Happné Marika

Happné Marika adatlapja

Regisztráció2013.11.28
Utoljára itt2017.01.28

Kiváló 2014. december 29.a párjával járt itt
Én olvasom a sok rossz értékelést! Mi már háromszor voltunk a szállodába,de mindig és mindennel megvoltunk elégedve! Igaz nekünk már megadatott,hogy hét közbe tudunk menni mivel nyugdijjasok vagyunk,igy mindig ki fogjuk hogy kevesen vannak! Igy mi mindig jól érezzük magunkat! Sajnos egy ekkora nagy szállodához kicsi a wellness,de ha a képeket megnézik ott minden rajta van!
Szörnyű 2017. január 12.családjával járt itt
Január 8-tól-10-ig voltam a szálloda lakója! Azért írom kis betűvel és méghozzá négycsillagos? Mert el nem tudom képzelni hogy jutott hozzá! Érkezésünkkor zárt kapu fogadott bennünket,ami előtt 10 percig álltam a hidegbe nyomtam a csengőt senki nem jött ki! ! Végül a kiabálásomra elő jött egy hölgy aki nem köszönve megkérdezte be akarok-e menni!
Kiváló 2014. november 24.a párjával járt itt
Ebben az évbe már harmadszor töltöttünk el pár napot itt! Azért jöttünk ide már többször,és még fogunk remélem,mert mindennel nagyon meg voltunk elégedve! Ebben a szállodába,több szállodából,tanulni jöhetnének a vezetők:Vendég fogadásból,udvariasságból,tisztaságból,Ár/érték arányból,de legalább az igazmondásból:Azt kapjuk ha valahova megyünk amit meghirdetnek,mert sajnos sok helyen nem igy van!