DTimcs étterem értékelései

Lájkold vagy oszd meg DTimcs értékeléseit!

Olvasd el DTimcs étterem értékeléseit!

Hibátlan vacsora -

Cuha Völgye Étterem Zirc

2019. márciusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. március 20. - 1 látogató hasznosnak vélte az értékelést
2019.márciusában volt szerencsénk kipróbálni az étteremet egy 8 fős társasággal és 2 kutyussal.
Fáradtak voltunk, hosszú túra állt mögöttünk és nagyon készségesen fogadtak minket. A vacsora és a kiszolgálás kifogástalan volt, kutyabarát hely, biztosan visszatérünk még és csak ajánlani tudom!
Húst hússal -

Cupákos Budapest

2017. júliusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. július 6. - 3 látogató hasznosnak vélte az értékelést
Barátnőmmel látogattuk meg az éttermet, vegyes érzésekkel távoztunk. A hely hangulata bájosan retro, régi talponálló hentes üzlet pecsenyesütőjére emlékeztet! A választék pont megfelelő, ár-érték aránnyal sincs baj az ételek tekintetében. Ezt ellensúlyozandó az italok ára jóval magasabb. A rendelt étel nagyon finom volt, a mennyiség is megfelelő, !
2017. májusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. június 28.
Barátnőmmel szarajevói utunkat követően próbáltuk ki az éttermet "vajon, tudnak-e igazi cevapot készíteni" címszóval!
És igen, tudnak :) Az adagok bőségesek, az ízvilág ugyanolyan mint egy igazi balkán konyhán.
Az étterem kellemes hangulatú, bár a pincér kissé türelmetlen és kedvetlen volt.
2014. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. október 13. - 3 látogató hasznosnak vélte az értékelést
Az étterem által meghirdetett kupont vettük igénybe. Kár volt mert úgy néz ki hogy kezd az a felfogás elterjedni hogy ha kupont veszel neked csak "ez" jár. Kezdődött ott hogy a pincér alig akart megjelenni ill. amikor megjelent akkor is lekezelő stílusban válaszolt az általunk feltett rutin kérdésekre.
2014. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. október 13.
Egy tavaszi estén jártunk Nyíregyházán ahol egy éttermet kerestünk. Az étterem első ránézésre is nagyon jó benyomást tett. Szép és rendezett ahogy egy kiváló étteremhez illik. Szép kert helység és megannyi belső terem állt rendelkezésre. Rögtön egy udvarias pincér fogadott minket és vezetett az asztalhoz.
Vacsora Toscanaban -

Toscana Trattoria Budapest

2013. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. október 6.
Januárban vacsoráztunk itt párommal és minden fantasztikusan finom volt. A borok, az ételek kitűnőek voltak. Kiemelni mégis a desszertet szeretném, ami creme brulee volt. Sehol nem ettem még ilyen finomat. A hangulat magával ragadó, ez köszönhető az étterem elhelyezkedésének és a berendezésnek is. Szívesen ajánlom bárkinek aki szereti az olaszos ételeket és a meghitt hangulatú helyeket.