Roncsbár Debrecen

Hőforrás napok
Hotel Hőforrás Hajdúszoboszló

Roncsbár Debrecen vélemények

2023. október 18.barátokkal járt itt
Tavaly novemberben egy debreceni barátommal kilenc év után ismét beültünk a Roncsbárba. A pult mögött kedves, kommunikatív hölgy dolgozott. Társam egy cappuccinot ivott, jómagam egy Baltic portert a First nevű sörfőzdétől. 1500 ft volt a sör, 500 a kávé. Átlagos ár/érték arány. Az italválaszték szélesedett, kézműves sörük is van már.
Roncsbár Debrecen - EgyébRoncsbár Debrecen - EgyébRoncsbár Debrecen - EgyébRoncsbár Debrecen - EgyébRoncsbár Debrecen - EgyébRoncsbár Debrecen - EgyébRoncsbár Debrecen - EgyébRoncsbár Debrecen - EgyébRoncsbár Debrecen - EgyébRoncsbár Debrecen - EgyébRoncsbár Debrecen - EgyébRoncsbár Debrecen - EgyébRoncsbár Debrecen - EgyébRoncsbár Debrecen - EgyébRoncsbár Debrecen - EgyébRoncsbár Debrecen - EgyébRoncsbár Debrecen - EgyébRoncsbár Debrecen - BelsőRoncsbár Debrecen - BelsőRoncsbár Debrecen - Külső kép
Szörnyű 2022. március 20., csoporttal járt itt
Nagyképű beképzelt biztonságiak főleg a kopasz csávó , a hely jó volt az arral srm volt probléma minden renben volt csak a biztonságiakat meg kéne válogatni .
Szörnyű 2021. szeptember 5.barátokkal járt itt
Bármilyen probléma esetén nem nyújtanak segítségét.
A biztonsági személyzet durva és gyakran helytelenül cselekszik. A vendég nem tudja biztonságban és jól érezni magát.
Átlagos 2018. december 22.egyedül járt itt
A hattyúdal csak idő kérdése,állitólag még az idén lebontják,mert épül a koncertterem. Kár érte,mert egy roppant hangulatos pont tűnik el a belvárosból. Lézengő vendégek,egy pultos közepes lelkesedéssel. Kihozza a baileys-t és a kólát,mondom fizetném is. Italok hűtése kitűnő,a baileys-t jéggel hozza.
Roncsbár Debrecen - BelsőRoncsbár Debrecen - BelsőRoncsbár Debrecen - Külső képRoncsbár Debrecen - BelsőRoncsbár Debrecen - Külső képRoncsbár Debrecen - Étel/italRoncsbár Debrecen - BelsőRoncsbár Debrecen - Étlap/itallapRoncsbár Debrecen - Étlap/itallapRoncsbár Debrecen - EgyébRoncsbár Debrecen - BelsőRoncsbár Debrecen - BelsőRoncsbár Debrecen - BelsőRoncsbár Debrecen - EgyébRoncsbár Debrecen - BelsőRoncsbár Debrecen - Belső
2016. december 21.egyedül járt itt
Mindennap elmegyek előtte, most végre be is jutok. Nem szoktam bárokban járni, de most ennék valamit. A sétálóutcán van, megközelithető, de parkolni csak a Liszt Ferenc utcán lehet legközelebb. A berendezés igazán egyedi, leginkább az tetszik, hogy a lámpák fényét a plafonra szerelt cintânyérok verik vissza.
2016. április 12.barátokkal járt itt
Évekkel ezelőtt, mikor megnyílt a Roncs, azonnal beleszerettünk a hely atmoszférájába. Multi-kulti, fiatalos, színes és nagy létszámot be tud fogadni. A koncertek miatt is imádtuk. Viszont már a tavaly nyár sem hozta a hangulatot. A pultosok unszimpatikusak, az italok drágák és nem minőségiek. Ami viszont pozitív, az a biztonsági emberek folyamatos jelenléte.
Átlagos 2015. április 10.barátokkal járt itt
Még csak egyszer voltam itt. Egyedi hangulatú és berendezésű romkoncsa. Sok helységből áll, külön van a kocsma és a koncert helység, ami kis helyiség, de az is hangulatos. Folyamatos koncertek várják az itt szórakozókat, különböző fellépőkkel,mindenféle stílus megtalálható itt. A bárban lévő székek száma nem túl sok, sokan állnak.
Kiváló 2014. október 12.a párjával járt itt
kb. 3 alkalommal jártam már itt, nekem mindig tetszett a hely. Télen forralt bor, megvásárolható poharakkal, nyáron hideg üditők. Folyamatos koncertek, jó hangulat. Több helységből álló nagyon hangulatos hely, a zene szerelmeseinek. Gitárok, cintányérok a falon :)
A kiszolgálás is kedves, picit lassú, de mosolygós vendéglátósok fogadtak mindig.
2014. április 17.barátokkal járt itt
Megnyerő, jó dízájnú romkocsma Debrecenben. Az italválasztékban nincsen semmi különös, az árak elfogadhatóak, a hely az atmoszférájából él. Kiszolgálás a pultnál. Tetszett az egyik terem mennyezete, ami töméntelen felfüggesztett cintányérral volt díszítve. Nincs kizárva, hogy még megyünk.