Lorena Étterem Hajdúszoboszló
4200 Hajdúszoboszló, Hőforrás u. 9.

Lorena Étterem Hajdúszoboszló a térképen

Lorena Étterem Hajdúszoboszló értékelése:

22. helyezett az 57 hajdúszoboszlói étterem közül
177. helyezett Észak Alföldön - 689 étterem közül

cukrászda, étterem, pizzéria, söröző, vendéglő
diétás ételek ...
magyar, angol, német, orosz, román, szlovák
hitelkártya elfogadás, ingyenes parkolás, kerthelyiség, kisgyermekes családokat szívesen fogad, légkondícionált helyiség ...
Különtermek:
Kisterem - max. 30 fő
Nagyterem - max. 70 fő
Szervízdíj:
Visa, SZEP kártya, Erzsébet utalvány
Heineken, Gösser, Soproni

Lorena Étterem Hajdúszoboszló bemutatkozása

A Gyógyfürdők Paradicsomában - Hajdúszoboszlón, a Gyógyfürdővel szemben, romantikus és egyben elegáns stílusban épült népszerű vendéglátó komplexum: a Lorena Étterem. Működését 2007-ben kezdte meg, 2011 októberétől pedig teljesen megújulva, töretlen és egyre nagyobb népszerűséggel várja vendégeit: a sétányról betérő hölgyeket, urakat, valamint a hajdúszoboszlói strandon fürdőző, napozó vendégeket. Az étterem évek óta a magyar vendéglátás messze híres színfoltjának számít. Az épületkomplexumban 100 fő befogadására alkalmas, igényes és elegáns fedett terem, 150 fős fedett terasz, valamint 80 fős emeleti panoráma terasz áll vendégeink rendelkezésére. Az étteremben kedvező árakkal, különleges grillezett húsokkal, halakkal, vad- és szárnyas ételekkel, valamint Magyarország 5 leghíresebb borvidék legjobb bortermelőinek boraival, sör-, kávé- és fagylaltkülönlegességekkel, fitness, vegetáriánus ételekkel várjuk kedves vendégeinket. Ezen kívül kellemes élőzene varázsolja az estéket könnyeddé. Baráti társaságoknak, családoknak, családi rendezvényeknek igény szerint különterem is rendelkezésére áll. Csoportoknak - megbeszélés alapján - egyedi kedvezményt nyújtunk. Szeretettel, tisztelettel és barátsággal várjuk a régi és leendő új vendégeinket! Éttermünkben fizetési lehetőségként a bankkártyás fizetésen kívül még az alábbi utalványok kerülnek elfogadásra: SZÉP Kártya, Erzsébet-utalvány, Sodexho, Ticket Restaurant, Cheque Déjeuner, Cafeteria hideg-meleg étkezési utalvány.

Lorena Étterem Hajdúszoboszló képei

Lorena Étterem Hajdúszoboszló vélemények

Deilinger TOP étteremértékelő
Deilinger TOP egyébhely értékelő
2018. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. február 9.
Pizzának mindig akad egy kis hely a férfi ember gyomrában. Valóban olaszos pizzáik vannak, kellemesen vékony de ha kéred vastagabb tésztával is lehet kérni. Tényleg egyénre szabható milyen legyen a pizza. Szerencsére nemaz olcsóbb húsokból van a feltét. Mindig egyforma jó minőséget szolgálnak fel, barátokkal is szivesen jövünk ide nem csak a párommal, mindig sokan vannak!

2018. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. június 25. - 1 látogató hasznosnak vélte
2018. 06. 23-án jártunk ott a férjemmel. Rossz idő lévén nem akartunk messzebbre menni,beültünk ide,kintre, elég nagy volt a pangás,napi menüt rendeltünk, amiből kb. 6 féle verzió volt. Egy fiatal pincér srác jött oda hozzánk, közölte, hogy étlapot nem hoz, ha napi menüt rendelünk, inkább elmondja. Itallap nem volt (nem is hozott),csak megkérdezte mit iszunk.

Mobilról küldte. | 2018. májusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. május 23. - 1 látogató hasznosnak vélte
Családi hétvége keretében volt szerencsém itt enni.Sokat tanakodtunk,hová térjünk be és nem csalódtunk.
Az idősebb felszolgáló kedves volt,a humorával sem volt gond.Az étel finom és bőséges,várnunk sem kellett sokat.
A helység maga kellemes,tetszett a berendezés.
Az árakat elfogadhatónak találtuk,szerintem átlagosak.
Jól éreztük magunkat!

PZsu TOP étteremértékelő
PZsu TOP egyébhely értékelő
   Mobilról küldte. | 2018. februárban, családjával járt itt
Értékelt: 2018. február 27.
Februárban óriási nagy a pangás. Ottjártunkkor ebédidőben nem volt vendég.
Pizzát rendeltünk, gyorsan hozták, nem mirelit volt.
Semmi extra, amit ki lehetne emelni.
Amolyan átlagos.

2017. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. július 27. - 1 látogató hasznosnak vélte
2017. július 24-27 között tartózkodtunk Hajdúszoboszlón, ez alatt a rövid időtartam alatt ténylegesen is megismerhettük, hogy mi az igazi vendégszeretet. Érkezéskor a személyzetből egy valaki biztosan, de inkább többen üdvözöltek bennünket. Udvariasak, figyelmesek voltak még akkor is, ha menüt rendeltünk.

2017. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. július 11.
Ebéd után jártuk, nem volt éhes senki, betértünk hát egy sörre, a Lorena Étterembe. Még Körül sem néztünk, máris körül voltunk ugrálva, teljes körű gasztronómiai bemutatást kaptunk a választékból. Pillanatokon belül két pincér ajánlatait hallottuk, nem zavaróan, hanem a legnagyobb tisztelettel ajánlották,a kedvenceiket.

Timotka TOP étteremértékelő
Timotka TOP egyébhely értékelő
2017. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. május 25.
Arra fele vezetett utunk, ezért esett választásunk erre a helyre. Táblán hirdetik a napi menüt, ami nekünk megtetszett, árban is megfelelő volt. Leves és második, a süteményeik is jó áron finomak voltak. Nagyon ízletes boraik voltak, amit rendelnek. Az étel megfelelő adag volt. A süteményt kérésünkre ízlésesen becsomagolták és az apartmanban fogyasztottuk el.

Bizsu TOP fotófeltöltő
2017. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. április 22.
Nagy pénteken tértünk be ebédelni az étterembe, mivel a tavalyi évben volt már jó tapasztalatunk. Ismét kedves, előzékeny kiszolgálásban volt részünk. A halászlé elfogadható volt, utána bőséges káposztás tésztát kaptunk, sajnos az édes káposzta savanykás volt. A rostos narancslé is savanyú volt, mintha forrásnak indult volna, mint a bor, nem tudtam meginni, ezt készségesen ki is cserélték.

Mobilról küldte. | 2016. decemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2017. január 9.
Családi születésnapot tartottunk a Lorena Étterembe!Mindennel maximálisan meg voltunk elégedve,finom bőséges ételek,kellemes környezet és figyelmes kiszolgálás!Nagyobb társaság fogadására is alkalmas!A tulajdonos segítőkész és rugalmas volt a lebonyolításban!Mindenkinek bátran ajánlom!!

2016. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. december 13.
Barátnőmmel évfordulós vacsorára mentünk el, hangulatos és romantikus volt az étterem. Finomak voltak az ételek, amiket rendeltünk és nem kellett rájuk sokat várni. Legközelebb kipróbáljuk a pizza rendelést is, mert azóta mobilapplikáció is elérhetőek az ételek. A barátnőmet pedig sikerült igazán meglepni.

Legnépszerűbb csomagok Hajdúszoboszlón és környékén
Attila Vendégház
2 nap/1 éjszaka 7.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Muskátli Apartmanház 4
2 nap/1 éjszaka 3.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Sóvirág Vendégház
Hortobágy
3 nap/2 éjszaka 7.500,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, szauna és jacuzzi használattal, bográcsozási és grillezési lehetőséggel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.06.03. - 2019.12.20.
Sarkadi Apartman
2020.12.06. - 2019.12.06.
Hotel Lycium
Debrecen
2019.12.05. - 2020.12.06.
Boutique Hotel Régi Posta
Debrecen
3 nap/2 éjszaka 17.900,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Prima Villa 1
3 nap/2 éjszaka 7.495,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással
2019.09.26. - 2020.06.28.
Hotel Korona Hajdúszoboszló
2 nap/1 éjszaka 10.450,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, félpanzióval, WIFI-vel
2020.03.01. - 2020.06.25.
Major Panzió & Étterem
2-6 éjszaka 5.332,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.11.03. - 2019.12.22.
Hotel Délibáb
3 nap/2 éjszaka 15.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, masszázskuponnal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.10.01. - 2020.03.31.
Hungarospa Thermal Hotel
3 nap/2 éjszaka 14.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, fürdőbelépővel, parkolással
2016.11.20. - 2020.04.30.
Hotel Rudolf
4 nap/3 éjszaka 8.690,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, gyógy-masszázzsal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2017.03.01. - 2019.12.20.

Szállodák Hajdúszoboszlón
Hotel Atlantis Medical Wellness & Conference Hajdúszoboszló
Park Hotel Ambrózia Hajdúszoboszló
A Park Hotel Ambrózia Hajdúszoboszló legcsaládiasabb szállodája, konyhával felszerelt...
Silver Hotel Hajdúszoboszló
Újévi feltöltődés (min. 2 éj)
Aqua Palace családi napok (min. 2 éj)
Kedvezményes ár félpanzióval (min. 2 éj)

Lorena Étterem HajdúszoboszlóX