Nyilas Étterem Nyíregyháza

Hétköznapi ajánlat - félpanziós ellátással
Kőkapu Vadászkastély Nagyhuta

Nyilas Étterem Nyíregyháza vélemények

Kiváló 2020. augusztus 28.a párjával járt itt
Nagyon tetszett a helynek a hangulata, a személyzet, reggel-este nagyon kedves volt a reggeli bőséges volt, a vacsora kiválló ízekkel készül bravó
Szörnyű 2018. május 22.gyerekekkel járt itt
Nem ajánlom senkinek. A kiszolgálás szörnyü. Nulla kedvesség. Kihozta a pincérnő az italt és rárakta az asztalra, aztán vegye el ki ki a magáét. Az aztalról hiányzot a fűszeres készlet ezért hát kértem sót, hát kaptam is egy sótartót, de csak azt . Eszébe nem jutott vólna , hogy esetleg más is kellene .
Kiváló 2017. november 1.a párjával járt itt
Sokat jártunk már Nyíregyházán, de ezt az éttermet még nem fedeztük fel eddig. A berendezése nagyon érdekes. Sok különálló helyiségből áll, igy a különböző társaságok külön lehetnek. Minden szoba valamiről el van nevezve. A szakács kedvesen érdeklődőtt, hogy izlett-e az étel.
Nyilas Étterem Nyíregyháza - Étel/italNyilas Étterem Nyíregyháza - Étel/italNyilas Étterem Nyíregyháza - Étel/italNyilas Étterem Nyíregyháza - Étel/italNyilas Étterem Nyíregyháza - BelsőNyilas Étterem Nyíregyháza - BelsőNyilas Étterem Nyíregyháza - Belső
Szörnyű 2017. szeptember 21.családjával járt itt
Vissza járó vendégek voltunk a családommal az étteremben. De soha többé nem megyünk oda, mert ez a fogadó addig volt jó,míg a tulajdonosnő férje üzemeltette. Amióta a feleség irányit szörnyű állapot uralkodik a fogadóban. Valamelyik nap be tértünk a fogadó éttermi részlegébe,ahol egy leharcolt külsejű pincér ruhának nem mondható ruhában meg jelenő mosolygós lány jött oda fel venni a rendelést.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 21 városban járt márFelfedező - 23 helyen első értékelőNépszerű író - 21 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
Kiváló 2017. március 7.a párjával járt itt
A panzió étterme nagyon szép, igényes vidéki miliő jellemző rá, van tükörterem, lovagterem fegyverekkel díszítve. A kiszolgálás gyors és nagyon udvarias. Kiváló boraik és egyéb finom minőségi italok vannak. Menüt kaptunk vacsorára, amivel elégedettek voltunk. Finom ízvilág jellemzi és többféle étel is volt a tányéron.
Kiváló 2016. március 3.barátokkal járt itt
Elég messze lakunk Nyíregyházától, így nem ismertünk arrafelé semmit. Véletlen tértünk be az étterembe, nagyon szimpatikus volt már az elejétől fogva. Udvariasan fogadtak bennünket, kaptunk egy jókis asztalt, majd jött egy idősebb pincér úr, aki kérdezte hozhat -e valami frissítőt? Baráti társasággal voltunk, a fiúk pálinkák után érdeklődtek.
Nyilas Étterem Nyíregyháza - Étel/ital
Kiváló 2016. február 3., csoporttal járt itt
Elég sokat járok Nyíregyházán, így volt alkalmam eljutni a Nyilas Étterembe is. Nagyon szép terasz várja a vendégeket nyáron, kedves személyzet, finom ételek és pénztárcabarát árak. Ha összegeznem kellene, így tudom összefoglalni. Az étterem barátságot, jó benyomást keltett már első látásra is. Aki csak teheti, próbálja ki. Én nyugodt szívvel ajánlom.
2015. október 28.gyerekekkel járt itt
Vasárnapi svédasztalos ebédet fogyasztottunk itt a családdal. Az ételek finomak, árak kedvezőek, de a kiszolgáló személyzet nincs a helyzet magaslatán. Nem győzték pótolni a kifogyott ételeket, pedig nem volt még félig sem az étterem vendégekkel. Mi lett volna, ha telt ház van? Kérésemre, miszerint a rostos ital ne legyen hideg, kihoztak egy majdnem forró őszibaracklevet.
Gyenge 2015. október 10.gyerekekkel járt itt
Az itt olvasott értékelések alapján választottuk az éttermet egy vacsora helyszínéül, két kisgyerekkel. Az étterem berendezése barátságos, bár a hely hangulatához egyáltalán nem illő dübörgő disco zene szólt, igaz kérésünkre zenét váltottak. Két levesre és két kis adag bolognai spagettite 1,5 órát vártunk! !
Kiváló 2014. október 13.a párjával járt itt
Egy tavaszi estén jártunk Nyíregyházán ahol egy éttermet kerestünk. Az étterem első ránézésre is nagyon jó benyomást tett. Szép és rendezett ahogy egy kiváló étteremhez illik. Szép kert helység és megannyi belső terem állt rendelkezésre. Rögtön egy udvarias pincér fogadott minket és vezetett az asztalhoz.
Nyilas Étterem Nyíregyháza a térképen
4400 NyíregyházaSóstófürdő, Majális út 29.
06 42 596845
• rendezvényhelyszín