Kis Tirol Étterem Budapest
1161 Budapest, Battyhány u. 74.

Kis Tirol Étterem Budapest a térképen

Kis Tirol Étterem Budapest értékelése:

H 08:00-22:30
K 08:00-22:00
Sze 08:30-23:00
CS 08:00-23:00
P-Szo 08:00-24:00
V 08:00-21:00
étterem, söröző, borpince, szálláshely étterme
bajor, magyar, német
Szervízdíj:
Visa, EC/MC
Erdinger Hefe, Erdinger Hefe Dunkel, Guinness, PAULANER

Kis Tirol Étterem Budapest bemutatkozása

2013.Januárjában felújítva és kibővített választékkal újra nyitja kapuit a Kis TIROL Étterem és Panzió
Igazi Hütte hangulattal a síelők által jól ismert gőzgomboccal,Kaisersmarennel és egyéb finomsággal várjukvendégeinket.
Vállaljuk esküvők ... Tovább >>
Vállaljuk esküvők rendezését 100 főig,szálláslehetőséggel.

Kis Tirol Étterem Budapest képei

Szállások Budapest városában
Wellness csomagok Budapest városában

Kis Tirol Étterem Budapest vélemények

Apamaci TOP egyébhely értékelő
2020. januárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2020. január 23.
Nagyobb társasággal kerestük fel ezt a többek által ajánlott éttermet. Különleges környezet,szépen kialakitott belső tér fogadja az ide látogatót. Az ételek finomak, a választék bőséges, a kiszolgálás gyors és udvarias. Amit hiányolok: egy elkülönitett terem, ahol egy 15-20 fős társaság, elkülönülten vacsorázhat és egy normális parkoló, mert ami jelenleg van, az nem az.

2019. júniusban, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2019. június 25.
Kisebb rendezvényen jártam itt. Az udvarban is van parkoló. Tetszett a berendezés, a kis különterem, majd az ételek, italok is, az udvarias kiszolgálás. A húsos ételek eléggé kiadósak. (Volt, aki egész csülköt kapott. ) Én 1 szelet grillezett camembert sajtot ettem salátával, finom volt, de 3000 ft feletti árát soknak tartom. Egyébként kellemes hely, jó ételekkel.

2018. májusban, családjával járt itt
Értékelt: 2018. május 16.
A Kis Tirol Étterem kiváló hely. Gyönyörű az étterem, és a kis kert része is. Nem mindennapi varázsa van. Minden arról árulkodik hogy folyamatosan szépítgetik. Az ételek nagyon finomak, különlegesek, a személyzet is kiváló munkát végez. Anyukám szülinapja volt ott megtartva, de 4 éve a mi esküvőnk is itt volt. Akkor is teljesen meg voltunk elégedve mindennel.

2017. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 20. - 1 látogató hasznosnak vélte
Hétköznap este a 40 fokos melegben gondoltunk egyet a családdal-korábbi rossz tapasztalatunkat félretéve-beugrunk egy sörre, esetleg harapunk is valamit. Fél 9-re értünk oda, meglepve fogadtak /jé? vendég! /Kérdezték is: Miben segíthetek? Kezdtük feszengve érezni magunkat. Mondtuk ennénk-innánk. Ja, azt nem lehet. A konyha zár. A terasz is zárva.

2016. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. december 30. - 6 látogató hasznosnak vélte
Az étterem belső terének kialakítása nagyon egyedi, hangulatos, valóban egy alpesi fogadóban érezheti magát az ember. Az ételek között találni számos nagyon finom bajor specialitást (csülök, rántott oldalas, bajor kolbász), a gond, hogy eléggé drágán.

2016. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. június 27. - 2 látogató hasznosnak vélte
Az étterem nagyon hangulatos. Fából készült az egész berendezés, mindenhol lambériázott. A belső díszítés otthonos érzést kelt a látogatóban. Még a mellékhelység is egyedi designnal rendelkezik. Csak tátottuk a szánkat a különböző megoldások láttán. Tényleg nagyon hangulatos. Így mi is nagy várakozással tekintettünk a vacsora elé.

2016. májusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. május 16. - 1 látogató hasznosnak vélte
Kellemes hangulatú hely, kifejezetten magas árakkal - a köretek nincsenek benne a főétel árában. A gyerekmenü is 1800 forintba került. A kártyás fizetést 10%-os felárral büntetik, amit az étlap apró betűs részében lehet megtalálni. Az ételek minősége vegyes. Ettünk finom ételt is, de elvitelre egy szénné égett császármorzsát kaptunk.

2015. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. március 21. - 2 látogató hasznosnak vélte
Ajánlás alapján találtuk ezt az éttermet - nem vettük volna észre az utcáról, ha nem kifejezetten ezt keressük, már csak azért sem, mert az épület az utcafronttól beljebb van. De az épület már külső megjelenésében is Ausztriát idézi: mintha a hegyek közt lennénk. Belül gyönyörű a berendezés, rengeteg kiegészítővel, de a háromféle sportközvetítés (amikből szerencsére csak egyet lehetett hallani) picit levont a design-ból.

2014. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. november 27. - 2 látogató hasznosnak vélte
Már az épület is a Tiroli Alpokat idézi, amik a berendezésben is visszaköszönnek. Stílusos az ételek név választása is ( Kapruni szájbaugró )és nagyon gusztusosak, finomak. A kiszolgálás jó, a hely hangulata kiváló, csendes, békés kertváros - jó szívvel ajánlom mindenkinek. Bár külső kerületben van, igen jól megközelíthető, pár perc csak az Örs vezér tér, vagy a Kerepesi út.

2014. júniusban, családjával járt itt
Értékelt: 2014. június 8. - 2 látogató hasznosnak vélte
Imádtam a helyet. Szeretem az osztrák konyhát, és ez az étterem hamisítatlanul visszahozta azokat az ízeket, amiket kint megkedveltem. Minden kapható, ami tipikusan osztráknak mondható. A hely hangulata (a berendezés, a zene, még a sörök is), igazi osztrák hangulatot kölcsönöznek, egy jó társasággal. A kiszolgálás nagyon kedves, a hely nagyon tiszta és gyönyörű a rengeteg virággal.

Legnépszerűbb csomagok Budapesten és környékén
Central Hotel 21
2 nap/1 éjszaka 9.256,- Ft/fő/éj ártól: ellátás nélkül, kedvezményekkel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.22. - 2020.12.27.
Judit Apartments Budapest
2 nap/1 éjszaka 7.199 - 11.827,- Ft/fő/éj között: ellátás nékül
2019.03.22. - 2021.01.03.
Velence Resort & Spa
Velence
4 nap/3 éjszaka 29.900 - 31.900,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, kávé- és teabekészítéssel, wellness-részleg és fitneszterem használattal, változatos programokkal, internet elérhetőséggel
2019.02.21. - 2020.08.30.
Nádas Tó Park Hotel
Vasad
3 nap/2 éjszaka 19.981 - 24.762,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness és tófürdő használattal, játszóház használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.06.12. - 2020.08.31.
Harangvirág 36 Vendégházak
Kismaros
4 nap/3 éjszaka 4.000 - 4.667,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.07.07. - 2021.07.04.
Monastery Boutique Hotel Budapest
2 nap/1 éjszaka 13.064 - 24.822,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.03.21. - 2021.07.31.
Teleki-Degenfeld Kastélyszálló
Szirák
3 nap/2 éjszaka 27.300,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, wellness-részleg használattal, üdvözlőitallal, 17 órai teázással, masszázzsal, napi 1 óra privát wellness használattal, sportos programokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.01.06. - 2020.12.28.
Vital Hotel Nautis
Gárdony
3 nap/2 éjszaka 28.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, programokkal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.07.12. - 2020.08.20.
Aquaworld Resort Budapest
3 nap/2 éjszaka 30.000 - 34.875,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, korlátlan Élményfürdő belépéssel, játszóház használattal, ingyenes buszjárattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.01.17. - 2022.04.28.
Kerekhegy Panzió
Leányfalu
3 nap/2 éjszaka 6.990,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással,
2020.03.13. - 2020.10.31.
Hotel Charles
2 nap/1 éjszaka 8.022 - 15.580,- Ft/fő/éj között: ellátás nélkül, internet elérhetőséggel
2019.03.22. - 2021.07.04.
Duna Relax Hotel
Ráckeve
3 nap/2 éjszaka 10.930 - 20.835,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, teabárral, szaunaprogramokkal, sportolási lehetőségekkel
2020.01.21. - 2021.01.07.

Szállodák Budapesten és környékén
Royal Club Hotel Budapest
Tó Wellness Hotel Budapest
City Hotel Unió  Budapest
Kedvezményes ár teljes előrefizetéssel (min. 2 éj)
Kedvezményes pihenés min. 2 éjszaka félpanzióval
Boldog napok (min. 2 éj)