Csókafészek Étterem Balatongyörök
8313 Balatongyörök, Szépkilátó, Eötvös u. 705.

Csókafészek Étterem Balatongyörök a térképen

Wellness csomagok Balatongyörök városában

Csókafészek Étterem Balatongyörök vélemények

2019. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. július 24. - 1 látogató hasznosnak vélte
A felszolgáló személyzetnek csak addig vagy érdekes, amíg az étlapról nem rendelted meg az ebédet. Főétel mellé nem kérdi meg, mit iszol. Nem szedi le időben az üres tányérokat. Leszedéskor nem kérdezi, ízlett-e. Nem kérdezi, hozhat-e kávét, desszertet. Fizetéskor tudtuk jelezni, hogy elégedetlenek voltunk, erre egy kávét felajánlottak, melyre nem tartottunk igényt.

Mobilról küldte. | 2019. májusban, csoporttal járt itt
Értékelt: 2019. május 12. - 1 látogató hasznosnak vélte
Kilenc fős asztaltársasággal étkeztem az étteremben. Az adagok nagyon kicsik , éhesen ne menjen oda senki! Az ételek szépen voltak tálalva, nem voltak rosszak de ettem már sokkal finomabb kacsa mellet. Vegán ebéd nincs az étlapon! Legközelebb nem ide jövünk!!

2018. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 13.
Az irany jo. A panorama onmagaert beszel ezzel nem is ohajtok foglalkozni. A kiszolgalas szinte tokeletes volt (5) az etelek nem annyira (3). Aki megcsinalta az etlapot tudja,hogy merre menjen, aki kiviszi az eteleket pontosan tudja mit tesz,hova tart csak aki elkesziti annak ez meg egy rogos nehez ut. Sajnos ennek a ket szamnak az atlaga egyenlore megiscsak 3.

2018. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. július 27.
A hely a Balaton északi partján gyönyörű panorámával bír. Csak ültünk ott a teraszon, és alig bírtunk betelni a látvánnyal. Közben nagyon kedves és udvarias kiszolgálás mellett olyan "hagyományos" ételeket kaptunk, melyek mindegyikében volt egy kis csavar. Biztosan máskor is megyünk. Legszívesebben végigenném az étlapot! A nyugodt, hangulatos légkör is hívogató!

2018. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. április 3.
2018 elején látogattunk el az étterembe. Szürke marha gulyást rendeltünk ami nagyon ízlett. A fiatal picérfiú elötte kihozta a kenyeret is, mivel csak fehér volt megkézdeztük hogy nincs-e barna vagy teljes kiörlsü. Elment megérdeklödni és egy pár perc múlva közölte hogy van és a gulyással együtt ki is hozta.

2017. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 30.
Sümegi pihenésünk alatt mentünk el ebédelni a Csóka Fészek étterembene, ahol csodálatos kilátás mellett fogyaszthattuk el a finom, bőséges, gusztusosan tálalt ebédet. Nem voltak sokan, az ételeket hamar kihozták. A kiszolgáló hölgy kedves volt, a maradékot becsomagolták nekünk. Elégedettek voltunk, hogy ezt az éttermet választottuk.

2017. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. június 9. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nemrég Balatongyörökön jártunk Párommal és betértünk a Csókafészek Étterembe. Nagy reményeket támasztottunk a hellyel kapcsolatosan, alig vártuk, hogy a teraszon, gyönyörű helyen fogyasszuk el vacsoránkat. Érkezésünk után pár perccel a pincér megkérdezte, hogy sikerült-e választanunk az étlapról.

2017. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. április 3.
Forgalmas, napsütéses tavaszi napon vacsoráztunk az étteremben. A panorámás teraszon az elhelyezés kitűnő volt. A pincér kedves, előzékeny és gyors. Az ételek ízletesek, ár-érték arányban megfelelő, a balatoni árakkal vetekszik. Sajnos, ha jól értesültem üzemeltető váltásra készülnek, ami remélhetőleg nem okoz majd minőségi romlást. Ajánlom másoknak is.

Mobilról küldte. | 2017. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. március 25.
Szombat délután voltunk az étteremben. A panoráma lenyűgöző. Az adagok pont jók, nem óriási, de nem is kevés. Ízben és árban átlagos. A mosdó kicsit lepusztult és nem volt sem szappan, sem kéztörlő benne. De ezt levéve nincs negatív tapasztalatunk.

2015. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. október 2.
Az étterem szép, a kilátás gyonyoru. Utazásunk során vasárnap tértunk be ebédre, éppen délben, még nem volt sok vendég, így a rendelést gyorsan felvették és ugyesen megkaptuk az ebédet is, ami nagyon jól jott, mert sietos volt az utunk. Fokhagymalevest kértunk, nem volt elég meleg,émelyítoen vegetásnak tunt.

Legnépszerűbb csomagok Balatongyörökön és környékén
Hotel Panoráma Balatongyörök
Balatongyörök
2-3 éjszaka 9.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, széf használattal
2019.09.13. - 2019.10.25.
Kehida Termál Hotel
Kehidakustány
3 nap/2 éjszaka 18.254 - 26.053,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, gyógy- és élményfürdő, szauna oázis, kardiofitnesz-terem használattal, gyermek animációval, parkolással, internettel
2018.07.05. - 2019.12.22.
Pelso Panzió
Balatonmáriafürdő
3-7 éjszaka 15.700,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szilveszteri gálavacsorával, bállal és tombolával, pezsgős koccintással, wellness-részleg használattal, játszószoba használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.12.28. - 2020.01.04.
Boutique Hotel Annuska
Balatonfüred
3 nap/2 éjszaka 17.475,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, délutáni snack válogatással, wellness-részleg használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.09.02. - 2019.09.29.
Kristály Hotel
3 nap/2 éjszaka 7.475,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, wellness kuponnal, kedvezményekkel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.09.01. - 2019.12.22.
Aurora Vendégház
2 nap/1 éjszaka 9.450,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Zarándokszállás
Csurgó
2 nap/1 éjszaka 4.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Club Tihany Hotel
Tihany
3 nap/2 éjszaka 9.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, strand használatával, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.09.01. - 2019.11.03.
Zsanett Hotel
Balatonkeresztúr
2-4 éjszaka 7.590.- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, szauna és medence használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.08.25. - 2019.09.30.
Zsófia Vendégház
Pápa
2 nap/1 éjszaka 4.750,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Koppányvölgy Gyermek-és Ifjúsági Tábor
Kőröshegy
3 nap/2 éjszaka 3.200 - 6.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Hétkanyar Vendégház
Nagyvázsony
2 nap/1 éjszaka 4.700,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2019.09.18. - 2020.08.30.

Szállodák Balatongyörök környékén
Hotel Napfény Balatongyörök
A Hotel Napfény a Zalakarosi Gyógy- és Élményfürdő újonnan nyitott bejáratától 150 méterre...
Napi ár félpanzióval (1 éjtől)
Akciós őszi pihenés (min. 2 éj)
Kedvezményes előfoglalási ár - teljes előrefizetéssel

Csókafészek Étterem BalatongyörökX