Nyilas Étterem Nyíregyháza
4400 Nyíregyháza, Sóstófürdő, Majális út 29.

Nyilas Étterem Nyíregyháza a térképen

Nyilas Étterem Nyíregyháza értékelése:

20. helyezett a 113 nyíregyházi étterem közül
327. helyezett Észak Alföldön - 692 étterem közül

H-CS 10:00-22:00
P-Szo 10:00-24:00
V 10:00-22:00
étterem, vendéglő, fogadó, wellness és rendezvénycentrum
rendezvényhelyszín
Krusovice, Radeberger

Nyilas Étterem Nyíregyháza képei

Szállások Nyíregyháza városában
Wellness csomagok Nyíregyháza városában

Nyilas Étterem Nyíregyháza vélemények

2018. májusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. május 22.
Nem ajánlom senkinek. A kiszolgálás szörnyü. Nulla kedvesség. Kihozta a pincérnő az italt és rárakta az asztalra, aztán vegye el ki ki a magáét. Az aztalról hiányzot a fűszeres készlet ezért hát kértem sót, hát kaptam is egy sótartót, de csak azt . Eszébe nem jutott vólna , hogy esetleg más is kellene . A kaja ehető vólt, sok sz@rt ettem de ez viszi a pálmát.

Editmami TOP szállásértékelő
Editmami TOP étteremértékelő
Editmami TOP egyébhely értékelő
Editmami TOP fotófeltöltő
2017. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. november 1. - 2 látogató hasznosnak vélte
Sokat jártunk már Nyíregyházán, de ezt az éttermet még nem fedeztük fel eddig. A berendezése nagyon érdekes. Sok különálló helyiségből áll, igy a különböző társaságok külön lehetnek. Minden szoba valamiről el van nevezve. A szakács kedvesen érdeklődőtt, hogy izlett-e az étel. Sajnos a választék nem nagy és mint a képeken is láthatő az adagok is mini méretüek,de ízletesek voltak.

2017. szeptemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2017. szeptember 21. - 1 látogató hasznosnak vélte
Vissza járó vendégek voltunk a családommal az étteremben. De soha többé nem megyünk oda, mert ez a fogadó addig volt jó,míg a tulajdonosnő férje üzemeltette. Amióta a feleség irányit szörnyű állapot uralkodik a fogadóban. Valamelyik nap be tértünk a fogadó éttermi részlegébe,ahol egy leharcolt külsejű pincér ruhának nem mondható ruhában meg jelenő mosolygós lány jött oda fel venni a rendelést.

2017. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. március 7.
A panzió étterme nagyon szép, igényes vidéki miliő jellemző rá, van tükörterem, lovagterem fegyverekkel díszítve. A kiszolgálás gyors és nagyon udvarias. Kiváló boraik és egyéb finom minőségi italok vannak. Menüt kaptunk vacsorára, amivel elégedettek voltunk. Finom ízvilág jellemzi és többféle étel is volt a tányéron. Az adagok átlagosak, nem maradtunk éhesek.

kicsi87 TOP szállásértékelő
kicsi87 TOP étteremértékelő
kicsi87 TOP egyébhely értékelő
kicsi87 TOP fotófeltöltő
2015. márciusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. március 3. - 3 látogató hasznosnak vélte
Elég messze lakunk Nyíregyházától, így nem ismertünk arrafelé semmit. Véletlen tértünk be az étterembe, nagyon szimpatikus volt már az elejétől fogva. Udvariasan fogadtak bennünket, kaptunk egy jókis asztalt, majd jött egy idősebb pincér úr, aki kérdezte hozhat -e valami frissítőt? Baráti társasággal voltunk, a fiúk pálinkák után érdeklődtek.

zsoci8888 TOP szállásértékelő
zsoci8888 TOP étteremértékelő
zsoci8888 TOP egyébhely értékelő
2015. júniusban, csoporttal járt itt
Értékelt: 2016. február 3. - 1 látogató hasznosnak vélte
Elég sokat járok Nyíregyházán, így volt alkalmam eljutni a Nyilas Étterembe is. Nagyon szép terasz várja a vendégeket nyáron, kedves személyzet, finom ételek és pénztárcabarát árak. Ha összegeznem kellene, így tudom összefoglalni. Az étterem barátságot, jó benyomást keltett már első látásra is. Aki csak teheti, próbálja ki. Én nyugodt szívvel ajánlom.

2015. szeptemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2015. október 28.
Vasárnapi svédasztalos ebédet fogyasztottunk itt a családdal. Az ételek finomak, árak kedvezőek, de a kiszolgáló személyzet nincs a helyzet magaslatán. Nem győzték pótolni a kifogyott ételeket, pedig nem volt még félig sem az étterem vendégekkel. Mi lett volna, ha telt ház van? Kérésemre, miszerint a rostos ital ne legyen hideg, kihoztak egy majdnem forró őszibaracklevet.

Mobilról küldte. | 2015. októberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2015. október 10. - 1 látogató hasznosnak vélte
Az itt olvasott értékelések alapján választottuk az éttermet egy vacsora helyszínéül, két kisgyerekkel. Az étterem berendezése barátságos, bár a hely hangulatához egyáltalán nem illő dübörgő disco zene szólt, igaz kérésünkre zenét váltottak. Két levesre és két kis adag bolognai spagettite 1,5 órát vártunk! !

2014. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. október 13.
Egy tavaszi estén jártunk Nyíregyházán ahol egy éttermet kerestünk. Az étterem első ránézésre is nagyon jó benyomást tett. Szép és rendezett ahogy egy kiváló étteremhez illik. Szép kert helység és megannyi belső terem állt rendelkezésre. Rögtön egy udvarias pincér fogadott minket és vezetett az asztalhoz.

2014. májusban, családjával járt itt
Értékelt: 2014. június 19.
Szép környezet, kellemes hely, kedves kiszolgálás. Nyáron kiülni a teraszra és ott kávézni, ebédelni vagy vacsorázni érdemes. Csak ajánlani tudom. Családoknak, pároknak, csoportos rendezvényeknek teljesen megfelel. Én eddig nem csalódtam, véleményem szerint ki kell próbálni. Üzleti megbeszélés helyszínének is tökéletes. A hely elragadó, érdekes, szép.

Legnépszerűbb csomagok Nyíregyházán és környékén
Victoria Garden Hotel
Nyíregyháza
2 nap/1 éjszaka 9.950,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel, parkolással
2019.07.16. - 2020.06.30.
Sárga Muskátli Apartman
4 nap/3 éjszaka 6.166,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, 1 napi Aqua Palace belépővel
2020.01.02. - 2020.12.31.
Angyal Fogadó, Borászat & Szőlőbirtok
Rátka
3 nap/2 éjszaka 17.475,- Ft/fő/éj ártól: teljes ellátással, wellness-részleg használattal, pincebemutatóval és borkóstolóval, disznóvágással,
2019.11.01. - 2020.03.08.
Rákóczi Panzió
Debrecen
2 nap/1 éjszaka 9.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.01.29. - 2021.01.29.
Hotel Rudolf
4 nap/3 éjszaka 8.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, gyógy-masszázzsal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2017.03.01. - 2020.12.22.
Deák Vendégház
3 nap/2 éjszaka 3.500,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, pezsgő bekészítéssel
2020.02.14. - 2020.02.16.
Hotel Lycium
Debrecen
4 nap/3 éjszaka 24.966,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, wellness-részleg használattal, szaunaszeánsszal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.08.16. - 2020.08.23.
Hotel Négy Évszak
3 nap/2 éjszaka 6.998,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, masszázskuponnal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.01.02. - 2020.04.09.
Hotel Atlantis Medical Wellness & Conference
3 nap/2 éjszaka 18.600,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, halpedikűrrel, arcmaszkkal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2017.09.01. - 2020.12.22.
Hotel Medián
Hajdúnánás
3 nap/2 éjszaka 11.000,- Ft/fő/éj ártól: teljes ellátással, fürdőbelépővel vagy állatkert belépővel, wellness-részleg használattal, masszázs kuponnal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.01.09. - 2020.06.30.
Riviera Apartman
3 nap/2 éjszaka 7.000,- Ft/fő/éj ártól: ellátás nélkül, Wi-Fi internet elérhetőséggel, parkolással
2020.03.12. - 2020.10.24.
Bástya Wellness Hotel
Nyírbátor
2 nap/1 éjszaka 4.500,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.01.29. - 2020.04.10.

Szállodák Nyíregyháza környékén
Hotel Atlantis Medical Wellness & Conference Nyíregyháza
Silver Hotel Nyíregyháza
Téli varázs - katélyban (min. 2 éj)
Wellness napok az Atlantisban (min. 2 éj)
Nyári ajánlat (min. 2 éj)

Nyilas Étterem NyíregyházaX