Grante Hotel Esztergom ★★★

Grante Hotel Esztergom
Grante Hotel EsztergomGrante Hotel Esztergom
Grante Hotel EsztergomGrante Hotel Esztergom

Grante Hotel Esztergom bemutatkozása

Nálunk azok a vendégek érzik jól magukat,
akik szeretnek elvonulni a városi zajtól,
akik értékelik a jó levegőt és a biztonságos parkolást,
akik szeretik a házias menüt és a jó konyhát,
akik szívesen kiülnek egy árnyas teraszra beszélgetni egy kávé mellett,
akik a kutyájukkal utaznak,
akik megfizethető szolgáltatásokat keresnek és
akik szeretik, ha az étterem és a szálloda személyzete mosolyogva,
ismerősként köszönti Őket már az első találkozás alkalmával.

Bazilika alatti Panzió Esztergom - Napi árak reggelis ellátással
2025.01.03-ig
Bazilika alatti Panzió Esztergom
38.569 Ft / 2 fő / éj-től büféreggelivel

Grante Hotel Esztergom vélemények

Kiváló 2017. november 7.barátokkal járt itt
November hónap a kiràndulàs ideje! ! ! Esztergomban is gyönyörű az ősz! ! ! A Hotel Grante szembejött velem a sok lehetőség közt. Legyen ő. . . . gondoltam. Megérkezve vonattal csalódtam. A külvárosban van, messze a centrumtól. Taxi indul! ! ! És itt jött a minden távolsàgot ,első benyomást elsöprő élmény.
Kiváló 2017. szeptember 22.a párjával járt itt
Már háromszor jártunk a hotelben, az időjárástól függetlenül mindig nagyon jól éreztük magunkat. Nem egy luxus wellness szálloda, de ilyen egy igazi kutyabarát szállás. A kutyát lehet vinni mindenhova, van kis agility pálya is. Számtalan kirándulási lehetőség a közelben. A stúdió szobák hatalmasak, hűvösebb időben nagyon kellemes a hőmérséklet.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 11 városban járt márNépszerű író - 25 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2016. november 12.a párjával járt itt
2016 augusztusban szálltunk meg itt egy éjszakára. A hotel nagyon tetszett, a szoba is nagyon nagy és kényelmes és tiszta volt. A fürdő egy picit kicsi és sötét, de végülis ez nem volt annyira lényeges. A hotelhez tartozik egy hatalmas kert, azt viszont hiányoltam, hogy csak három nyugágy volt kitéve. Lehetne több is, hogy több vendégnek jusson.
Grante Hotel Esztergom - EgyébGrante Hotel Esztergom - SzobákGrante Hotel Esztergom - KörnyékGrante Hotel Esztergom - Külső képGrante Hotel Esztergom - KörnyékGrante Hotel Esztergom - KörnyékGrante Hotel Esztergom - Környék
Grante Hotel válasza
Köszönjük szépen az értékelést, bízunk benne, hogy hamarosan újra vendégeink között üdvözölhetjük Önöket!
2016. november 15., Aknai Péter, igazgató
Kiváló 2016. július 19.a párjával járt itt
Most voltunk itt először, a második házassági évfordulónkat töltöttük itt, természetesen kutyával. 5 napot töltöttünk el, de ez felejthetetlen volt. Mindenki végtelenül kedves volt és nagyon figyelmes egész idő alatt, a kutyát is mindenhol szívesen fogadták, még az étteremben is.
Grante Hotel Esztergom - Külső képGrante Hotel Esztergom - KörnyékGrante Hotel Esztergom - KörnyékGrante Hotel Esztergom - Szobák
Grante Hotel válasza
Köszönjük szépen az értékelést, szeretettel várjuk vissza Önöket!
2016. november 15., Aknai Péter, igazgató
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 17 városban járt márNépszerű író - 28 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2015. szeptember 15.gyerekekkel járt itt
Ékezéskor kellemes fogadtatásban részesültünk, ami végig meg is maradt. A takarítószemélyzettől a szállodavezetőig mindenki segítőkész, közvetlen volt. A parkolás a hotel udvarán jól megoldott. A kutyusokat nagyon szeretik, hatalmas mozgásterük van az udvaron, plusz még a hangulatos kerti tavat is használhatják egy-egy csobbanásra.
Grante Hotel Esztergom - KörnyékGrante Hotel Esztergom - Külső kép
2016. május 4., Aknai Péter, igazgató
2015. július 27.a párjával járt itt
4 napot töltöttem el feleségemmel és kutyámmal a szálláson. A szállás valóban rászolgált az "Év kutyabarát szállása 2014" címre. Négylábú barátainkat sok mindennel kényeztetik pl. prémium kutyatáp az első este, hatalmas park, kutyazuhany, kerti tó, amiben úszhatnak a kutyusok. A személyzet kedves és segítőkész.
Kedves Vendégeink!

2016-ban már a nagy meleg sem jelent akadályt: májustól minden szobánk légkondicionált!

Szép napot kíván
2016. május 4., Aknai Péter, igazgató
Kiváló 2013. október 16.a párjával járt itt
Párommal szeptember végén egy hétvégét töltöttünk a hotelben. Nagyon kedvesek a recepciósok! A szoba is kellemes volt. Tiszta, kényelmes ággyal, jó meleg fürdőszobával. Az udvar nagyon tetszik a mesterséges tóval. A parkoló is jó nagy. Egy kicsit távol van a belvárostól, viszont csendes, szép környezetben. Egy pici dolog nem tetszett.
2013. szeptember 30.a párjával járt itt
Egy hétvégét sikerült eltöltenünk a hotelben. Jól éreztük magunkat, kényelmes, tiszta szoba, udvarias és segítőkész személyzet. Az étterem is remek, finom ételekkel, gyors kiszolgálással. Kellemes környezet, szép a kis tó a parkban. Nagyszerű kiindulópont környékbeli kirándulásokhoz.