Hotel Transylvania?

Hotel Transylvania? adatlapja

Regisztráció2015.10.29
Utoljára itt2017.08.14

Szörnyű 2015. október 29.barátokkal járt itt
A hely piszkos. A vízvezeték rendszer ódon. Az illemhelyek használhatatlanok. A vízdíj többe kerül szerintem, ha folyton folyik, mint egy-két tartály. Katicainvázió volt, ezresével lepték el a szobákat. Büdösek, csípnek nagy mennyiségben. Az étterem totális katasztrófa. 2 óra alatt 5 megrendelt/nem bonyolult étel/rántott hús/ nem készült el.
Kiváló 2017. augusztus 14.gyerekekkel járt itt
Nagyon régóta visszatérő vendégei vagyunk a hotelnek. Ebben a hotelben még nem csalódtunk. Ár-érzték arány, wellness részleg, étterem, szolgáltatások, a hotel elhelyezkedése tökéletes. Ez a hotel az etalon számunkra. :-)
Gyenge 2013. augusztus 20.gyerekekkel járt itt
Már a foglalásunk sem volt rendben, mert a Szállásvadász állítólag visszamondta a foglalásunkat. Emiatt törölték azt. Egy franciaágyas szobába akartak 5 éves kisgyerekkel elhelyezni minket a párommal, holott 2+1 ágyas szobát kértünk. A szoba szerintem nem volt igazán kitakarítva, hajszálak voltak a fürdőszobában stb. . .
Hotel Panoráma Balatongyörök válasza
Sajnos töröltük az eredeti foglalást, ezért nem tudtuk a kért szobát biztosítani.

A takarítással és az étkezéssel kapcsolatos észrevételeit továbbítjuk a kollégák, illetve feletteseik felé.

Remélem tisztázni tudjuk a helyzetet és máskor nem fordul elő ilyesmi a szállodában.
2013. augusztus 22., , Hotel Panoráma Balatongyörök