Fischanita

Fischanita adatlapja

Regisztráció2013.10.10
Utoljára itt2022.11.06

Szörnyű 2020. május 25.családjával járt itt
A jeli arborétumból hazafelé menet tértünk be anyukámmal, ebédelni. Ha épp nem vírushelyzet van, sosem választottam volna ezt a helyet, de úgy voltam vele, hogy ha van kerthelyisége, akkor próbáljuk meg, hiszen sok vendéglátó még ki sem nyitott. Odaérkezésünkkor megkérdeztem a pincért,(aki ugyan hordott maszkot, de ez az orrát egyáltalán nem takarta, a száját is csak félig.
Kiváló 2014. augusztus 16.a párjával járt itt
Évente egyszer megyünk Szentgotthárdra, de mindig ebben az étteremben ebédelünk. Figyelmes a személyzet, gyorsan hozzák a fogásokat, amik szemet gyönyörködtetőek,nagy adagok, és nem utolsó sorban ízletesek. A hely kialakítása is nagyon kellemes, hangulatos. Jó szívvel ajánlom mindenkinek. :)
Szörnyű 2017. május 7., üzleti partnerrel járt itt
Egy hete külföldi üzleti partnereink válaszották szállásul a hotelt, és hívtak bennünket, hogy vacsorázzunk együtt a szálloda éttermében. Korábban már kérdezték erről a lehetőségről a személyzetet, ők azt válaszolták, hogy van mód arra, hogy nem a hotel vendégeiként ott vacsorázzunk.