Gulyás Csárda Szemenye

9685 Szemenye, Hunyadi u. 6.

Gulyás Csárda Szemenye a térképen

Szállások Szemenye városában
Wellness csomagok Szemenye városában

Gulyás Csárda Szemenye vélemények

2020. májusban, családjával járt itt
Értékelt: 2020. május 25.
A jeli arborétumból hazafelé menet tértünk be anyukámmal, ebédelni. Ha épp nem vírushelyzet van, sosem választottam volna ezt a helyet, de úgy voltam vele, hogy ha van kerthelyisége, akkor próbáljuk meg, hiszen sok vendéglátó még ki sem nyitott. Odaérkezésünkkor megkérdeztem a pincért,(aki ugyan hordott maszkot, de ez az orrát egyáltalán nem takarta, a száját is csak félig.

Mobilról küldte. | 2019. szeptemberben, egyedül járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 8.
Soha ne térj be olyan csárdába, ahol csak 2 autó áll a parkolóban. Az ugyanis a személyzeté. Rögtön, akkor ki kellett volna fordulnom, amikor szembesültem azzal, hogy én vagyok A Vendég. Egyes számban. Nagyon éhes voltam így rendeltem egy babgulyást. Nagy kár volt pénzt adni érte. Minősíthetetlen volt. A baracklé (Capy) finom volt, kár, hogy beleivott egy légy.

Mobilról küldte. | 2018. júliusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. július 30.
Hibátlan! Gyors, kedves kiszolgálás, tökéletes ételek, szép környezet. Remélem hamar visszatudunk nézni ^^

2018. májusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. május 21. - 1 látogató hasznosnak vélte
Főpincér hihetetlenül kedves, barátságos ! Otthonos , aranyos környezet! Kevés étel a nyitóétlapon. Remélem bővülni fog, mivel rendkívül finom ételeket kaptunk idén, a régiekkel ellentétben. Tálalás csárdához képest igazán kifinomult, gusztusos! Örülök , hogy betértünk újra, és még fogunk is ! Elismerésem a személyzetnek! További ilyen remek fejlődést kívánunk!

2017. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. január 17. - 1 látogató hasznosnak vélte
Személy szerint sok dicséretet hallottam erről az étteremről. Balatoni házunktól jöttünk Szombathelyre. Gondoltuk betérünk. Kellemes , tiszta étterembe érkeztünk. A hideg ellenére kellemes meleg volt a helyiség. A pincérhölgy nagyon barátságos és kedves. Az ételek is finomak voltak. Hamar elkészültek az ételek. Kedves gesztus, érkezéskor pogácsa a ház ajándékaként!

2016. májusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. május 15. - 2 látogató hasznosnak vélte
A jeli arborétumból haza felé tartva álltunk meg ezen a helyen, mint sokan mások. Már kívülről látszott, hogy az utóbbi évtizedekben semmit nem fordítottak az épületre (a bejárati ajtó előtti lépcső konkrétan össze van dőlve), s ez belülről is megerősítést nyert. A helyiség eléggé tele volt, a felszolgáló a rendelésnél jelezte is, hogy kb fél órát kell várni az ételre.

2015. májusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2015. május 9. - 1 látogató hasznosnak vélte
Hát gyerekek hol is kezdjem. Egyedül ültem be egy szombati napon. Meglehetőssen tele volt az étterem. Csak kettő felszolgáló volt. Ők vannak a pultban az asztaloknál s még a kasszánál is. Konkrétan 40 perc várakozás után jelzem a pultal szemben ültem le s hangossan köszöntem mikor megérkeztem s fogadták is és viszonozták a köszönésemet.

2013. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. augusztus 7. - 2 látogató hasznosnak vélte
A kámoni arborétumban járva tértünk be először ebbe a csárdába. Nagy parkolója van,akár ha kamionos vagy is van hová tenni a gépet. Szépen berendezett,hangulatos. A kiszolgálás első osztályú az ételek minősége és a tálalás szintén. Kifogástalan a mellékhelyiség tisztasága is. A csárda mellett saját állatfarm van amit meg lehet tekinteni,ha valaki gyermekkel utazik egy kis séta biztos kellemes időtöltés lesz itt.

Legnépszerűbb csomagok Szemenyén és környékén
Joó Fogadó Wellness Panzió
Rábapaty
2 nap/1 éjszaka 8.503 - 8.950,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2020.07.02. - 2021.01.31.
Zsófia Vendégház
Pápa
2 nap/1 éjszaka 5.250,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Szerencsemák Panzió
Kehidakustány
3 nap/2 éjszaka 13.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, klíma és szobaszéf használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2020.06.19. - 2020.08.20.
Piroska Apartman
Ibolya Apartman
Belenus Thermalhotel Superior
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 14.500 - 22.500,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, játszótérrel, teniszpályával, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.06.17. - 2022.01.08.
Naturmed Carbona Hotel
7 nap/6 éjszaka 24.700 - 31.033,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, sportprogramokkal, gyermek programokkal
2019.05.02. - 2020.08.31.
Hotel Erzsébet
3 nap/2 éjszaka 10.995,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, Tófürdő belépővel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.01.05. - 2020.12.22.
Kristály Apartman
3 nap/2 éjszaka 6.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2020.07.02. - 2021.04.17.

Szállodák Szemenye környékén
Club Dobogómajor Szemenye
A Club Dobogómajor hotel a Balaton és Hévíz között kínál szállást - kényelmes apartmanokkal,...
Hunguest Hotel Pelion  Szemenye
Hotel Kapitány Superior Wellness Szemenye
A Hotel Kapitány ****Superior Wellness közvetlenül a Sümegi Vár tövében épült, történelmi...
Cserszegtomaji vakáció (min. 2 éj)
Pelion nyár előfoglalási kedvezménnyel (min. 2 éj)
Nyári kedvezményes ajánlat (min. 2 éj)
1 nap / 0 éj: 0 Ft / fő / éj ártól.

Gulyás Csárda SzemenyeX