Andante Hotel étterme Szentgotthárd
9970 Szentgotthárd, Füzesi út 12.

Andante Hotel étterme Szentgotthárd a térképen

magyar, angol, német
Visa, EC/MC, Amex
Dreher Classic

Andante Hotel étterme Szentgotthárd bemutatkozása

Andante a zene nyelvén annyit tesz: nem sietve, amúgy ráérősen, lassacskán.
Ahogy elpihenünk az illatozó leves felett, ahogy élvezzük az ízes falatokat vagy a bor zamatát - mind az élet szeretetéről szól, olyan élvezetekről, melyekre érdemes időt ... Tovább >>
Andante a zene nyelvén annyit tesz: nem sietve, amúgy ráérősen, lassacskán.
Ahogy elpihenünk az illatozó leves felett, ahogy élvezzük az ízes falatokat vagy a bor zamatát - mind az élet szeretetéről szól, olyan élvezetekről, melyekre érdemes időt szakítanunk.

A félévente megújuló étlapunk választékát nagy gondossággal válogatjuk, a szokásos éttermi fogások mellett a fitnesz ételek gazdag választékát kínáljuk, valamint igyekszünk a tájjellegű őrségi konyhát némiképp modernizálva, a mi értelmezésünkben a vendégeink elé tárni.

Szomszédos hotelünk a Rába, az Őrség vagy éppen a termálturizmus iránt fogékony családok, társaságok ideális bázisa, de Ausztria illetve Szlovénia közelségével ugyancsak kitűnő lehetőségeket kínál a téli sportok szerelmeseinek. A St. Gotthard Spa & Wellness élményfürdőtől 300 m-re minden igényt kielégítő, komfortos szobáinkkal várjuk kedves vendégeinket!

Szobáink mindegyike fürdőszobás, LCD televízióval felszerelt, és csakúgy mint éttermünkben a panzió teljes területén vezeték nélküli internet elérhetőség szolgálja vendégeink kényelmét. A gépkocsival érkezők számára ingyenes parkolást biztosítunk.

Honlapunkon lehetőség van online szobafoglalásra is.

Szeretettel várja Önt az Andante csapata!

Andante Hotel étterme Szentgotthárd képei

Andante Hotel étterme Szentgotthárd vélemények

Szombathely

2017. októberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. október 20. - 1 látogató hasznosnak vélte
"Megmondom az őszintét" - a Kékfényben (több éve nincs tv-m, van még ilyen műsor? ) így szokták a bűnözők hazugságaikat kezdeni. Nos - bár az utóbbi egy év legjobb kulináris élménye volt számomra - nem tudok ötöst adni. Egyetlen ok miatt: a hülye díszítési szokás elterjedése miatt. Erre később visszatérek, had csigázzam az olvasókat!

2016. októberben, üzleti partnerrel járt itt
Értékelt: 2016. november 18. - 1 látogató hasznosnak vélte
Városunk legjobb étterme. Üzleti megbeszélés alkalmával tölöttem el egy kiváló estét ezen a helyen. Szép,igényes kialakítás,modern de mégsem túl tolakodó. Étlapjuk ízlésesen elkészített,megfelelő választék. Személyes kedvencem a tökmagolajos juhtúróval töltött pulykamellük. Ár/érték arányban szintén kitűnő. A kiszolgálással is minden rendben volt, csak ajánlani tudom a helyet.

Mobilról küldte. | 2016. augusztusban, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 28.
Szentgotthárdon a fürdő közelében van. Hangulatos, a hátsó terasz nagyon tettszett. A kiszolgálás kedves, de átlagos volt. Bélszint ettem mediumra sütve. Finom volt, úgy volt megsütve ahogy annak lennie kellett. Hatalmas adag. A hozzá adott libamáj is nagyon jól volt megsütve, a gomba egyszerűen isteni. Összességében jó volt, bár a "hű-ha" érzés nem volt meg.

2014. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. augusztus 16. - 1 látogató hasznosnak vélte
Évente egyszer megyünk Szentgotthárdra, de mindig ebben az étteremben ebédelünk. Figyelmes a személyzet, gyorsan hozzák a fogásokat, amik szemet gyönyörködtetőek,nagy adagok, és nem utolsó sorban ízletesek. A hely kialakítása is nagyon kellemes, hangulatos. Jó szívvel ajánlom mindenkinek. :)

2013. decemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2014. január 15. - 2 látogató hasznosnak vélte
Az Andante Hotelban félpanziós ellátást vettünk igénybe, amit az Andante Étteremben fogyasztottunk el. Egyszerűen és tömören véleményünk: "Le a kalappal! "
A reggelik és vacsorák szuperek:
-Látványa a szemnek,
-illata az orrnak,
-íze az ízlelőbimbóknak,
-na és a mennyisége a pocaknak. . . Mindezek kedves és figyelmes pincérek felszolgálásával.

2013. júliusban, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2013. július 21. - 1 látogató hasznosnak vélte
Az éttermet csak dicsérni tudom bár az étterem elötti úton nagy a forgalom főleg munkanapokon. Az ételek finomak a személyzet nagyon készséges a tisztaságra sem lehet panasz. Könnyen megközelíthető jó a parkolási lehetőség. Családi és céges összejövetelekhez ideális az árak kicsit magasak de itt az osztrák határ mellet megszokott.

Legnépszerűbb csomagok Szentgotthárdon és környékén
Andante Hotel és Étterem
Szentgotthárd
2 nap/1 éjszaka 9.450,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2019.12.07. - 2021.01.31.
Gosztola Gyöngye Spa & Élményhotel
Gosztola
3-4 éjszaka 28.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, exkluzív szoba bekészítéssel, sportos és szabadidős programokkal, szilveszteri gálaesttel, műsoros programokkal, gálavacsora élőzenével, tombolával, hoteltaxival, internet elérhetőséggel
2019.12.29. - 2020.01.02.
Tücsöktanya Vendégház
Kétvölgy
3 nap/2 éjszaka 5.400,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2019.12.09. - 2020.12.07.
Kerca Bio Farm
Kercaszomor
3 nap/2 éjszaka 9.500,- Ft/fő/éj ártól: ellátás nélkül, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.09.26. - 2021.01.17.
Pék Apartman
Kőszeg
3 nap/2 éjszaka 8.000 - 8.200,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2019.12.07. - 2019.12.25.
Abbázia Country Club
Nemesnép
3 nap/2 éjszaka 10.900 - 15.900,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel, parkolással
2019.09.30. - 2021.01.01.

Szállodák Szentgotthárdon és környékén
Gotthard Therme Hotel & Conference Szentgotthárd
Szentgotthárdon, a legnyugatibb magyar városban várja vendégeit a 148 szobás Gotthard Therme...
Hotel Írottkő Szentgotthárd
Kőszeg legismertebb és legnagyobb férőhelyű szállodája, a Hotel Írottkő a...
Gosztola Gyöngye Spa & Élményhotel Szentgotthárd
A Zalai-dombságban, a Nyugat-Dunántúlon található a Gosztola Gyöngye Spa & Élményhotel, a Lenti...
Félpanziós akció (1 éjtől)
Fagyásra olvadás (min. 2 éj)
Szilveszter Zalában (min. 3 éj)

Andante Hotel étterme SzentgotthárdX