Solier Cafe Gödöllő
2100 Gödöllő, Dózsa György u 13.

Solier Cafe Gödöllő a térképen

Solier Cafe Gödöllő értékelése:

3. helyezett a 33 gödöllői étterem közül
67. helyezett Budapest környékén - 884 étterem közül

H-Szo 08:00-22:00
V 09:00-21:00
cukrászda, étterem, fagyizó, kávézó - kávéház, vendéglő
magyar, nemzetközi
bio alapanyagú ételek ...
magyar, angol
hitelkártya elfogadás, ingyenes WIFI, kisgyermekes családokat szívesen fogad, légkondícionált helyiség, vegetáriánus ételválaszték ...
Visa, EC/MC
nincs

Solier Cafe Gödöllő bemutatkozása

A Solier Café igazi találkahely, hangulatos Cukrászda és Étterem Gödöllő központjában!
Új szint viszünk a város vendéglátásának kínálatába: cukrászda, kávézó, étterem egy helyen Gödöllő belvárosában, mely a cukrász- és konyhaművészet egyedi alkotásait kínálja minden kedves Vendége számára! Nálunk kedvére válogathat házias süteményekből, különleges desszertekből, étel- ital- és kávékülönlegességekből.
Cukrászdánk Gödöllőn nagyszüleink receptjei alapján készített hagyományos házi süteményeket, könnyű, gyümölcsös, magas nemes anyag tartalommal rendelkező korszerű édességeket, diabetikus süteményeket, fagylaltokat, fagylaltkelyheket és desszert különlegességeket kínál.
Modern technológiával, első osztályú alapanyagokból dolgozó, kiválóan képzett munkatársaink magas minőségi elvárások alapján készítik a süteményeket, esküvői tortákat, menyasszonyi tortákat az Önök igényei, elképzelései alapján.
Cukrászaink az esküvői torta és a menyasszonyi torta elkészítésénél mindenben partnerek!
Váltsa valóra legtitkosabb álmait!
Kóstolja meg a Solier cukrászda süteményeit Gödöllőn, váljon az Ön szenvedélyévé is a minőség!

Solier Cafe Gödöllő képei

Solier Cafe Gödöllő vélemények

2018. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. november 21.
Az étteremhét ráadás akció alkalmával próbáltuk ki az éttermet és választottunk a fix 4 fogásos vacsorából. Minden fogás nagyon finom volt, nem véletlenül kapta a konyha a korábbi értékelőitől a különdíjat. Kellemes hangulatban, kitűnő, udvarias kiszolgálás mellett töltöttük el az estét.

2018. szeptemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 29.
A vendégeket zsigerükből utáló pincérek az asztalhoz nem szivesen jönnek ki a cukrászdában, kivárják, hogy a vendég ráunjon a várakozásra és sorba álljon. Majd szervizdijat számolnak fel a nem minősithető, szinvonaltalan szolgáltatásra. Elégedettlenségemnek hangot adtam, és ahelyett, hogy egy gáláns mozdulattal visszaadták volna a szervizdijat, a pincér 15 cm távolságból a fülembe harsogta, hogy ez igy szabályos.
Tapolca
Battonya
Létavértes

2017. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. július 8. - 1 látogató hasznosnak vélte
A tavalyi gödöllői kiruccanásunk alkalmával ismét ellátogattunk a Solierbe, meg akartam mutatni a partneremnek a város legjobb cukrászdáját. (És persze éttermét, de mivel a szomszéd városkában ebédeltünk, már nem futotta itt az evőkapacitásból csak desszertre. )
Nem is csalódtunk, ettünk két sütit, a fantázianevükre nem emlékszem, a képen minden esetre látszanak.

Mazsola63 TOP étteremértékelő
2018. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. július 4. - 4 látogató hasznosnak vélte
A médiában agyondícsért, a köztv gasztroműsorában bemutatott cukrászdák között sosem lehet hallani a Solier-ről, pedig. . . . . a sósrúdjaik szerintem a legjobbak, amit Magyarországon kapni, könnyűek, finomak, megfelelő tárolás esetén több nap után is ropogósak. A tortaszeletjeik is könnyűek, finomak, ötletesek (összefoglalóan: profik), de a fagyijuk is rendkívül finom.

2017. decemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2018. január 10.
Ez az étterem és kávézó mindig újít valamit. A hírlevelükben érdekességek tömkelege. A nagycsaládos kedvezményezésük is üdvözlendő! Gyereketetőszék is van, bár azt az adott használat előtt mindig érdemes lenne letörölniük. Az ételekben, desszertekben nagyon kis eséllyel lehet melléfogni. Ételintoleranciáról viszont feltétlen szólni kell itt is, ahogy máshol!

bernini TOP fotófeltöltő
2017. októberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. november 19.
Kastélylátogatás után látogattunk el az étterembe, egy hétköznap. A kiszolgálás olajozottan ment, a várakozás alatt kedveskedtek nekünk egy kis kóstolóval is. Előételnek padlizsánkrémet, utána grillezett sajtot fogyasztottam salátaágyon. Mindkettő ízletes volt. Étkezés után egy capuccinot ittam, mellyel szintén elégedett voltam, a hozzá kapott kekszecske kedves gesztus.

2017. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. október 4.
Nagyon ritka, hogy mindenre maximumot adok de ez az étterem másodjára is tökéletes volt. Kicsit szűkös, és nem túl csicsás de tudják, hogyan kell jó éttermet csinálni: tökéletes kiszolgálás, tökéletes ételek mind ízre, mind látványra. Az ételek ízlésesek és ízletesek voltak. A mi pincérünk Cservák Dávid volt, aki nagyon előzékeny, udvarias és figyelmes volt.

2017. májusban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 17.
Sajnos többször jártam úgy, hogy magvas sós rudat/stanglit/pogácsát ettem és a tetején lévő magvak penészesek és rosszak, romlottak voltak. A jövőben magvas dolgokat nem szeretnék ott vásárolni. A sorban állás is szinte mindig sok ideig tart, annak ellenére, hogy a felszolgálók kiválóan végzik a dolgukat.
Válasz az értékelésre - 2017. augusztus 22.
Köszönjük szépen szíves visszajelzését! Elnézését kérjük a zsúfoltságból adódó kellemetlenségért, de sajnos az üzlet kialakításán nem tudunk változtatni! A magokra vonatkozó véleményt határozottan visszautasítjuk, mert penészes, romlott mag nem kerülhet a süteményekre! Két naponta kapjuk a friss árut és kóstolással állandóan ellenőrizzük!
Szoljár Csaba, üzletvezető

2017. márciusban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. március 12. - 2 látogató hasznosnak vélte
Első alkalommal töltöttünk itt el egy családi ebédet. Teljesen ismeretlenül érkeztünk, még soha erre nem jártunk. Már a fogadtatás is kedves volt, a kiszolgálás kedves, és közvetlen. Az ételekben nem csalódtunk, az ajánlott italokkal meg voltunk elégedve. A desszert feltette az "i"-re a pontot. Minden tekintetben csak ajánlani tudom.
Válasz az értékelésre - 2017. március 14.
Köszönjük szépen szíves visszajelzését és dicsérő sorait!
Nagyon örülünk, hogy elégedettek velünk és jól érezték Magukat nálunk!
Legközelebb is szeretettel várjuk Önöket!

Köszönettel és Üdvözlettel:
Szoljár Csaba étterem igazgató
Solier Cafe, solier

Mazsola63 TOP étteremértékelő
2016. decemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2016. december 28. - 4 látogató hasznosnak vélte
A Solier értékelésénél külön kell választani a földszinti cukrászdát és az emeleti éttermet. A cukrászda szerintem szenzációs, a torták változatosak, könnyűek, nagyon jóízűek. Ennél már csak a sós sütemények a jobbak, ennyire finom, pillekönnyű, napok múlva is ropogós sós rúddal máshol még sehol nem találkoztam. DE nagyon finom a pogácsa, a Solier krémes és a fagyi is.
Válasz az értékelésre - 2017. január 3.
Köszönjük szépen szíves visszajelzését és dicsérő sorait!
Nagyon örülünk, hogy elégedettek velünk és jól érezték Magukat nálunk!
Legközelebb is szeretettel várjuk Önöket!

Köszönettel és Üdvözlettel:
Szoljár Csaba étterem igazgató
Solier Cafe, solier

Legnépszerűbb csomagok Gödöllőn és környékén
Mater Salvatoris Lelkigyakorlatos Ház
Gödöllő
2 nap/1 éjszaka 8.330,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.09.23. - 2021.09.23.
Libra Hotel
Veresegyház
3 nap/2 éjszaka 13.225,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, meglepetés bekészítéssel, kedvezményekkel, 1 órás gyertyafényes privát wellness használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.06.29. - 2020.12.22.
Globall Hotel
Telki
2 nap/1 éjszaka 16.110 - 20.400,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness használattal, üdvözlő itallal, sportolási lehetőségekkel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.11.23. - 2020.12.23.
Boutique Residence Budapest
4 nap/3 éjszaka 45.576,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.29. - 2021.01.02.
Green Hotel Budapest
2 nap/1 éjszaka 7.863 - 11.900,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, WIFI-vel
2020.09.23. - 2021.09.14.
Petneházy Club Hotel
2 nap/1 éjszaka 11.905 - 22.584,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2020.09.23. - 2021.12.31.
Sipito Pihenőpark
Pilis
3 nap/2 éjszaka 7.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, internet elérhetőséggel
2020.09.23. - 2021.09.23.
Judit Apartments Budapest
2 nap/1 éjszaka 7.353 - 8.578,- Ft/fő/éj között: Napi árak, ellátás nélkül, WIFI-vel
2020.09.23. - 2021.01.03.
Aquaworld Resort Budapest
3 nap/2 éjszaka 32.400,- Ft/fő/éj ártól: választott ellátással, üdvözlőitallal, korlátlan Élményfürdő belépéssel, játszóház használattal, ingyenes buszjárattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.22. - 2020.12.27.
Hotel Karin
2 nap/1 éjszaka 9.979 - 14.881,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2020.09.23. - 2021.12.23.
Sashalom Hotel
2 nap/1 éjszaka 5.000,- Ft/fő/éj ártól: ellátás nélkül, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.08.01. - 2020.12.31.
Ezüstfenyő Üdülő
3 nap/2 éjszaka 9.800,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, félpanzióval, parkolással, internet elérhetőséggel
2020.09.23. - 2020.11.22.

Szállodák Gödöllő környékén
Hotel Aquarell Gödöllő
City Hotel Unió  Gödöllő
Thermal Hotel Visegrád Gödöllő
Aquarell őszi áreső (min. 2 éj)
Egy éjszakás meglepetés (1 éjtől)
Legjobb ár (min. 2 éj)

Solier Cafe GödöllőX