Tranzit Art Café & Bistro Budapest

25.080 Ft / 2 fő / éj-től büféreggelivel

Tranzit Art Café & Bistro Budapest vélemények

2076
Kiváló 2022. február 8.egyedül járt itt
Egy ideje nem jártam már a Tranzitban, vagy az ő hibájuk vagy inkább az enyém, De ebben a szeles napsütésben éppen jólesett egy kis séta a kávézóba, bár az ebédelés szándékával. Kb. du. 13 óra lehetett, de az emberek nem nagyon ettek, ez inkább mégis egy kulturközpont, a vendéglátó jellege másodlagos.
Tranzit Art Café & Bistro Budapest - Külső képTranzit Art Café & Bistro Budapest - EgyébTranzit Art Café & Bistro Budapest - Külső képTranzit Art Café & Bistro Budapest - Külső képTranzit Art Café & Bistro Budapest - Étel/italTranzit Art Café & Bistro Budapest - BelsőTranzit Art Café & Bistro Budapest - BelsőTranzit Art Café & Bistro Budapest - Étlap/itallapTranzit Art Café & Bistro Budapest - Étlap/itallapTranzit Art Café & Bistro Budapest - Külső képTranzit Art Café & Bistro Budapest - BelsőTranzit Art Café & Bistro Budapest - BelsőTranzit Art Café & Bistro Budapest - BelsőTranzit Art Café & Bistro Budapest - BelsőTranzit Art Café & Bistro Budapest - Étel/italTranzit Art Café & Bistro Budapest - Belső
2076
2019. február 28.egyedül járt itt
Voltam már sokszor a Tranzitban, megalakulása óta ismerem, sőt, mondjuk azt, hogy buszpályaudvar-korától is. Ez volt a távolsági buszok egyik legendás végállomása. A felszámolása után tervezett szórakozóhely nagyon felbőszítette a környék lakosságát, tüntetéssorozat kezdődött ellene, nem akarunk részeg disznókat a környéken, kántálta a lakosság, falragaszok sora protestált, de aztán kiderült, hogy teljesen értelmetlenül.
Kiváló 2018. október 31.barátokkal járt itt
A 11. kerület zöldövezeti részén található, az egykori távolsági busz pályaudvart alakították át kávézó-bisztróvá. Modern, bohókás, nagyon színes, kicsit romkocsmás hangulatú beltér, kényelmes, puha pamlagokkal. Fedett tetejű, oldalról nyitott, árnyékos nagy terasz, sok asztallal. Gyerekbarát hely.
Tranzit Art Café & Bistro Budapest - BelsőTranzit Art Café & Bistro Budapest - Étlap/itallapTranzit Art Café & Bistro Budapest - Külső képTranzit Art Café & Bistro Budapest - Étel/italTranzit Art Café & Bistro Budapest - Étel/italTranzit Art Café & Bistro Budapest - Étel/italTranzit Art Café & Bistro Budapest - BelsőTranzit Art Café & Bistro Budapest - MosdóTranzit Art Café & Bistro Budapest - MosdóTranzit Art Café & Bistro Budapest - BelsőTranzit Art Café & Bistro Budapest - BelsőTranzit Art Café & Bistro Budapest - BelsőTranzit Art Café & Bistro Budapest - BelsőTranzit Art Café & Bistro Budapest - Külső képTranzit Art Café & Bistro Budapest - Külső képTranzit Art Café & Bistro Budapest - Étlap/itallapTranzit Art Café & Bistro Budapest - Étlap/itallapTranzit Art Café & Bistro Budapest - Étlap/itallapTranzit Art Café & Bistro Budapest - Külső képTranzit Art Café & Bistro Budapest - BelsőTranzit Art Café & Bistro Budapest - Külső képTranzit Art Café & Bistro Budapest - Külső képTranzit Art Café & Bistro Budapest - Külső képTranzit Art Café & Bistro Budapest - Külső kép
Kiváló 2017. július 16.barátokkal járt itt
Sokszor megyek a Tranzitba, amikor barátnőkkel, barátokkal találkozom. Kiváló hely első randira is. Egyedül is jártam már itt, remekül lehet itt dolgozni, közben kávézni, vagy valamilyen szuper desszertet enni. Kint is, bent is nagyon klassz. Sajnos egy kicsit drága, de néha belefér, mert nagyon jó.
2017. március 3.barátokkal járt itt
Barátnőnk quiz-esttel szerette vna ünnepelni a szülinapját, így lyukadtunk ki ide. Remekül illik ide ez a fajta rendezvény. A hely nem tud több 100 embert befogadni, de 80-90-en még elfértünk. Az árak ugyan nem a baráti kategóriába tartoznak, de néha-néha azért belefér. Facebookon elérhetőek, reagálnak.
2016. május 21.a párjával járt itt
Baráti, inkább ismerkedési kávézás / jegeskávézás alkalmából jártam ma itt. A belvárosi közép árfolyammal egyetértek, ami nekem nem volt tökéletes az a jegeskávé-alapnak felszolgált kávéba tett fagyi mennyisége. Ét- / Itallap szerint két gombóc vanília fagylaltot tartalmaz, na ez SZERINTEM nem volt kettő.
2015. december 27.egyedül járt itt
A nemrégiben a Kosztolányi Dezső tér környékén portyáztam, megállapítva, hogy e tájéka a fővárosnak nincs elkényeztetve kocsmaügyileg. Lényegében egy jobbacska helyet találtam, a hajdani buszmegállóból átalakított Tranzit Art cafét, melynek hangulatos a beltere, van külön gyerekrészleg is, a kiszolgálás rendben van, az árak belvárosi középárak.
Tranzit Art Café & Bistro Budapest - Külső képTranzit Art Café & Bistro Budapest - Étlap/itallapTranzit Art Café & Bistro Budapest - Étel/italTranzit Art Café & Bistro Budapest - BelsőTranzit Art Café & Bistro Budapest - Külső képTranzit Art Café & Bistro Budapest - Külső kép
Kiváló 2014. február 18.barátokkal járt itt
Remek kis hely baráti beszélgetésre, én barátnőkkel és párommal is voltam itt. Tényleg kellemes, feszültségmentes hangulat, jóféle teák, kávék, forró csokik, házi limonádék elég nagy választékban, de van szendvics és saláta is, nekem a Cézár nagyon ízlett, jól is laktam vele.
2013. december 19., üzleti partnerrel járt itt
Nehéz meghatározni a hely jellegét, olyan beülős beszélgetős nem pub de nem is étterem, több mint bisztró. Van választék, finomat és háziasan főznek, nem a vendégek mennyisége a lényeg, ha nem hogy jól érezd magad. A hely retró és nagyon jól és ízlésesen berendezett, menü is van. Jó kis beülős hely akár télen akár nyáron, mert, hogy van terasz része is.
Tranzit Art Café & Bistro Budapest - Külső képTranzit Art Café & Bistro Budapest - BelsőTranzit Art Café & Bistro Budapest - BelsőTranzit Art Café & Bistro Budapest - BelsőTranzit Art Café & Bistro Budapest - BelsőTranzit Art Café & Bistro Budapest - BelsőTranzit Art Café & Bistro Budapest - BelsőTranzit Art Café & Bistro Budapest - Külső képTranzit Art Café & Bistro Budapest - BelsőTranzit Art Café & Bistro Budapest - BelsőTranzit Art Café & Bistro Budapest - Külső képTranzit Art Café & Bistro Budapest - Külső képTranzit Art Café & Bistro Budapest - EgyébTranzit Art Café & Bistro Budapest - EgyébTranzit Art Café & Bistro Budapest - BelsőTranzit Art Café & Bistro Budapest - Külső képTranzit Art Café & Bistro Budapest - Külső képTranzit Art Café & Bistro Budapest - Belső