Genon

Genon adatlapja

Regisztráció2013.07.08
Utoljára itt2015.08.27

Gyenge 2014. július 3.gyerekekkel járt itt
Én nem tudom mások, hogy vannak vele, de szerintem ez az étterem eléggé gyenge - nem osztom a korábbi véleményeket. A felszolgálás/kiszolgálás minősége kritikán aluli. A (fiatal) pincérek elfelejtik, hogy mit rendeltél, a felszolgálás módját sem tudják. Az ételek a tipikus magyar módi: hatalmas adag, viszont megkérdőjelezhető minőség.
Kiváló 2015. július 28.gyerekekkel járt itt
Már többször voltunk a Prímás Pincében és még sosem csalódtunk. Szezonális kiváló minőségű ételek környékbeli alapanyagokból! Minden ember talál magának megfelelő ételt és bort is. A kiszolgálás profi és könyezet stílusos. Külön pont, hogy vasárnaponként a gyermekeknek külön foglalkozás van felügyelettel (óvónővel!
Gyenge 2013. július 8.gyerekekkel járt itt
Szeretném az elején leszögezni, hogy nekem viszonylag magasak a minőségi elvárásaim és számos európai tapasztalatom is van. Érkezéskor nem tudtam eldönteni, hogy a pult mögött a "személyi edző" vagy a recepciós van, mindazon által kedvesen fogadott és kiszolgált. A szoba rendezett volt, bár hiányoltam a képeket a falról.