Royal Mediterran Siófok

04.22-10.11.
Danubius Hotel Annabella Balatonfüred

Royal Mediterran Siófok vélemények

Szörnyű 2019. június 10.a párjával járt itt
Nem működött a klíma a szobában. . ezt még csak csak elfogadtam volna de fél nap múlva ellepték a hangyák a szobát! ! ! A reggeli semmi volt vadászni kellett mindenre (étel ital evőeszköz tányér). . Az apartman a vasút mellett van ami lemaradt a képekről a vonatok hangja. . . . A második nap megelégeltem és úgy döntöttünk hazamegyünk.
Átlagos 2019. február 12.a párjával járt itt
Sajnos ez nem egy 4 csillagos színvonalú hely. Kuponos oldalon vettem ezt a hétvégét. A csomagban felsorolt ajándékokat egyáltalán nem kaptuk meg: ajándék forralt bor/forró csoki érkezéskor, privát gyertyafényes 45 perces jakuzzi használat, 10%-os kedvezmény a Galerius fürdőbe, stb.
Szörnyű 2017. december 3.a párjával járt itt
Tavaly télen voltunk itt. Fotón nagyon profinak tűnt. Alig tudtunk beparkolni. Az étkeztetés kritikán aluli volt. A reggeli minősége, és a tálalás egy nyári táborozáshoz jó lehet, de a 4 csillaghoz méltatlan. A személyzetnek én hívtam fel a figyelmét, hogy a sajtot belepte a penész! A válasz kb. a bocsi'volt.
Kiváló 2017. október 31.a párjával járt itt
Sajnos az októberi hidegben voltunk ezen a szálláson, így sem a csónakot, sem a biciklit nem tudtuk kihasználni ;(
De minden mást igen, és mondhatom ide nyáron bizony vissza kell jönnünk :))))
A személyzet közvetlen, segítőkész, a szobák megfelelően felszereltek. Az udvar is minden igényt kielégít, zöldbe öltözve pompás látvány lehet.
Kiváló 2017. október 1.gyerekekkel járt itt
Szeptemberben jártam itt a családommal. A szálló közvetlenül a vízparton van, nyáron tökéletes a fürdéshez. Vannak kajakok, amit ingyen lehet használni, amit meg is tettünk. Ügyanígy van a kerékpárokkal is. A szaunáról nem tudok írni, mi nem szeretjük, de a jakuzzi remek volt. Bármikor lehetett használni.
Kiváló 2017. május 31.a párjával járt itt
Május közepén, Párommal voltam a szálláson. A személyzet tagjai rendkívül barátságosak és közvetlenek, minden kérdésre tudták a választ, minden kérést szinte azonnal teljesítettek. A szobák jól felszereltek és modernek, tisztaság van. A legjobban a kert közepén lévő jacuzzi tetszett, melyből a Balatonra rálátni.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 14 városban járt márNépszerű író - 24 hasznos szavazat
Szörnyű 2017. március 14.a párjával járt itt
Katasztrófa ez a (miért is)4 csillagos apartmanház. Ajándékba kaptunk egy welnes csomagot,ami ebbe az apartmanházba szólt. Megérkezés előtti napon emailben érdeklődtek, hogy mikor érkezünk és átküldtek egy étlapot , hogy vacsorát rendelhetünk . Kedves gesztusnak tünt részükről. Itt mellékelem az üzenetet. " Kedves Mária!
Szörnyű 2017. január 12.családjával járt itt
Január 8-tól-10-ig voltam a szálloda lakója! Azért írom kis betűvel és méghozzá négycsillagos? Mert el nem tudom képzelni hogy jutott hozzá! Érkezésünkkor zárt kapu fogadott bennünket,ami előtt 10 percig álltam a hidegbe nyomtam a csengőt senki nem jött ki! ! Végül a kiabálásomra elő jött egy hölgy aki nem köszönve megkérdezte be akarok-e menni!
Kiváló 2016. június 28.a párjával járt itt
Egy nagyon kellemes hétvégét töltöttünk a párommal.A szállás, a személyzet, a bőséges reggeli maradéktalanul megnyerte tetszésünket, mindennel meg voltunk elégedve. A szolgáltatás és az árak teljesen szinkronban voltak . Mindenkinek tudom ajánlani, aki szereti a csendes,családias balatoni pihenést.
2016. május 17.a párjával járt itt
Szuper pihentető hétvégét töltöttünk el itt, nagyon jól éreztük magunkat. A szállás elhelyezkedése mind a vonattal érkezőknek, mind az autóval érkezőknek nagyon egyszerűen megközelíthető. A Galerius Élményfürdő gyalog 10 perc alatt elérhető. A vízi sportok szerelmeseinek kifejezetten ajánlom! Gyerekeseknek is megfelelő szálláshely!