holpi

holpi adatlapja

Regisztráció2013.12.02
Utoljára itt2019.04.30

Gyenge 2013. december 2.a párjával járt itt
November elején jártunk itt, sajnos a kedvenc szállodánkban nem volt hely az ünnepek miatt. A legtöbb internetes szálláskereső portálon, felbukkant a Bástya hotel ajánlata, én ídő szükében itt foglaltam szállást, bár ne tettem volna. A szoba olyan kicsi volt hogy, 2 szék és 2 éjjeliszekrény helyett csak 1-1 volt a szobában.
Kiváló 2014. december 14.a párjával járt itt
Közvetlenül az őszi szünetet követő napon voltunk Kőkapun. (Pár nappal korábban akartunk,de teltház volt. )Ebben az időpontban viszont csak mi voltunk vendégek a párommal, de ezt a kiszolgálásban ellátásban hátrányosan nem tapasztaltuk. A Hely és a környék a nyugalom szigete volt. Aki a csendre nyugalomra vágyik, annak csak javasolni tudom.
Felhasználó fényképei:
Kőkapu Vadászkastély és Hotel & Apartments Nagyhuta - Kőkapu Vadászkastély és Hotel & Apartments Nagyhuta - Kőkapu Vadászkastély és Hotel & Apartments Nagyhuta - Kőkapu Vadászkastély és Hotel & Apartments Nagyhuta - Kőkapu Vadászkastély és Hotel & Apartments Nagyhuta - Kőkapu Vadászkastély és Hotel & Apartments Nagyhuta - Kőkapu Vadászkastély és Hotel & Apartments Nagyhuta - Kőkapu Vadászkastély és Hotel & Apartments Nagyhuta - Kőkapu Vadászkastély és Hotel & Apartments Nagyhuta - Kőkapu Vadászkastély és Hotel & Apartments Nagyhuta - Kőkapu Vadászkastély és Hotel & Apartments Nagyhuta - Kőkapu Vadászkastély és Hotel & Apartments Nagyhuta -
Kiváló 2019. február 24.a párjával járt itt
Párommal januárban, holt szezonban töltöttünk egy kellemes hetet a hotelban. Kevés volt a vendég, így a welness részleg adottságait maximálisan ki tudtuk használni. A személyzet előzékeny volt, nem zavarta, hogy már megint nekünk kell beindítani a szaunát vagy a pezsgőfürdőt. A masszőr mindig időre megérkezett és alaposan átmasszírozta fáradt izmainkat.