Nagyi Palacsintázója - Batthyány tér Budapest

2,9
palacsintázó
Nagyi Palacsintázója - Batthyány tér Budapest
Nagyi Palacsintázója - Batthyány tér BudapestNagyi Palacsintázója - Batthyány tér Budapest

Hotel Lövér Sopron - Senior csomag örökifjaknak 2024
Senior csomag örökifjaknak 2024
Hotel Lövér Sopron
Hunguest Hotel Pelion Tapolca - Pelion tavaszi hétköznapi akció
Pelion tavaszi hétköznapi akció
2024.06.13-ig
Wellness élmények all inclusive ellátással, előfoglalással
Ensana Thermal Aqua Hévíz

Nagyi Palacsintázója - Batthyány tér Budapest vélemények

Gyenge 2022. április 15.a párjával járt itt
Elég lepukkant hely. A falon a vakolat pereg le, az asztalok régiek, műanyag csíkokon kell átvergődni magad, ha be vagy ki akarsz jutni. A palacsinta pedig egy felmelegített maradék benyomását kelti.
2019. augusztus 12.barátokkal járt itt
Városnézés . . Beiktatva a palacsintázó. . . Régen voltam, de most egy kis csalódást okozott, fogjuk nagy forgalomra é s nyári melegre. . Sor é külföldi hangzavar. . Sós, édes, minden félé. . Aránylag mérsékelt árban. . 250 Ft. . . A tálalás- gusztusos, porcukorral megszórva késsel villával hamar. .
Kiváló 2019. június 8.a párjával járt itt
Utazásból hazatérve farkaséhesen beestünk Nagyi palacsintázójába. Először valami édességre gondoltunk, de az étlapon megláttuk a kétféle finom leves ajánlatukat. A gulyásleves és a tárkonyos raguleves olyan dús, ízletes volt, hogy utána már nem is tudtunk mást enni. Kellemes vacsorázás volt a teraszon kint ülve, a délutáni nyüzsgő forgatagot nézve.
Nagyi Palacsintázója - Batthyány tér Budapest - Étel/ital
Kiváló 2019. május 1.a párjával járt itt
Korábban szerettem, a legutóbbi látogatás hatalmas csalódás volt, most - ma reggel - ismét remek helynek bizonyult. Nem tudom mitől függ az aktuális helyzet, de a mai reggelen dolgozó / kiszolgáló hölgy rendkívül kedvesen és barátságosan fogadta a vendégeket, ezen kívül az étlaptól eltérően is megcsinálta a palacsinta változatokat. Igazi vendéglátó!
2018. augusztus 14.a párjával járt itt
Városi barangolás közben ugrottunk be egy kávéra és egy kis palacsintára. A hölgy nagyon kedves, gyors és figyelmes volt a kiszolgálásnál. Mi teljesen elégedettek voltunk vele. Rendezett tiszta hely. A kávé jó volt a választott palacsinta és az ízesítés is finom volt. Sok külföldi volt a hölgy perfektül beszélt velük és kedvesen szolgálta ki a vendégeket.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 41 városban járt márFelfedező - 12 helyen első értékelőNépszerű író - 66 hasznos szavazat4 évnyi aktív tagság
Szörnyű 2017. június 29.egyedül járt itt
Séta közben beugrottam bekapni egy palacsintát. 2 vendég ücsörgött a teraszon, körben eldobált szemét. Benn senki sehol. A pultban sem. Ácsorogtam pár percig, már éppen el akartam menni, amikor megjelent egy ápolatlan fiatal lány és kedvetlenül megkérdezte, hogy mit szeretnék? Rendeltem 1 db. kakaós palacsintát, bár már ahhoz sem volt kedvem.
Gyenge 2016. október 11.családjával járt itt
Régen tértem be, ma nagyon jó helyen volt - jó, vagy inkább éppen a megfelelő - időben. Kicsi adag - lepedőnyi palacsi, de átláthatóan vékonyka. Az ár-érték arány meg szerintem nem megfelelő hozzá
számítva a kibővített választékot, és sz első kerületi "fast food" jelleget sem. Tulajdonképp' ennyit akartam megosztani, diáktalálkozó hellyé alakult át.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 17 városban járt márNépszerű író - 36 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
Gyenge 2016. április 10.családjával járt itt
Nagyon régen jártam náluk, nem volt emlékem. Most családdal voltunk a Nagyinál. Gyorsan kiszolgáltak minket, nem volt előttünk, csak két vendég. Le is tudtunk ülni a földszinten. Ami már a belépésnél feltűnt, hogy kosz van az étteremben. Az ajtó, a padló, a pult, minden koszos és ragad. A berendezés kopott.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 19 városban járt márFelfedező - 15 helyen első értékelőNépszerű író - 42 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
Gyenge 2014. augusztus 22.barátokkal járt itt
Előnyei, hogy központi helyen van és nonstop. Hátrányai: nem túl tiszta, nem túl kényelmes, nem praktikus és nem finom. Hideg előre elkészített palacsinták, mikrózott töltelékkel, kevés, kapkodós alkalmazott. Ma még szemtelen is volt, igaz, mikor maga rájött, hogy tévedésből szólt be, ezerszer bocsánatot kért.
Gyenge 2014. június 23.barátokkal járt itt
A Batthyányi téri palacsintázóba évekig jártunk baráti társasággal. Itt mindig jó hangulat volt, zsúfolásig tele volt a hely, a 3-4 tagú személyzet állandó pörgésben volt. Nagyon sokfajta tölteléket lehetett választani, és a forró kakaó isteni finom volt, amihez merőkanállal adtak hozzá olvasztott csokoládét.