TGI Friday's - WestEnd City Center Budapest

4,2
gyorsétterem, hamburgerező, streetfood, gastropub
TGI Friday's - WestEnd City Center Budapest
TGI Friday's - WestEnd City Center BudapestTGI Friday's - WestEnd City Center Budapest

Festetich Kastélyszálló és Zsuzsanna Hotel Szeleste - Pünkösd Szelestén
Kedvezményes ár félpanzióval
Colosseum Wellness Hotel Mórahalom

TGI Friday's - WestEnd City Center Budapest vélemények

2071
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 680 városban járt márFelfedező - 2228 helyen első értékelőNépszerű író - 316 hasznos szavazat10 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 42631 feltöltött kép
Kiváló 2023. december 13.családjával járt itt
Nos, hát mit is mondjak ma azért rendesen befűtöttünk biológiailag a hideg ellen. Öcsém ötlete volt, hogy a Fridays-be menjünk, neki régi kedvence, az én útjaimból meg valahogy hiányzott. De nem a steak-eket ettük, hanem inkább össze-vissza mindent, mármint amennyire a hely jellege engedte az összevisszát.
TGI Friday's - WestEnd City Center Budapest - Étlap/itallapTGI Friday's - WestEnd City Center Budapest - Étlap/itallapTGI Friday's - WestEnd City Center Budapest - Étlap/itallapTGI Friday's - WestEnd City Center Budapest - BelsőTGI Friday's - WestEnd City Center Budapest - Étel/italTGI Friday's - WestEnd City Center Budapest - MosdóTGI Friday's - WestEnd City Center Budapest - MosdóTGI Friday's - WestEnd City Center Budapest - MosdóTGI Friday's - WestEnd City Center Budapest - Étlap/itallap
Kiváló 2018. augusztus 22.barátokkal járt itt
Olasz vendégemet felvettem a repülőtéren és - habitusát már jól ismerve - egy steakre hívtam meg. Telefonon szerettem volna asztalt foglalni a TGI Friday's WestEnd City Center étteremben és a legnagyobb csodálkozásomra nem lehet. Mondjuk volt asztal bőven a hétköznapi ebédhez. Előételként panírozott Mozzarella sticket fogyasztottunk.
TGI Friday's - WestEnd City Center Budapest - BelsőTGI Friday's - WestEnd City Center Budapest - BelsőTGI Friday's - WestEnd City Center Budapest - BelsőTGI Friday's - WestEnd City Center Budapest - BelsőTGI Friday's - WestEnd City Center Budapest - BelsőTGI Friday's - WestEnd City Center Budapest - BelsőTGI Friday's - WestEnd City Center Budapest - BelsőTGI Friday's - WestEnd City Center Budapest - BelsőTGI Friday's - WestEnd City Center Budapest - Külső képTGI Friday's - WestEnd City Center Budapest - EgyébTGI Friday's - WestEnd City Center Budapest - BelsőTGI Friday's - WestEnd City Center Budapest - Étel/italTGI Friday's - WestEnd City Center Budapest - Étlap/itallapTGI Friday's - WestEnd City Center Budapest - Étel/italTGI Friday's - WestEnd City Center Budapest - Étel/italTGI Friday's - WestEnd City Center Budapest - Étel/italTGI Friday's - WestEnd City Center Budapest - Étel/italTGI Friday's - WestEnd City Center Budapest - Étel/italTGI Friday's - WestEnd City Center Budapest - EgyébTGI Friday's - WestEnd City Center Budapest - Belső
Átlagos 2017. szeptember 4.barátokkal járt itt
Megvallom, ha egy nagyon kedves ismerősöm nem rángat el ide, soha nem mentem volna be.
Az első benyomásom, hogy sötét és drága hely. Az étlapot és a pincér botladozásait látva, mind két benyomás igaznak bizonyult.
A kiszolgálás tűrhető volt, de engem nagyon zavarta viselkedésük, zavarba voltak.
Az ételek finomak voltak de nagyon kicsi adagok.
Szerintem nem érte meg az árát, inkább csak ízelítő volt nem főétel.
Szörnyű 2017. június 30.családjával járt itt
Sajnos ,nem jutottunk be kerekesszèkkel,az ajtòban mutattak egy aztalt ami elfogathatlan volt a fönti rèszen,a földszinti rèszen volt 10 asztal szabad,oda nem mehettünk,azzal a cimszòval hogy oda majd sokan jönnek. Voltunk màr itt kerekesszèkkel a lenti rèszrn akkor semmi gond nem volt.
Kiváló 2016. október 4.gyerekekkel járt itt
Az én családom kívánalmait megjegyezni, teljesíteni nem könnyű feladat egy felszolgáló számára. A képen is látható pincérünknek viszont a világ legtermészetesebb dolga volt. Még meg is jegyezte, hogy volt már bonyolultabb eset is. Minden finom volt, minden friss volt és hát persze minden drága is volt.
2016. május 12.gyerekekkel járt itt
Egy szombati mozinézés után ültünk be az étterembe a késői ebédre. Gyermekeimet ismerve a bejáratnál előrelátóan áttekintettük az étlapot, amit az ott posztoló hölgy szívesen bocsátott rendelkezésünkre. A pozitív visszacsatolásnak eredményeképpen beültünk az étterembe.
2015. november 15.egyedül járt itt
Kellemesen csalódtam az amerikai éttremlánc West-End beli éttermében. A bejárattól szabad asztalhoz kísérnek, az ital megbeszlése után az alábbikát választottam:
Előétel:
Tomato feta bruschetta: Grillezett bagett-szeletek oliva olajjal megkenve, fokhagymás, marinált paradicsommal és friss bazsalikommal. Feta sajttal és rukkolával.
TGI Friday's - WestEnd City Center Budapest - Étel/italTGI Friday's - WestEnd City Center Budapest - Étel/italTGI Friday's - WestEnd City Center Budapest - Étel/italTGI Friday's - WestEnd City Center Budapest - Belső
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 11 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2015. április 26.a párjával járt itt
Szombat este 10 órakkor beugrottunk vacsizni. Nagyon gyors volt a kiszolgálás és nagyon kedves volt a felszolgáló is. Kicsit drága hely, de ilyen finom steket még csak egyszer ettem. Nagyon kellemesek volta az adagok.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 13 városban járt márNépszerű író - 37 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
2014. november 8.gyerekekkel járt itt
Barátságos fogadtatás után helyünkre kísértek bennünket. A felszolgáló közvetlen, kedves volt és ajánlott ételt is. Ami negatívum volt, hogy az italokra minimum 10 percet kellett várni, az ételek viszonylag gyorsan elkészültek és nagyon jóízű, bőséges volt minden. A kávénál szintén vártunk kb 10 percet, ami végül nem volt gond, mert nem siettünk sehova.
2014. augusztus 12.barátokkal járt itt
Először is azzal kezdeném, hogy egyáltalán nem vagyok kedvelője az amerikai stílusú éttermeknek, és a tipikus népszerű amerikai ételeknek sem. Egy barátnőmmel találkoztunk, az ő javaslatára ültünk be ide. A belépéskor egy fiatal hölgy fogadott és köszöntött bennünket, majd az asztalunkhoz kísért, amely egy nagyon élénk piros bőrüléses box volt.
TGI Friday's - WestEnd City Center Budapest - Külső képTGI Friday's - WestEnd City Center Budapest - BelsőTGI Friday's - WestEnd City Center Budapest - BelsőTGI Friday's - WestEnd City Center Budapest - Külső kép