8427 Bakonybél, külterület

Szállások Bakonybél városában
Wellness csomagok Bakonybél városában

Hotel Odvaskő Bakonybél vélemények

2020. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2020. augusztus 11.
10 éve látogattunk el először erre a helyre, és visszavágytunk. Az Öreg-Bakony vadregényes környezete, a csend, a nyugalom teszi igazán értékessé a panziót. A tulajdonosváltás után elvégzett teljes körű felújítás meghagyta az eredeti " feelinget", a komfortosság viszont javult. Jó úton halad a panzió, és remélhetőleg ezt a visszatérő vendégek száma is igazolni fogja.

Mobilról küldte. | 2018. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 15. - 3 látogató hasznosnak vélte
A Pápai út mellett nyugodt, csendes panzió és étterem. Térerő nincs, - bár ingyem wifi elérhető -, ideális "búvóhely" a pihenni és kikapcsolódni vágyóknak. A Gerence-patak csobog a kert szélén és számtalan túraútvonal indul a közelben kül. nehézségi szinten. A szálloda vezetői barátságosak, segítőkészek, mindenben alkalmazkodnak a vendégek igényeihez.

2015. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. április 24. - 1 látogató hasznosnak vélte
3 napra foglaltunk itt szállást tavaly augusztusban. Mivel nem volt jó idő, ezért odafele örültünk, hogy "nem baj", legalább wellness részleg van. Hát a medence vize teljesen hideg volt, a szaunát pedig csak naponta 3 órára lehetett bekapcsolni, így ott tömeg volt, élvezni nem lehetett a szauna adta lehetőséget.

dr.kocsis TOP szállásértékelő
dr.kocsis TOP étteremértékelő
2015. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. január 3.
Az Öreg Bakony legszebb részén elhelyezkedő szállodában már több alkalommal volt szerencsénk eltölteni pár napot. Idén a szilveszteri időszakot terveztük ide. Mivel csendes, nyugodt pihenésre vágytunk, előre tisztáztuk, hogy a szálloda nem rendez hangos mulatságot az év utolsó napjára.

2015. októberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2015. október 30. - 1 látogató hasznosnak vélte
Szörnyű! ! ! ! A medence penészes. A vize 20 fokos. A reggeli kb mint egy ifjúsági táborban, de meg a kenyér sem friss. A húsleves gazdagon forró víz tésztaval. A kiszolgálás lassú. A rendeléseket összekeverik illetve a felet elfelejtik. Majd kétszer kiszamlazzak. A furdoszoba otvar. A wc lehúzott szétesik. A zuhany ket es fel méter magasan van, garantált a hajmosas is.

Mobilról küldte. | 2015. októberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2015. október 29. - 2 látogató hasznosnak vélte
A hely piszkos. A vízvezeték rendszer ódon. Az illemhelyek használhatatlanok. A vízdíj többe kerül szerintem, ha folyton folyik, mint egy-két tartály. Katicainvázió volt, ezresével lepték el a szobákat. Büdösek, csípnek nagy mennyiségben. Az étterem totális katasztrófa. 2 óra alatt 5 megrendelt/nem bonyolult étel/rántott hús/ nem készült el.

dr.kocsis TOP szállásértékelő
dr.kocsis TOP étteremértékelő
2015. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. február 1. - 2 látogató hasznosnak vélte
Az Alföld lakójaként sajnos (vagy szerencsére :) )idén még nem volt részünk igazi hóesésben, ezért indultunk útnak a Bakonyba,ahol igazi zord tél fogadott minket. Nem volt előre választott úti cél, ezért mivel Bakonybélben már előzőleg is jártunk,most is erre vettük az irányt. Az Odvaskő Hotelről már hallottunk, ezért határoztuk el, hogy ez lesz a célunk.

2014. áprilisban, családjával járt itt
Értékelt: 2014. június 5. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nagy családi rendezvényen voltunk az Odvaskő Hotelben. Érkezésünkkor derült ki, hogy hiába beszéltük meg a család többi tagjával, hogy beszélünk telefonon, itt sajnos nem működnek a mobilok. . . Persze ennek van előnye, de amikor a szülőket kellene elhozni a legközelebbi tömegközlekedési eszköztől, akkor ez kicsit problémás :-)
Még jó, hogy a főépületben működik a WIFI.

Hotel Bakony
Bakonybél
Napi árak, félpanzióval, félpanzióval, parkolással, WIFI-vel
Bakonyi Csillag Vendégház
2020.10.01. - 2021.09.19.
Bakonybéli Patakpart Vendégház
Joó-tó Rönk-vendégház
Marcalgergelyi
Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Hotel Blaha Lujza
Balatonfüred
2021.09.19. - 2020.09.19.
Barokk Hotel Promenád
Győr
2 nap/1 éjszaka 14.688,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.09.19-ig
Kenese Bay Garden Resort & Conference
Balatonkenese
3 nap/2 éjszaka 10.260 - 12.510,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness használattal, fürdőköpeny használattal, gyerekeknek játszósziget használattal, sportpálya használattal, parkolással, internettel
Érvényes: 2021.08.31-ig
Érvényes: 2020.10.31-ig

Szállodák Bakonybél környékén
Hotel Wellamarin Zamárdi
Residence Konferencia és Wellness Hotel Siófok
A megújult Hotel Residence Siófok egyik legszebb szállodája, a város csendes villa negyedében,...
Igazából karácsony és Ünnepek között (min. 2 éj)
Előrefizetési kedvezmény félpanzióval
Október 23. (min. 2 éj)