Krúdy Étterem (Villa Hotel) Debrecen
4032 Debrecen, Medgyessy sétány 4.

Krúdy Étterem (Villa Hotel) Debrecen a térképen

Wellness csomagok Debrecen városában

Krúdy Étterem (Villa Hotel) Debrecen vélemények

2019. novemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2019. november 16. - 2 látogató hasznosnak vélte
Megint szombat,azért választom a Krúdy éttermet,mert esedékes már egy jó húsleves amire innen emlékszem. Kert alól közelitünk sikerül parkolni a sétány felöl. Az étterem tele van,óvatosságból az alsó szintre pályázunk,eredménnyel, van szabad asztal. Érkezünk 14,00-kor. Emberünk,ezúttal asszonyunk,rögtön hozza az étlapot,majd felveszi az italrendelést.

Editmami TOP szállásértékelő
Editmami TOP étteremértékelő
Editmami TOP egyébhely értékelő
Editmami TOP fotófeltöltő
2019. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. november 11.
A tó partján sétálgatva láttuk meg ezt az ódon hangulatú kellemes éttermet. Már a neve is csalogató volt, ismerve Krúdy inyencségét. Belépéskor meglepő volt, hogy ebédidő lévén senki nem volt az étteremben. A felszolgáló már az ajtóban fogadott. A hirdetett menűt rendeltük, ami mennyiségben és minőségben is megfelelő volt. Nem csalódtunk, máskor is visszatérünk.

2018. októberben, családjával járt itt
Értékelt: 2018. október 27. - 2 látogató hasznosnak vélte
A hagyományos éttermek divatja múlóban van,a rugalmasabb pub-ok kisebb helyen,gazdaságosabban működnek,s ez számit manapság. A Krúdy olyan ritkaság ahol még - stilszerüen - Szindbád is kanalazhatta a levest. A boldog békeidőket idéző hangulatos berendezés,a klasszikus éttermeket idézi. Érkezés 14,10-kor. Az étlap ,,nem egy Biblia,, az tény.

2018. októberben, családjával járt itt
Értékelt: 2018. október 8. - 1 látogató hasznosnak vélte
Október eleje ebéd a családdal, nem kaptunk helyet csak a teraszon a kiszolgálás nagyon lassú volt a darazsak és a poloskák hemzsegtek az étel és az italon. Hideg volt az étel nem kaptunk csak többszöri kérésre kenyeret a halászléhez. A számlát csak nehezen kaptuk meg. Nagyon nagy csalódás volt még egyszer biztos nem mennék oda.

2018. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 19. - 1 látogató hasznosnak vélte
Kellemes terasz, hangulatos épület, így gondoltuk, kipróbáljuk, most először. Félek, utoljára. Mert ha nem is volt rossz, annyira mégsem jó, hogy újra próbálkozzunk! A kiszolgálás szakszerű és gyors, de az ételek csak fele részben voltak elfogadhatóak! A rettentő melegben én csak egy tatár beefsteaket kértem, ami kétségtelenül előétel, nem ettől kell jóllakni, de ez az adag a fekete palatáblán inkább csak ízelítő méretű volt.

2018. áprilisban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. május 15. - 1 látogató hasznosnak vélte
Egy másik házaspárral tartottuk itt a névnapunkat. Teljes mértékben elégedettek voltunk mind a négyen. Az ételek nagyon finomak voltak, a desszert nekem különösen ízlett. Az italokból amit kértünk az kiváló volt. A pincér nem nyomulós, de kedves udvarias volt. Azt, hogy egy kicsit drága eddig is tudtuk, de kevés olyan hely van ami olcsó és jó minőségű is.
Szombathely

2017. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. november 26. - 1 látogató hasznosnak vélte
November közepén, hétköznap vacsora. Mindig is tetszett az étterem, rendkívül hangulatos. Bent a gondozottság látszata fogad. Mivel szerintem jó nevű, így asztalt foglaltattam. Kiderült, felesleges volt. A nagyteremben egy talán hatfős, nagyhangú társaság mellett kaptunk asztalt, de az asztalok közt lévő paravánnak hála alig hallatszanak át.

Mobilról küldte. | 2017. novemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2017. november 18.
Gyönyörű hely, hangulatos, elképesztően finom ételek és nagyon szép kitálalás :) árban megfelelt nekünk, az adagok is jók :) kedves kiszolgálás
Köszönjük Krúdy étterem remek volt :)

2017. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. szeptember 23.
Régen jártunk erre,de nem sok minden változott. Parkolni továbbra is művészet,kivéve ha a város felől jössz és nem kancsizod el a behajtásra figyelmeztető táblát a parkoló felé. ! Esik az eső,bent telt ház,csak a lenti teremben van hely. Kiderűl,jobban jártunk,a Szindbád terem nagyon hangulatos,tiszta,és retró stilus. Étlap azonnal jön,14. 10 perc.

2016. februárban, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2016. október 11. - 1 látogató hasznosnak vélte
Céges vacsora volt szervezve ide nekünk. Önkiszolgáló alapon működött az étkezés, az italt pedig kérni kellett. Mivel jó sokan jó sokfélét kértünk, ezért csak "felírták" a fogyasztást, de az biztos volt, hogy a végszámálán volt még pár plusz dolog írva a fogyasztotthoz képest. Az ételre rengeteget vártunk, pedig időre érkeztünk, igazán készülhettek volna jobban.

Legnépszerűbb csomagok Debrecenben és környékén
Boutique Hotel Régi Posta
Debrecen
3 nap/2 éjszaka 17.900,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Hotel Négy Évszak
3 nap/2 éjszaka 11.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, masszázskuponnal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.12.27. - 2019.12.29.
Prima Villa 1
3 nap/2 éjszaka 5.495,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással
2017.07.01. - 2020.12.20.
Hunguest Hotel Apollo
3 nap/2 éjszaka 14.500 - 52.500,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fitnesz terem használattal, fürdőbelépővel, parkolással, internettel
2018.08.13. - 2020.12.31.
Korinna Apartman I.
7 nap/6 éjszaka 3.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, WIFI-vel
Hotel Lycium
2019.12.11. - 2020.12.12.
Viola Apartman
2020.12.12. - 2019.12.12.
Miki Apartmanok & Vendégházak
2 nap/1 éjszaka 3.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Rákóczi Panzió
Debrecen
2 nap/1 éjszaka 4.750,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Tóth Magánszállás
4 nap/3 éjszaka 4.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, internet elérhetőséggel
2020.05.01. - 2020.10.31.
Hunguest Hotel Aqua-Sol
3 nap/2 éjszaka 18.500 - 40.500,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fitnesz terem használattal, fürdőbelépővel, internettel
2018.08.13. - 2021.11.21.
Anna Vendégház
2 nap/1 éjszaka 3.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2019.12.21. - 2020.12.12.

Szállodák Debrecen környékén
Hotel Atlantis Medical Wellness & Conference Debrecen
Park Hotel Ambrózia Debrecen
A Park Hotel Ambrózia Hajdúszoboszló legcsaládiasabb szállodája, konyhával felszerelt...
Silver Hotel Debrecen
Újévi feltöltődés (min. 2 éj)
Aqua Palace családi napok (min. 2 éj)
Kedvezményes ár félpanzióval (min. 2 éj)

Krúdy Étterem (Villa Hotel) DebrecenX