Cafe Frei Nyíregyháza

Hétköznapi ajánlat - félpanziós ellátással
Kőkapu Vadászkastély Nagyhuta

Cafe Frei Nyíregyháza vélemények

Átlagos 2021. július 17.barátokkal járt itt
Séta Nyíregyházán, a forróságban betértünk a kávézóba. . Furcsaságként a z asztalra kiírva, önkiszolgáló- a pultnál kell kérni a különlegességeket. . és majd szólnak ha elkészül. . Szerintem ez aakor nem is kávézó, Hanem önszolgáló Ezek igen finomak voltak, amit az ember ki gondol olyan ország kávéját issza. .
Kiváló 2016. június 24.a párjával járt itt
Jól megközelíthető helyen, saját parkolóval rendelkező kávézó. Nagyon finomak a kávék. Szívem szerint az összeset megkóstoltam volna, pedig én nem vagyok egy kávézós típus. A hely igényesen kivitelezett, hangulatos.
Szívesen betérnék akár minden nap :-) A személyzet lehetne kicsit barátságosabb, de összeségében kiváló.
Kiváló 2016. január 10.barátokkal járt itt
Nagyon jó volt minden étel finom volt udvarias kiszolgálás a mosdó is szép tiszta volt. megbeszéltük a nőnapot is itt fogjuk tartani. a hangulat nagyon jó volt. az árak nem magasak elfogadhatóak voltak, a kávéjuk nagyon finom. jó munkát kívánok nekik 2016-ban is. mindenkinek ajánlani tudom ha egy kellemes estét akar eltölteni akár családjával akár barátokkal. erre a szép estére sokáig emlékezni fogunk.
Kiváló 2015. május 16., kollégákkal járt itt
A Cafe Frei hálózatnak Nyíregyházán is van egy kávézója, mely a belvárostól egy kissé távolabb, de sétálásnyi távolságra fekszik, egy forgalmas lámpás kereszteződésben. A belső tér nagy tágas, nagy a belmagasság a fő teremben, azonban a hátsó részen intimebb, kuckós kialakítású ülőhelyek is vannak, jó időben pedig a teraszon is lehet üldögélni.
Cafe Frei Nyíregyháza - Külső képCafe Frei Nyíregyháza - BelsőCafe Frei Nyíregyháza - BelsőCafe Frei Nyíregyháza - BelsőCafe Frei Nyíregyháza - MosdóCafe Frei Nyíregyháza - BelsőCafe Frei Nyíregyháza - BelsőCafe Frei Nyíregyháza - Étel/italCafe Frei Nyíregyháza - Étel/italCafe Frei Nyíregyháza - BelsőCafe Frei Nyíregyháza - BelsőCafe Frei Nyíregyháza - Étlap/itallapCafe Frei Nyíregyháza - Étlap/itallapCafe Frei Nyíregyháza - Étlap/itallapCafe Frei Nyíregyháza - BelsőCafe Frei Nyíregyháza - Étlap/itallapCafe Frei Nyíregyháza - Étel/ital