Szilvakék Paradicsom Budapest

2026.04.01-ig
Hotel Villa Völgy Eger

Szilvakék Paradicsom Budapest vélemények

Szörnyű 2023. december 28.egyedül járt itt
Karácsonyi vacsorát rendeltem tőlük. 6 adagot! Kb. fél órát késtem és már senkit sem találtam ott. Vezetékes számot tudtam csak hívni amit persze senki sem vett fel már. A saját számomat megadtam a rendelésnél de senki sem hívott. A tulajjal beszéltem ma, de lekicsinylő módon annyit mondott csak, hogy az én hibám volt, mert nem értem oda időben!
2076
Kiváló 2023. november 5.barátokkal járt itt
Némi tipródás után megadtam nekik az ötöst. Fergeteges bandázás volt ma, a Cirko-Gejzírben megnéztünk többen testületileg egy filmet, aztán átvonultunk ide, kaptunk egy pompás 20 fős asztalt és meg is töltöttük a pincében.
Szilvakék Paradicsom Budapest - BelsőSzilvakék Paradicsom Budapest - MosdóSzilvakék Paradicsom Budapest - Étel/italSzilvakék Paradicsom Budapest - Étel/italSzilvakék Paradicsom Budapest - BelsőSzilvakék Paradicsom Budapest - Étlap/itallapSzilvakék Paradicsom Budapest - Étlap/itallapSzilvakék Paradicsom Budapest - Étlap/itallapSzilvakék Paradicsom Budapest - Étlap/itallapSzilvakék Paradicsom Budapest - Étlap/itallapSzilvakék Paradicsom Budapest - Étel/italSzilvakék Paradicsom Budapest - MosdóSzilvakék Paradicsom Budapest - MosdóSzilvakék Paradicsom Budapest - MosdóSzilvakék Paradicsom Budapest - EgyébSzilvakék Paradicsom Budapest - EgyébSzilvakék Paradicsom Budapest - Étel/italSzilvakék Paradicsom Budapest - Étel/italSzilvakék Paradicsom Budapest - Étel/italSzilvakék Paradicsom Budapest - Étel/italSzilvakék Paradicsom Budapest - Étel/italSzilvakék Paradicsom Budapest - Étel/italSzilvakék Paradicsom Budapest - BelsőSzilvakék Paradicsom Budapest - BelsőSzilvakék Paradicsom Budapest - BelsőSzilvakék Paradicsom Budapest - Étel/ital
2023. július 2. járt itt
Hétköznap ebédidőben korrekt 2 fogásos ebédet kínálnak, helyben fogyasztásra vagy elvitelre is, amely a bejárat melletti táblán olvasható. 12 órától "ameddig a készlet tart". Ottjártamkor nagy adag, azaz nem csészényi zöldbableves magyarosan, pirospaprikával elkészítve, majd főételként sült csirkecomb (alsó és felső egyben) rizibizivel.
Szilvakék Paradicsom Budapest - BelsőSzilvakék Paradicsom Budapest - BelsőSzilvakék Paradicsom Budapest - Étel/italSzilvakék Paradicsom Budapest - Étel/italSzilvakék Paradicsom Budapest - BelsőSzilvakék Paradicsom Budapest - BelsőSzilvakék Paradicsom Budapest - BelsőSzilvakék Paradicsom Budapest - Étel/italSzilvakék Paradicsom Budapest - Étel/italSzilvakék Paradicsom Budapest - Étel/italSzilvakék Paradicsom Budapest - Étlap/itallapSzilvakék Paradicsom Budapest - Étlap/itallapSzilvakék Paradicsom Budapest - Étlap/itallapSzilvakék Paradicsom Budapest - Étlap/itallapSzilvakék Paradicsom Budapest - BelsőSzilvakék Paradicsom Budapest - BelsőSzilvakék Paradicsom Budapest - BelsőSzilvakék Paradicsom Budapest - Étel/italSzilvakék Paradicsom Budapest - Étel/italSzilvakék Paradicsom Budapest - Étel/italSzilvakék Paradicsom Budapest - Étel/italSzilvakék Paradicsom Budapest - Étel/italSzilvakék Paradicsom Budapest - Étlap/itallapSzilvakék Paradicsom Budapest - BelsőSzilvakék Paradicsom Budapest - Külső képSzilvakék Paradicsom Budapest - Étlap/itallapSzilvakék Paradicsom Budapest - EgyébSzilvakék Paradicsom Budapest - BelsőSzilvakék Paradicsom Budapest - BelsőSzilvakék Paradicsom Budapest - Külső képSzilvakék Paradicsom Budapest - Külső képSzilvakék Paradicsom Budapest - Külső képSzilvakék Paradicsom Budapest - Külső képSzilvakék Paradicsom Budapest - Külső képSzilvakék Paradicsom Budapest - Étlap/itallapSzilvakék Paradicsom Budapest - Étlap/itallapSzilvakék Paradicsom Budapest - Étlap/itallapSzilvakék Paradicsom Budapest - BelsőSzilvakék Paradicsom Budapest - BelsőSzilvakék Paradicsom Budapest - BelsőSzilvakék Paradicsom Budapest - Étel/italSzilvakék Paradicsom Budapest - MosdóSzilvakék Paradicsom Budapest - BelsőSzilvakék Paradicsom Budapest - Étel/italSzilvakék Paradicsom Budapest - Külső képSzilvakék Paradicsom Budapest - Külső képSzilvakék Paradicsom Budapest - Külső kép
Szörnyű 2022. március 10.a párjával járt itt
Rosszul megsütött és visszaküldött étel, ízetlen alig fűszerezett fogások. A pincér a haverjának néz, belevihog az ember képéve és felajánlja, hogy jön velünk sörözni.
2076
2021. november 13.barátokkal járt itt
Egyik társunk itt talált helyet, ahol rugalmasan fogadták, hogy nem egészen pontosan tudjuk, hányan leszünk, de reméljük. . . szöveget. Kaptunk egy hosszú asztalt az alagsorban. Teljesen alkalmas egy fórumtalálkozóra, röhögős kis bulira.
2019. október 19.gyerekekkel járt itt
Többször jártunk már itt, de értékelést több éve nem írtam már, így aktuális lehet a friss információ. Nem ide készültünk, de végül ide jöttünk be. Bár ma éppen nagyon szép napsütéses az idő, de a kinti teraszt már lebontották. 2-3 üres asztal volt csak, szombat 14 óra után érkeztünk.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 40 városban járt már2 évnyi aktív tagság
Átlagos 2019. június 11.a párjával járt itt
Vasárnap délután nagyon éhesen sok km séta után gondoltunk eszünk valamit mert baromi éhesek voltunk egyrészt,másrészt a közelbe jártunk ,ezért erre esett a választásunk. Az interneten megnéztem az étlapot jónak ítéltem ,árban is ,hát akkor menjünk
Nem is voltak sokan volt a teraszon ülőhely ,ittunk két sört az rendben volt.
2019. május 19.barátokkal járt itt
Kielegítő választék, hangulatos belső tér. Az etelek finomak, a választék egesz jó, az italkínálat a helynek megfelelő. Egy baráti sörözésre, vacsorara tökéletesen alkalmas. Amit vartam, azt megkaptam, semmi extra, de azt megbízhatóan hozza. :) Összességében korrekt, barátságos hely, a jó hangulatú időtöltés biztosítva van.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 37 városban járt márNépszerű író - 25 hasznos szavazat3 évnyi aktív tagság
Átlagos 2019. május 14.barátokkal járt itt
Kisebb társasággal kerestük fel a Szilvakék Paradicsom éttermet a minap. Jól megközelíthető helyen, a Vígszínház közvetlen közelében található. Barátságas hely, többnyire barátságos személyzet. Mindenütt példás tisztaság. Az ételek ízletesek, de nem emelkednek az átlag fölé. Az ár/érték arány kissé az ár javára tolódott el.
2019. március 11.gyerekekkel járt itt
A Szilvakék paradicsom régi idők szép emléke. Midőn a kilencvenes évek középen a Bem rakparton laktam pár évig, elég gyakran megfordultunk itt, annál is inkább, hogy a közelben lakott egy jóbarátunk, akinek ez volt a törzshelye. Átlag feletti, nem átütő korrrekt hely volt akkor, a fősodor produkcióján hajszálnyival túlmutató konyhával és italválasztékkal.
Szilvakék Paradicsom Budapest - BelsőSzilvakék Paradicsom Budapest - Étlap/itallapSzilvakék Paradicsom Budapest - BelsőSzilvakék Paradicsom Budapest - BelsőSzilvakék Paradicsom Budapest - BelsőSzilvakék Paradicsom Budapest - Étel/italSzilvakék Paradicsom Budapest - Étel/ital
Szilvakék Paradicsom Budapest a térképen
1136 BudapestPannónia u. 5-7.
• zártkörű rendezvény lehetősége
H-Sze