Gulyás Csárda Szemenye

9685 Szemenye, Hunyadi u. 6.

Gulyás Csárda Szemenye a térképen

Szállások Szemenye városában
Wellness csomagok Szemenye városában

Gulyás Csárda Szemenye vélemények

2020. májusban, családjával járt itt
Értékelt: 2020. május 25.
A jeli arborétumból hazafelé menet tértünk be anyukámmal, ebédelni. Ha épp nem vírushelyzet van, sosem választottam volna ezt a helyet, de úgy voltam vele, hogy ha van kerthelyisége, akkor próbáljuk meg, hiszen sok vendéglátó még ki sem nyitott. Odaérkezésünkkor megkérdeztem a pincért,(aki ugyan hordott maszkot, de ez az orrát egyáltalán nem takarta, a száját is csak félig.

Mobilról küldte. | 2019. szeptemberben, egyedül járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 8.
Soha ne térj be olyan csárdába, ahol csak 2 autó áll a parkolóban. Az ugyanis a személyzeté. Rögtön, akkor ki kellett volna fordulnom, amikor szembesültem azzal, hogy én vagyok A Vendég. Egyes számban. Nagyon éhes voltam így rendeltem egy babgulyást. Nagy kár volt pénzt adni érte. Minősíthetetlen volt. A baracklé (Capy) finom volt, kár, hogy beleivott egy légy.

Mobilról küldte. | 2018. júliusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. július 30.
Hibátlan! Gyors, kedves kiszolgálás, tökéletes ételek, szép környezet. Remélem hamar visszatudunk nézni ^^

2018. májusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. május 21. - 1 látogató hasznosnak vélte
Főpincér hihetetlenül kedves, barátságos ! Otthonos , aranyos környezet! Kevés étel a nyitóétlapon. Remélem bővülni fog, mivel rendkívül finom ételeket kaptunk idén, a régiekkel ellentétben. Tálalás csárdához képest igazán kifinomult, gusztusos! Örülök , hogy betértünk újra, és még fogunk is ! Elismerésem a személyzetnek! További ilyen remek fejlődést kívánunk!

2017. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. január 17. - 1 látogató hasznosnak vélte
Személy szerint sok dicséretet hallottam erről az étteremről. Balatoni házunktól jöttünk Szombathelyre. Gondoltuk betérünk. Kellemes , tiszta étterembe érkeztünk. A hideg ellenére kellemes meleg volt a helyiség. A pincérhölgy nagyon barátságos és kedves. Az ételek is finomak voltak. Hamar elkészültek az ételek. Kedves gesztus, érkezéskor pogácsa a ház ajándékaként!

Körmi TOP szállásértékelő
Körmi TOP étteremértékelő
Körmi TOP egyébhely értékelő
2016. májusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. május 15. - 2 látogató hasznosnak vélte
A jeli arborétumból haza felé tartva álltunk meg ezen a helyen, mint sokan mások. Már kívülről látszott, hogy az utóbbi évtizedekben semmit nem fordítottak az épületre (a bejárati ajtó előtti lépcső konkrétan össze van dőlve), s ez belülről is megerősítést nyert. A helyiség eléggé tele volt, a felszolgáló a rendelésnél jelezte is, hogy kb fél órát kell várni az ételre.

2015. májusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2015. május 9. - 1 látogató hasznosnak vélte
Hát gyerekek hol is kezdjem. Egyedül ültem be egy szombati napon. Meglehetőssen tele volt az étterem. Csak kettő felszolgáló volt. Ők vannak a pultban az asztaloknál s még a kasszánál is. Konkrétan 40 perc várakozás után jelzem a pultal szemben ültem le s hangossan köszöntem mikor megérkeztem s fogadták is és viszonozták a köszönésemet.

2013. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. augusztus 7. - 2 látogató hasznosnak vélte
A kámoni arborétumban járva tértünk be először ebbe a csárdába. Nagy parkolója van,akár ha kamionos vagy is van hová tenni a gépet. Szépen berendezett,hangulatos. A kiszolgálás első osztályú az ételek minősége és a tálalás szintén. Kifogástalan a mellékhelyiség tisztasága is. A csárda mellett saját állatfarm van amit meg lehet tekinteni,ha valaki gyermekkel utazik egy kis séta biztos kellemes időtöltés lesz itt.

Legnépszerűbb csomagok Szemenyén és környékén
Marcalgergelyi
3 nap/2 éjszaka 5.500,- Ft/fő/éj ártól: önellátással
2020.10.21. - 2021.12.31.
Bonvital Wellness & Gastro Hotel Hévíz
2 nap/1 éjszaka 18.205 - 27.473,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness használattal, ajándék kuponnal, fürdőköpennyel
2020.12.11. - 2022.10.18.
Holiday Club Villa
3 nap/2 éjszaka 6.310 - 13.969,- Ft/fő/éj között: ellátás nélkül, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.02.20. - 2022.01.02.
MenDan Magic Spa & Wellness Hotel
Zalakaros
2 nap/1 éjszaka: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, szauna show-kal, fitness teremmel, sportolási lehetőségekkel, játszószobával, gyermek programokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.22. - 2020.12.27.
Kolping Hotel Spa & Family Resort
Alsópáhok
2 nap/1 éjszaka 23.500 - 39.730,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fedett és szabadtéri családi élményfürdővel, babaúszással, fitness terem használattal, egyedülálló játékbirodalommal, gyermek programokkal, korlátlan internet-és telefonhasználattal
2020.12.11. - 2021.08.24.
Malomkert Kehida Apartmanház
Kehidakustány
2020.12.27. - 2021.11.27.

Szállodák Szemenye környékén
Hotel Vital Szemenye
Wolf Panzió Szemenye
Fergeteges Szilveszter (min. 3 éj)
Szilveszter (min. 3 éj)
2=3 kedvezményes kikapcsolódás Hévízen (min. 3 éj)

Gulyás Csárda SzemenyeX