Hotel Gabriella étterme Tapolca
8300 Tapolca, Batsányi tér 7.

Hotel Gabriella étterme Tapolca a térképen

Nagybelső - max. 25 fő
Visa, EC/MC
Carlsberg, Grimbergen

Hotel Gabriella étterme Tapolca bemutatkozása

A Hotel Gabriella étterme mediterrán környezetben, a festői Tóparton található, Tapolca szívében.

Tapolca a barlangok és a vizek városa a Balaton északi partján, a róla elnevezett Tapolcai medencében terül el. Az egykori Pannon-tenger helyén alakult ki, vulkanikus eredetű hegyek veszik körül. A város légvonalban mintegy 12 km-re fekszik a Balaton partjától, de az idegenforgalom erővonalai mégis szorosan kapcsolják a Balatonhoz.

A XIII.században épült, az egykori vízimalom épületéből kialakított szálloda a város szülöttének, Batsányi János hűséges feleségének nevét kapta. A Hotel Gabriellát körülölelő tó különböző források tóvá duzzasztott vize, mely télen is nyáron is 18 fokos.

A szálloda étterme igazi gasztronómiai élményt nyújt a hazai és a nemzetközi konyhájával, valamint a leghíresebb magyarországi pincék boraival. Éttermünket az elmúlt évek során többször választották Veszprém megye legjobb éttermei közé.
Kockázzon, dobjon 3 hatost és fogyasztását mi fizetjük!

Hotel Gabriella étterme Tapolca képei

Hotel Gabriella étterme Tapolca vélemények

2019. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. július 15.
Egy napot töltöttünk a városban és festői környezetben ebédeltünk nagyon finomat. A libamáj burgonyapürével és a marhapörkölt túrós csuszával megkoronázta a napunkat. A levendulaszörp és a citromos limonádé pedig szintén ízletesek voltak. Mind az ételek és italok, mind pedig a kiszolgálás csillagos ötöst érdemelnek. Mindenkinek ajánlani tudom az étterem látogatását.

2018. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. július 27.
Idén sajnos a szállodában már nem tudtunk szobát foglalni, így "csak" egy vacsorára futotta. Sokféle halas ételt ķínálnak. A fogasfilé szeletek nagyon finomak grillezve. Húsimádóknak is akad jóféle fogás: például bicskás pecsenye. Mesebeli helyszín, finom ételek, gyors, udvarias kiszolgálás. Egy feljthetetlen, szép este.

Írisz TOP szállásértékelő
Írisz TOP étteremértékelő
2018. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. július 26.
Ebédelni tértünk be az étterembe és jó idő lévén a teraszon ültünk le. Az étterem elhelyezkedése már plusz pontot ér. A kiszolgálás gyors és előzékeny volt, megfigyelhető, hogy a csúcsforgalom ellenére rövid időn belül mindenkit kiszolgáltak. A halászlé sűrű, tele hallal, a fűszerezése egy kicsit halovány. A grillkaraj nagyon finom volt és ugyanez mondható el a kacsacombról is.

meluka77 TOP szállásértékelő
meluka77 TOP egyébhely értékelő
2018. márciusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. március 19. - 1 látogató hasznosnak vélte
Csodaszép helyen,remek időben tértünk be,a tavas-barlangból megéhezve a Gabriella éttermébe,ami gyönyörű,régi korok hangulatát árasztó étterem képét mutatja. Igazi régi vágású pincérek,nekem már túlságosan is:)), kissé lassúak,de nagyon nyájasak. Az étlap,nagyon mulatságos,egy korabeli újság képét adja,az ételek választéka megfelelő,az árak a mennyiséghez képest borsosak,de egyszer-egyszer bírható.

2016. szeptemberben, csoporttal járt itt
Értékelt: 2016. szeptember 15. - 1 látogató hasznosnak vélte
Összességében nagyon finomak az ételek. A limonádé rémes. . . Valamilyen vett citromos üdítőbe volt beledobva a citromkarika. Ha ennyire jó a konyha nem kellene az italt így elszúrni. . . A kiszolgálás gyors, és kedves, de a pincérnő kicsit ügyetlenke, egy jó adag üdítő borult a csoportunk egyik tagjára. Mivel kirándultunk ezen nem problémázott az "áldozat".

varadym TOP fotófeltöltő
2016. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. július 1. - 3 látogató hasznosnak vélte
Bevallom, nekem ez az étterem valamiért malom tó étteremnek ivódott be még úgy 10-15-éve, de azután rá jöttem ez az étterem bizony a Malom-tó partján található. Hangulatos és kellemes étterem. Nincs túl nagy választék szárnyasokból és az étlap sem 19 oldalas, de van szürke marha hamburger, ami megszólal. . olyan finom volt!

2015. augusztusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2015. október 29. - 3 látogató hasznosnak vélte
Csodálatos környezet a malom tó mellett és a hely vendégszeretete a ráadás. Véletlenül bukkantunk az étteremre, aztán egész nyáron visszajártunk. A pisztráng, a marhahúsok és a többi étel is sorra került az étlapról, fantasztikus finom volt. A pincérek kedvesek, előzékenyek, a kiszolgálás gyors, pedig minden alkalommal sokan voltak.

Mobilról küldte. | 2015. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. augusztus 12.
Újdonsült feleségemmel tértünk be a tópartra, rögtön kiszúrtuk az éttermet, leültünk a mólóhoz a hűvösbe. Nem telt el fél perc, jött is a pincér nagyon kedves volt. Italt rendeltünk, rögtön hozták és nem sürgettek az ételválasztással. Grillezett sertéskarajt ettem életem legfinomabb salátájával amit rendszerint nem is szoktam szeretni, de itt olyan finom volt hogy gyorsabban csúszott mint a hús.

2013. októberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2014. január 20. - 5 látogató hasznosnak vélte
Tapolca közel a Balatonhoz egy csodálatos barlanggal és Tóval vonzza a látogatókat. Gyönyörű környezetben a Malom tó partján egy régi malomból átalakított épület, mely Hotelként üzemel. A földszinten 2 helyiségből álló étterem üzemel. Jó idő esetén (tavasztól őszig)
a Tó partján is vannak asztalok. Az étel ízletes, kiszolgálás udvarias. Árak elfogadhatóak.

Legnépszerűbb csomagok Tapolcán és környékén
Malom-tó Vendégház
Tapolca
3 nap/2 éjszaka 12.250,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, Tavas-barlang belépővel, internet elérhetőséggel
2020.07.02. - 2021.02.28.
Ensana Thermal Hévíz
4 nap/3 éjszaka 25.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőrészleg és fitness terem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.22. - 2020.12.27.
Hotel Margaréta
Balatonfüred
2 nap/1 éjszaka 13.630 - 47.470,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, Dalia Spa wellness részleg korlátlan használatával, hotelkönyvtár és játszószoba használattal, internettel
2018.06.14. - 2021.01.02.
Hotel Wellamarin
Zamárdi
3 nap/2 éjszaka 19.100,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, animációs programokkal
2020.12.23. - 2020.12.30.
Ipoly Residence
Balatonfüred
2 nap/1 éjszaka 18.751,- Ft/fő/éj ártól: választott ellátással, wellness részleg használattal, fürdőköpeny bekészítéssel, internet elérhetőséggel, parkolással
2020.10.22. - 2020.10.26.
Abszolút Vendégház
3 nap/2 éjszaka 5.250,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.09.19. - 2020.09.30.
Korona Panzió és Étterem
3 nap/2 éjszaka 8.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2020.09.19. - 2021.09.19.
Palace Hotel
3 nap/2 éjszaka 13.830 - 20.633,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg használattal, gyermekszobával, szauna és fitnesz terem használattal
2010.09.07. - 2020.12.23.
Majerik Hotel
3 nap/2 éjszaka 11.250,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlő itallal, ünnepi koncerttel, közös karácsonyfa díszítéssel, forralt borozással, karácsonyi vásárral,adventi gyertyagyújtással, betlehemes játékokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.22. - 2020.12.26.
Aquatherm Hotel
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 5.500,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, wellness részleg használattal, programajánló füzettel, gyermek játszószobával, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.08.23. - 2020.10.22.

Szállodák Tapolca környékén
Palace Hotel  Tapolca
Hotel Vital Tapolca
Spirit Hotel Thermal Spa Tapolca
Őszi kényeztetés a Palace-ban (min. 2 éj)
Őszi-téli kikapcsolódás (min. 4 éj)
Spirit alakformálás (min. 3 éj)

Hotel Gabriella étterme TapolcaX