Johi1975

Johi1975 adatlapja

Regisztráció2013.04.25
Utoljára itt2015.08.26

Kiváló 2013. április 25.barátokkal járt itt
Hangulatos a hely. A vendég megrémülhet, hogy a forgalmas 71-es út mellett kell elfogyasztania étkét. De a zajból a hátsó udvarban kialakított vendégtérben semmi nem érzékelhető. Fantasztikusak a kemencében frissen elkészített sültek. Élvezettel kortyoltam a kis cserép kupákból, korsókból a helyi szörpöket:-)
Ajánlom mindenkinek!
Átlagos 2013. november 7.barátokkal járt itt
Látványos pizzasütés a nyitott kemencében, rögtön megjön az vendég étvágya. Ez biztosítja, hogy a lehető legfrissebb pizzát kapja a vendég. Sajnos az elmúlt évekhez képest a adagok mennyisége látványosan lecsökkent, a húsételek nem megfelelő hőmérsékleten lettek tálalva. a kiszolgálásra nem lehet panasz!
Gyenge 2015. március 4.családjával járt itt
Októberben voltam a szállodában. Siralmas volt. A szobákat, a törölködzőket CSAK szerdánként takarították. A bűtorok elhasználtak voltak, a fürdőszobát nekünk kellett kitakarítani, hogy használni tudjuk. A szolgáltatásokról a recepsiós nem tájékoztatott minket, bár érkezéskor gondolom kötelessége lett volna.