Gödör Étterem Szeged

Nyugdíjas kedvezményes ár félpanzióval
Colosseum Wellness Hotel Mórahalom

Gödör Étterem Szeged vélemények

Kiváló 2014. december 14.a párjával járt itt
Naponta itt ebédelek, jellemző a bőséges választék mellett a gyors és figyelmes kiszolgálás, közvetlen családias hangulat finom ízekkel!
Mintegy fél éve itt ebédelek, s saját szedésű leves és savanyúság mellett 4-5 féle ételből választhat, aki menüt szeretne enni. A menü az itteni viszonyokhoz hasonlítva itt a legolcsóbb; mindenkinek ajánlom!
Kiváló 2014. december 13.barátokkal járt itt
Ha Szegeden járok nem hagyom ki. Itt jól érzi magát az ember. A személyzet rendkívül udvarias, ha szükség van rájuk ott vannak, de nem zavarnak jelenlétükkel. Kérésre elmondják melyik étel hogy készül, mit tartalmaz. A konyha szuper / az ételek finomak és bőségesek. Az étterem minden helyisége ragyog a tisztaságtól.
Kiváló 2013. október 18., kollégákkal járt itt
Népszerű hely, ebédidőben gyakran sorba kell állni a napi menüért. Korrekt árak és korrekt adatok jellemzik az éttermet, itt nem marad éhen az ember. A személyzettel kapcsolatos tapasztalataim pozitívak, a felszolgálók, pénztárosok kedvesek, figyelnek a vendégre. Az étterem retro hangulatú, ez nem baj, harmonikus az összhatás.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 28 városban járt márFelfedező - 12 helyen első értékelőNépszerű író - 155 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
Kiváló 2013. október 14.gyerekekkel járt itt
Többször ellátogattunk az étterembe, lévén közel van a klinikához, ahol a kisfiam műtötték, és elég sokat kellett vissza járkálni kontrollra. Nagyon szeretem az éttermet, mert elsőrangú a kiszolgálás, kellemes a hangulata, no és persze, az ételek rendkívül finomak, ízletesek és az adagok hatalmasak.
2013. szeptember 6.a párjával járt itt
Laborvizsgálatokra és kontrollra utaztunk Szegedre és mivel nem lehetett előtte ennem éhgyomorral indultam. Aztán négy óra várakozás a dokinál s mire végeztünk farkas éhesek voltunk. Így esett a választásunk a közeli Gödör étteremre. Megjegyzem nem először voltam már itt,évente legalább egyszer betérünk.
Kiváló 2013. június 18.a párjával járt itt
Kellemes, hangulatos a környezet, ízletes ételek jellemzik. Belváros szívében található, közel egyetemi egységekhez. Az Eötvös Kollégium közvetlen szomszédságában található, gyakran fordultam meg ott, s bármikor betérhettem az Étterembe, ha megéheztem, megszomjaztam. Megfelelő hely különféle rendezvények megtartásának helyszínéül is. Bátran ajánlom bárkinek.
2013. június 8.a párjával járt itt
Többször jártam már Szegeden. Gyönyörű, kellemes és kifejezetten megnyugtató hely számomra. Volt alkalmunk vacsorázni a Gödör étteremben, ahol nagyon finom ételeket ettünk. A felszolgáló nagyon kedves volt, az adagok pedig hatalmasak. Kifejezetten örültünk neki, hogy hamar kiszolgáltak minket, nem kellett fél órát várni a vacsoránkra. Csak ajánlani tudom a várost és az éttermet is! :)