City Hotel Unió
Akár 1 éjszaka 6.950,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, üdvözlőitallal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.01.01. - 2019.12.27.
Monastery Boutique Hotel Budapest
2019.05.27. - 2019.06.30.
Bo18 Hotel Superior
2 nap/1 éjszaka 16.497,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness részleg használattal, internet elérhetőséggel
2019.05.27. - 2020.05.31.
Teleki-Degenfeld Kastélyszálló
Szirák
3 nap/2 éjszaka 19.450,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, üdvözlőitallal, masszázzsal, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.06.07. - 2019.06.10.
Jagelló Business Hotel
2019.05.27. - 2019.08.25.
Prestige Hotel Budapest
2 nap/1 éjszaka 21.137,- Ft/fő/éj ártól: ellátás nélkül, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.03.22. - 2020.05.31.

Szállodák Budapest környékén
Libra Hotel Budapest
Tó Wellness Hotel Budapest
Hotel Bellevue Budapest
A Bellevue Hotel az Esztergom belvárosától mintegy 5 kilométerre fekvő Búbánatvölgyben, a...
Pünkösdi kikapcsolódás (min. 2 éj)
Wellness pihenés (min. 2 éj)
Nyári ajánlat (min. 2 éj)

Szilvakék Paradicsom BudapestX