Leveles Csárda Debrecen
4032 Debrecen, Medgyessy sétány 1.

Leveles Csárda Debrecen a térképen

Szállások Debrecen városában
Wellness csomagok Debrecen városában

Leveles Csárda Debrecen vélemények

2020. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2020. augusztus 1.
Régen jártunk itt,ezért ma itt tervezünk ebédelni. Elsősorban a terasz miatt.
A terv, terv marad.
A csárda zárva,a kapun lakat. Felirat sehol,az udvaron méteres gaz,és száraz falevelek.
Az interneten sehol semmi sőt állitólag nyitva van.
Félrevezeti a vendéget.
Minősités: minősithetetlen

2018. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 30.
Sietünk a repülőre,de mivel éjszaka érkezünk,ajánlatos enni valamit. A Levelest választjuk,mert jó,és régi emlékeink vannak róla. A Simonyin jól és közel lehet parkolni. Azonnal étlapot kapunk,az italrendelést is letudjuk mert sietünk. Az étlap egy csárdához több mint jó,választani bőven lehet. Érkezés 14. 00-kor. A leves kissé nehezen akar megérkezni,de cserében viszont kitűnő.

Vitti TOP szállásértékelő
Vitti TOP étteremértékelő
2018. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. június 2.
Kiváló ebédet ettünk az étteremben. Kétszemélyes haltálat választottunk. A harcsa, pisztráng és a ponty is tökéletesen volt elkészítve. A köret, sült burgonya és grillezett zöldségek, nagyon finomak voltak. Az étterem kerthelyisége hangulatos, árnyékos, kellemes. A kiszolgálás is tökéletesen rendben volt. Az árak nem elszálltak, megfizethetőek.

2018. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. április 20.
Par alkalommal voltunk a csardaba es minden alkalommal nagyon meg voltunk elegedve az etel minosegevel es a szemejzet kedvessegevel. Az arak is megfelelok. Utolso alkalommal 4 gyerekel(az unokainkal) ,meg a lanyunk es a vejunkkel voltunk. Mindenki nagyon meg volt elegedve a valasztasunkal. Nagyon elozekenyek voltak a pincerek,az eteleg finomak voltak es az ar szempontyabol is megfelelt.

2017. júniusban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. június 24. - 3 látogató hasznosnak vélte
Hova menjünk enni, 30 fokban? A család a Leveles csárdára szavaz,mint utólag kiderül, jól. Megközelités gyalog 5 perc,a sétányon. Parkolni lehet a Simonyin. Érkezés 14 25-kor. A pincér régi motoros,tudja a leckét,étlapokat ad,
és,mit hozhat inni? Rendelünk,14. 30-kor. Az étlap nem a Biblia,de egy csárdában nem is kell több,van minden, ami alap.

2017. májusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. május 10. - 1 látogató hasznosnak vélte
A férjemmel és 2 éves kislányommal jártunk a csárdában. Sokan voltak, és először csak egy pincérrel találkoztunk, aki szaladgált a sok-sok vendég között. Elfoglaltsága ellenére, rögtön volt 2 kedves szava hozzánk, a kislányomnak külön hozott a háta mögé párnát. A rendelés leadásánál és az evőeszköz bekészítésénél figyelt arra, hogy bár csak 2 levest és 2 főételt rendeltünk, mind a hármunknak hozott evőeszközt.

2016. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. július 27.
A családommal ünnepeltük itt a kisfiam születésnapját egy szombat délben. A terasz egészen hangulatos, bár lehetett volna rendezettebb. Az ételek ár/érték arányban rendben voltak, bár a gyümölcsleves egyértelműen mű volt (szerintem júliusban már meg lehetne oldani idénygyümölcsből). A tálalást kiemelném, kimondottan ízléses volt.

2016. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. június 19.
Szerettünk volna egy jó hangalutaú kerthelyiséges, kockás abroszos helyen ebédelni. Ezt sikerült is megvalósítania Leveles csárdának és a fiatal pincérüknek, akitől egy udvarias, közvetlen, de nem tolakodó és legfőképp gyors kiszolgálásban részesültünk. Italunkat is egyből megkaptuk. Többféle halászléből lehet választani, mi a korhely halászlevet részesítettük előnyben, ami tökéletes volt.

2016. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. június 3. - 1 látogató hasznosnak vélte
2016 májusban jártunk párommal a Leveles Csárdában. Egyszerű berendezés igazi csárda hangulat. A maga egyszerűségében. A kiszolgálást jó. Az étlapon magyaros ételek ízvilága megtalálható. Aki szeretne egy kellemes estét eltölteni tudom ajánlani mindenkinek. A harcsából készült halászlé és a korhely halászlét mindenkinek tudom ajjánlani.

2016. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. május 18.
A debreceni Nagyerdőben található a Leveles csárda, mely hangulatában, berendezésében őrzi az egykori csárdák világát a maga egyszerűségében, túlzásoktól, gicsbe hajló "magyaroskodástól" mentesen (mely oly gyakran jellemző az ilyen éttermekre). Az étlapon megtalálhatók a magyar konyha hagyományos ételei. A fogások házias ízvilágúak, a kiszolgálásra is a magyaros vendégszeretet a jellemző.

Legnépszerűbb csomagok Debrecenben és környékén
Hotel Nagyerdő
Debrecen
3 nap/2 éjszaka 9.100,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2020.07.29. - 2020.12.22.
Riviera Apartman
3 nap/2 éjszaka 8.000,- Ft/fő/éj ártól: ellátás nélkül, Wi-Fi internet elérhetőséggel, parkolással
2020.03.12. - 2020.11.02.
Hunguest Hotel Aqua-Sol
3 nap/2 éjszaka 18.500 - 37.800,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fitnesz terem használattal, fürdőbelépővel, internettel
2018.08.13. - 2022.01.02.
Best Apartman
2 nap/1 éjszaka 4.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.10.10. - 2021.09.20.
Hotel Aurum Family
3 nap/2 éjszaka 9.813 - 15.071,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fogadó itallal, a szálloda szaunájának és gőzkamrájának használatával, köntös bekészítéssel
2018.09.19. - 2021.01.31.
Deák Vendégház
4-6 éjszaka 3.000,- Ft/fő/éj ártól: önellátással
2020.09.15. - 2020.10.30.
Anna Vendégház
3 nap/2 éjszaka 3.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Véndiófa Vendégház Füzesgyarmat
Füzesgyarmat
3 nap/2 éjszaka 2.800,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Ligetalja Termál Hotel
Penészlek
3 nap/2 éjszaka 11.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, internet elérhetőséggel
2020.09.20. - 2020.12.23.
Muskátli Apartman 2
3 nap/2 éjszaka 7.250,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, 1 napi Aqua Palace belépővel
2017.01.10. - 2020.12.31.
Muskátli Vendégház
2020.01.03. - 2020.12.31.
Valentin Deluxe Apartman
6 nap/5 éjszaka 3.750,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel

Szállodák Debrecenben és környékén
Hotel Atlantis Medical Wellness & Conference Debrecen
Erdőspuszta Club Hotel Debrecen
Hotel Négy Évszak Debrecen
Hajdúszoboszlón, a gyógyfürdőtől 250 méterre várja vendégeit a háromcsillagos superior...
Wellness napok az Atlantisban (min. 2 éj)
Napi árak
Őszi akció (min. 2 éj)