Lorena Étterem Hajdúszoboszló
4200 Hajdúszoboszló, Hőforrás u. 9.

Lorena Étterem Hajdúszoboszló a térképen

Lorena Étterem Hajdúszoboszló értékelése:

22. helyezett az 58 hajdúszoboszlói étterem közül
195. helyezett Észak Alföldön - 678 étterem közül

cukrászda, étterem, pizzéria, söröző, vendéglő
diétás ételek ...
magyar, angol, német, orosz, román, szlovák
hitelkártya elfogadás, ingyenes parkolás, kerthelyiség, kisgyermekes családokat szívesen fogad, légkondícionált helyiség ...
Különtermek:
Kisterem - max. 30 fő
Nagyterem - max. 70 fő
Szervízdíj:
Visa, SZEP kártya, Erzsébet utalvány
Heineken, Gösser, Soproni

Lorena Étterem Hajdúszoboszló bemutatkozása

A Gyógyfürdők Paradicsomában - Hajdúszoboszlón, a Gyógyfürdővel szemben, romantikus és egyben elegáns stílusban épült népszerű vendéglátó komplexum: a Lorena Étterem. Működését 2007-ben kezdte meg, 2011 októberétől pedig teljesen megújulva, töretlen és egyre nagyobb népszerűséggel várja vendégeit: a sétányról betérő hölgyeket, urakat, valamint a hajdúszoboszlói strandon fürdőző, napozó vendégeket. Az étterem évek óta a magyar vendéglátás messze híres színfoltjának számít. Az épületkomplexumban 100 fő befogadására alkalmas, igényes és elegáns fedett terem, 150 fős fedett terasz, valamint 80 fős emeleti panoráma terasz áll vendégeink rendelkezésére. Az étteremben kedvező árakkal, különleges grillezett húsokkal, halakkal, vad- és szárnyas ételekkel, valamint Magyarország 5 leghíresebb borvidék legjobb bortermelőinek boraival, sör-, kávé- és fagylaltkülönlegességekkel, fitness, vegetáriánus ételekkel várjuk kedves vendégeinket. Ezen kívül kellemes élőzene varázsolja az estéket könnyeddé. Baráti társaságoknak, családoknak, családi rendezvényeknek igény szerint különterem is rendelkezésére áll. Csoportoknak - megbeszélés alapján - egyedi kedvezményt nyújtunk. Szeretettel, tisztelettel és barátsággal várjuk a régi és leendő új vendégeinket! Éttermünkben fizetési lehetőségként a bankkártyás fizetésen kívül még az alábbi utalványok kerülnek elfogadásra: SZÉP Kártya, Erzsébet-utalvány, Sodexho, Ticket Restaurant, Cheque Déjeuner, Cafeteria hideg-meleg étkezési utalvány.

Lorena Étterem Hajdúszoboszló képei

Lorena Étterem Hajdúszoboszló vélemények

2018. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. február 9.
Pizzának mindig akad egy kis hely a férfi ember gyomrában. Valóban olaszos pizzáik vannak, kellemesen vékony de ha kéred vastagabb tésztával is lehet kérni. Tényleg egyénre szabható milyen legyen a pizza. Szerencsére nemaz olcsóbb húsokból van a feltét. Mindig egyforma jó minőséget szolgálnak fel, barátokkal is szivesen jövünk ide nem csak a párommal, mindig sokan vannak!

2018. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. június 25. - 1 látogató hasznosnak vélte
2018. 06. 23-án jártunk ott a férjemmel. Rossz idő lévén nem akartunk messzebbre menni,beültünk ide,kintre, elég nagy volt a pangás,napi menüt rendeltünk, amiből kb. 6 féle verzió volt. Egy fiatal pincér srác jött oda hozzánk, közölte, hogy étlapot nem hoz, ha napi menüt rendelünk, inkább elmondja. Itallap nem volt (nem is hozott),csak megkérdezte mit iszunk.

Mobilról küldte. | 2018. májusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. május 23. - 1 látogató hasznosnak vélte
Családi hétvége keretében volt szerencsém itt enni.Sokat tanakodtunk,hová térjünk be és nem csalódtunk.
Az idősebb felszolgáló kedves volt,a humorával sem volt gond.Az étel finom és bőséges,várnunk sem kellett sokat.
A helység maga kellemes,tetszett a berendezés.
Az árakat elfogadhatónak találtuk,szerintem átlagosak.
Jól éreztük magunkat!
Zalakaros

Mobilról küldte. | 2018. februárban, családjával járt itt
Értékelt: 2018. február 27.
Februárban óriási nagy a pangás. Ottjártunkkor ebédidőben nem volt vendég.
Pizzát rendeltünk, gyorsan hozták, nem mirelit volt.
Semmi extra, amit ki lehetne emelni.
Amolyan átlagos.

2017. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. július 27. - 1 látogató hasznosnak vélte
2017. július 24-27 között tartózkodtunk Hajdúszoboszlón, ez alatt a rövid időtartam alatt ténylegesen is megismerhettük, hogy mi az igazi vendégszeretet. Érkezéskor a személyzetből egy valaki biztosan, de inkább többen üdvözöltek bennünket. Udvariasak, figyelmesek voltak még akkor is, ha menüt rendeltünk.

2017. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. július 11.
Ebéd után jártuk, nem volt éhes senki, betértünk hát egy sörre, a Lorena Étterembe. Még Körül sem néztünk, máris körül voltunk ugrálva, teljes körű gasztronómiai bemutatást kaptunk a választékból. Pillanatokon belül két pincér ajánlatait hallottuk, nem zavaróan, hanem a legnagyobb tisztelettel ajánlották,a kedvenceiket.

2017. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. május 25.
Arra fele vezetett utunk, ezért esett választásunk erre a helyre. Táblán hirdetik a napi menüt, ami nekünk megtetszett, árban is megfelelő volt. Leves és második, a süteményeik is jó áron finomak voltak. Nagyon ízletes boraik voltak, amit rendelnek. Az étel megfelelő adag volt. A süteményt kérésünkre ízlésesen becsomagolták és az apartmanban fogyasztottuk el.

2017. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. április 22.
Nagy pénteken tértünk be ebédelni az étterembe, mivel a tavalyi évben volt már jó tapasztalatunk. Ismét kedves, előzékeny kiszolgálásban volt részünk. A halászlé elfogadható volt, utána bőséges káposztás tésztát kaptunk, sajnos az édes káposzta savanykás volt. A rostos narancslé is savanyú volt, mintha forrásnak indult volna, mint a bor, nem tudtam meginni, ezt készségesen ki is cserélték.

Mobilról küldte. | 2016. decemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2017. január 9.
Családi születésnapot tartottunk a Lorena Étterembe!Mindennel maximálisan meg voltunk elégedve,finom bőséges ételek,kellemes környezet és figyelmes kiszolgálás!Nagyobb társaság fogadására is alkalmas!A tulajdonos segítőkész és rugalmas volt a lebonyolításban!Mindenkinek bátran ajánlom!!

2016. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. december 13.
Barátnőmmel évfordulós vacsorára mentünk el, hangulatos és romantikus volt az étterem. Finomak voltak az ételek, amiket rendeltünk és nem kellett rájuk sokat várni. Legközelebb kipróbáljuk a pizza rendelést is, mert azóta mobilapplikáció is elérhetőek az ételek. A barátnőmet pedig sikerült igazán meglepni.

Legnépszerűbb csomagok Hajdúszoboszlón és környékén
Attila Vendégház
Platán Hotel Debrecen
Debrecen
2 nap/1 éjszaka 9.900 - 14.900,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, infra- és finn szauna használattal
2020.11.02. - 2021.12.31.
Miki Apartmanok & Vendégházak
Silver Major
3 nap/2 éjszaka 7.500,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, szabadtéri strand használattal, kedvezményes fürdőbelépővel, masszázs kedvezménnyel, parkolással
2021.01.26. - 2021.12.31.
Cristian Apartman
4 nap/3 éjszaka 8.663,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, parkolással, internet elérhetőséggel
2021.07.01. - 2021.08.28.
Hotel Aurum Family
3 nap/2 éjszaka 10.132 - 22.841,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fogadó itallal, a szálloda szaunájának és gőzkamrájának használatával, köntös bekészítéssel
2021.05.25. - 2021.12.20.
Hotel Szeghalom
Szeghalom
2021.07.14. - 2021.12.23.
Park Hotel Ambrózia
3 nap/2 éjszaka 12.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, 4 éjszakától masszázskuponnal
2021.05.01. - 2022.01.31.
Termál Panzió
Hajdúnánás
Laci Betyár Fogadó
2 nap/1 éjszaka 8.000 - 9.500,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással
2020.11.03. - 2022.12.20.
Hunguest Hotel Aqua-Sol
3 nap/2 éjszaka 16.000 - 52.200,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fitnesz terem használattal, fürdőbelépővel, internettel
2021.05.07. - 2023.01.02.
Muskátli Apartman 2

Szállodák Hajdúszoboszlón
Hotel Atlantis Medical Wellness & Conference Hajdúszoboszló
Silver Hotel Hajdúszoboszló
Hotel Hőforrás Hajdúszoboszló
Hajdúszoboszló kiemelt üdülőövezetében, a városi gyógyfürdőtől mintegy 500 méterre...
Hurrá nyár (min. 4 éj)
Nyári Silver napok (min. 2 éj)
Senior Napok (min. 3 éj)

Lorena Étterem HajdúszoboszlóX