Jogar Hotel & Továbbképző Központ Balatonföldvár ★★★

4,3
a 39 balatonföldvári szállás közül
Három csillagos szálloda
Jogar Hotel & Továbbképző Központ Balatonföldvár
Jogar Hotel & Továbbképző Központ BalatonföldvárJogar Hotel & Továbbképző Központ Balatonföldvár

Jogar Hotel & Továbbképző Központ Balatonföldvár bemutatkozása

A Jogar Hotel Balatonföldváron található, csendes, nyugodt környezete ideális a pihenni, fürödni, vízi sportok kedvelő számára. Az autóval érkező vendégek az M7-es autópályáról, majd a 7-es főútról közelíthetik meg a hotelt. A vonattal érkezőknek sem kell sokat gyalogolniuk az állomástól.

4Szolgáltatás
Villa Plattensee Vonyarcvashegy
25.080 Ft / 2 fő / éj-től büféreggelivel

Jogar Hotel & Továbbképző Központ Balatonföldvár vélemények

Kiváló 2019. szeptember 9.kollégákkal járt itt
Konferencián vettem részt, és a szállás-étkezés a Hotelben volt. A szoba kicsi,de nagyon kényelmes és ízlésesen berendezett. Az ágy kényelmes, az ágynemű hófehér. Csillárventilátor, kicsi hűtő és síkképernyős TV van. Wifi kód a recepción elkérhető. A teraszon asztal, szék.
2019. június 23.barátokkal járt itt
Lehet, hogy nem voltunk eléggé figyelmesek a foglalásnál, amikor a 3. emeleten felajánlott szobát elfogadtuk. DE: ne legyen ilyen szoba a kínálatukban. Említik, hogy a szobában ventilátor van, magyarul nincs légkondicionálás. Tehát ez a tetőtéri rész, a hőmérséklet forró, éjjel-nappal. A szobában tartózkodni, szinte lehetetlen.
Kiváló 2018. július 2.a párjával járt itt
Gyönyörű 8 napot töltöttünk itt el a párommal. Szép tisztaság mindenhol a szobába belépve kellemes jó illat fogadott minket. Szép fürdőszoba kényelmes ágy. A szobához nagy terasz. A tévén rengeteg csatorna amit mindig lehetett nézni. A kert szépen karbantartott. A személyzet kedves az ételek finomak és bőségesek. Mindenhez közel van. Szerettünk.
Jogar Hotel & Továbbképző Központ Balatonföldvár - KörnyékJogar Hotel & Továbbképző Központ Balatonföldvár - Medence/kertJogar Hotel & Továbbképző Központ Balatonföldvár - Medence/kert
2017. április 4.a párjával járt itt
Az első igazán tavaszi hétvégén a csodálatos Balatonföldváron akadtunk a hotelben egy akciós árú szobára, amely valóban elég pici, de a fürdőszoba szépen felújított, tiszta, pár napra ideális megoldás. A reggeli átlagos, a személyzet kedves, parkolás jól megoldott, gyalog minden a közelben. Szevesen visszatérünk még ide és nyugodt szívvel ajánlom!
2016. augusztus 29.gyerekekkel járt itt
Siófoki helyhiány miatt találtunk rá erre a balatonföldvári hotelre, de kellemesen csalódtunk, a vártnál sokkal jobb körülmények fogadtak bennünket. A szobához tartozó tágas terasz lehetővé tette hogy alvó kisgyermek mellett is nyugodtan beszélgethessünk, mintha 2 szobás szállásunk lenne. Merem ajánlani mindenkinek!
2016. július 4. járt itt
Nagyon hangulatos a szálloda, a szobák nem túl tágasak, de mégis kényelmesen el lehet bennük férni, s naponta felajánlják a takarítást. A svédasztalos reggelivel és vacsorával is elégedettek voltunk, remekül főz a szakács, amikor pedig a szálloda saját éttermében fogyasztottunk ebédre, hatalmas adagot kaptunk, bár picit drágán.
2016. május 17.családjával járt itt
2015. július végén voltunk a szálloda vendégei, sajnos, ebben az időszakban a wellness-részleg felújítás miatt zárva volt, erről azonban sem a foglalási oldalon, sem a szálloda honlapján nem szerepelt semmilyen információ. Igaz, nyáron ott a Balaton, de ha épp napokig esik az eső, mint ebben az időszakban, és a szállodának nincs medencéje, akkor legalább a wellness szolgáltatásokat igénybe vettük volna.
2015. augusztus 18.gyerekekkel járt itt
3. éve minden nyáron visszatérünk hozzájuk. A szobák kis légterűek, légkondi nincs, de tiszták, szépen karbantartottak. Hűtésről egy mennyezeti ventilátor gondoskodik. A személyzet tündéri, segítőkész. Beszéljek akár a recepcióról, a konyháról vagy a takarítókról. A wellness részleget szépen fejlesztik, a fürdőszobákat nagyon szépen és ízlésesen felújították.
2015. július 29.barátokkal járt itt
Retro szálloda,a szobák kicsik, egyszerűek, de tiszták, naponta szemetelnek és hoznak tiszta törölközőt. A személyzet kedves, kivétel az érkezésünk napján szolgálatot telesítőket, ami azért valljuk be eléggé megpecsételi az ember véleményét. Aznap az étteremben dolgozó hölgy igen kedvetlen, furcsa stílusú volt.
2014. július 13.gyerekekkel járt itt
Mi már többször is jártunk itt. Szerintem az ellátás jó. igaz hogy a szobák kicsik de arra hogy aludjon benne valaki arra tökéletes . Aki a Balatonra látogat nem a szállodába szeretne kuksolni. Wifi a szobába nincs de nem netezni kell hanem pihenni . Az ételek jók de van ami kiváló is (kinek mi a finom ). A szállodába van masszázs is .