Gyanikoing

Gyanikoing adatlapja

Regisztráció2016.05.03
Utoljára itt2024.04.16

2016. június 3.a párjával járt itt
2016 májusban jártunk párommal a Leveles Csárdában. Egyszerű berendezés igazi csárda hangulat. A maga egyszerűségében. A kiszolgálást jó. Az étlapon magyaros ételek ízvilága megtalálható. Aki szeretne egy kellemes estét eltölteni tudom ajánlani mindenkinek. A harcsából készült halászlé és a korhely halászlét mindenkinek tudom ajjánlani.
Átlagos 2022. július 25.családjával járt itt
A családdal voltunk itt vacsorázni. Asztalt foglaltunk Amikor oda érkeztünk a pincér közölte hogy ott az asztal dehogy melyik is lenne az azt a vendég majd kitalálja. A kiszolgálás nagyon lassú nem összeszedett. A megrendelt italokat kb 20 perc volt mire megkaptuk. Közben kértünk még 1 ásványvizet amit elfelejtettek kihozni csak akkor kaptuk meg mikor már kétszer szóltunk.
Kiváló 2016. május 3.családjával járt itt
Amikor legelőször jártunk az étteremben előtte sokáig tanakodtunk a családdal ,hogy hova is menjünk vacsorázni. A kisebbik lányom mondta,hogy menjünk ide. Szuper választás volt. Debrecen egyik legjobb helye. A személyzet udvarias segítő kész. Az ételek jó minőségű alapanyagokból készülnek és nagyon finomak.