9400 Sopron, Széchenyi tér 12

Szállások Sopron városában
Wellness csomagok Sopron városában

Perkovátz Ház English Pub & Restaurant Sopron vélemények

2019. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. november 3.
Párommal tértünk be ebédidőben ebbe a gyönyörű étterembe. Nagyon sokan voltak, nem volt asztalfoglalásunk, de a pincér egy kétszemélyes asztalnál tudott nekünk helyet biztosítani. Kicsit szűkös is volt. Cézár salátát rendeltünk és vörösbort, amire nem is kellett nagyon sokat várnunk. A saláta jó választás volt, jól is laktunk vele, nagyon finom volt.

2019. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 26.
Az étterem utcai kiülő helyiségében voltunk négy tagú családi társasággal és nagyon jól éreztük magunkat. Finom ételeket szolgált fel a hozzáértő személyzet. Az étterem belső tere nagyon hangulatos, igazi angol pub (a fiam szerint aki élt évekig Angliában), a tisztaság és kényelem jellemző minden szegletére.
Mezôkövesd
Deszk
Battonya
Létavértes

2019. júniusban, családjával járt itt
Értékelt: 2019. június 23.
A Perkovátz házat, mint gasztro-célpontot már kinéztem egy ideje, most végre sikerült beülni. Nem voltunk éhesek, de úgy véltük, hogy egy könnyű fogást betermelünk ketten. Spenótos töltött palacsintára esett a választásunk, korrekt, átlagos fogás volt. A beltér pazar, nem sok változott a John Bull korszakhoz képest. Angol és belga ale sört ittunk.

2019. februárban, családjával járt itt
Értékelt: 2019. március 18.
Nagyon jól éreztük magunkat az elegánsan kialakított tiszta étteremben. A kiszolgálás frappáns a felszolgálók segítőkészek bátran ajánlják az ételeket. Az ételek nagyon finomak voltak gusztusos a tálalás. A poharak csillognak. A mellékhelyiségek is tiszták ami sajnos sok helyen kivánnivalót hagy maga után. Az ár-értékarány is jó!

2018. novemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2018. november 11.
SOPRONBAN IDE ÉRDEMES BETÉRNI. . FÍNOM FATÁNYÉROST ETTÜNK. . A kiszolgálás gördülékeny volt. . gyönyörű környezet,,,MINDENKINEK AJÁNLOM. . . Csoportoknak,,és egyénileg is óriási vállaszték az étlapon. . MINDEZ A VÁROS SZÍVÉBEN,,egy jó nagy séta után megpihenve, MEGÉHEZVE. . Tulajdonképpen MENÜ miatt tértünk be oda. .

Mobilról küldte. | 2018. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. október 21.
Magát az éttermet az ittjártam. hu alapján választottuk. Az étterembe belépve nagyon kellemes környezet, igazi angol pub hangulat fogadott. A pincér azonnal jött és ajánlott is egy asztalt. Az étlapon az ételeknél fel vannak tüntetve az allergének. A pincér felhívta rá a figyelmünket, hogy szakács függő hogyan készíti el az adott ételt pl.

2018. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 12.
Hódmezővásárhelyről utaztunk Sopronba, hogy kicsit kikapcsolódjunk a hétköznapokból. Utolsó esténket töltöttük a Perkovátz Ház éttermében. Először kinn ültünk le, de vihart jósoltak, így belül folytattuk az esténket. A belső tér nagyon igényes, meleg hangulatú és kényelmes. A választék bőséges, az árak is elfogadhatóak, főleg úgy, hogy volt egy 10%-os kuponunk [moderálva - a szerk.

2017. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. október 22.
Nagyon hangulatos vendéglő. A múlt századi hangulatot nem a kopottság okozza, mert láthatólag jó állapotban van a berendezés. Annak ellenére, hogy az angol pub-ok világát szeretnék idézni, még a giccsesség előtt megáll a dolog. Többféle menü van (heti állandó és napi), ami sok más helyen az olcsó, de még elfogadható ebédet takarja.

2017. áprilisban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. május 1.
Figyelmes személyzet, kényelmes asztalok, kellemes borválaszték, nagyon finom ételek, kiemelve a paradicsomos mozzarellás fogast gombás papardellével. Az adag sajnos elfogyaszthatatlanul hatalmas, a főétel mellett nem marad hely a desszertre. A kiszolgálás gyors, pont megfelelő ütemben érkeznek az ételek és italok. Asztalfoglalás ajánlott.

2017. márciusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. március 27.
Újra Sopronban voltunk márciusban és újra betértünk. A burgonyakrém leves ugyan felejthető volt, de a hideg szél után jól esett a meleg lé. A főétel finom volt, de a csúcs a desszert volt: Fertőhomoki túródesszert zölddió öntettel. Lefotóztam, kicsit furán néz ki - talán nem fekete tálon kellene tálalni. De fő, hogy nagyon ízlett!

Legnépszerűbb csomagok Sopronban és környékén
Pólus Panzió
3 nap/2 éjszaka 6.500,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, kedvezményes éttermi fogyasztással és Sopron Gokart pálya használattal, parkolással, WI-Fi internet elérhetőséggel
2019.11.21. - 2020.03.31.
Csiga Apartman
3 nap/2 éjszaka 3.250,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
EMAN Apartmanház
3 nap/2 éjszaka 5.633,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, parkolással, WIFI-vel
2019.12.08. - 2020.12.20.
Holiday Apartman
Józsi Bácsi Szállodája & Vendéglője
5 nap/4 éjszaka 11.250,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, szilveszteri vacsorával, programokkal, szaunahasználattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.12.28. - 2020.01.01.
Hanság Vendégház
Kapuvár
3 nap/2 éjszaka 7.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Mika Vendégház
3 nap/2 éjszaka 2.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.03.01. - 2020.10.10.
Danubius Hotel Bük
3 nap/2 éjszaka 28.800 - 37.350,- Ft/fő/éj között: all inclusive ellátással, fürdőrészleg és szaunavilág használattal, Fitness Stúdió használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.03.26. - 2020.12.05.
Hotel Bassiana
3 nap/2 éjszaka 12.225,-Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, wellness-részleg használattal, szabad belépéssel az Arborétumba, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.10.01. - 2020.05.31.
Civitas Boutique Hotel
3 nap/2 éjszaka 10.546,- Ft/fő/éj ártól: reggelivel, internet elérhetőséggel
2019.12.29. - 2020.01.02.
Garda Hotel
2 nap/1 éjszaka 5.950,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2019.12.08. - 2019.12.30.
Greenfield Hotel Golf & Spa
3 nap/2 éjszaka 17.480 - 29.150,- Ft/fő/éj között: soft all inclusive ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, sportprogramokkal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.01.11. - 2020.07.02.

Szállodák Sopronban
Hotel Szieszta Sopron
A Hotel Szieszta a soproni Lővérek egyik legszebb részén helyezkedik el, gyönyörű zöld...
Sopron Hotel Sopron
A négycsillagos Hotel Sopron pár perces sétára található a város szívétől, és nagyon közel...
Hotel Lövér Sopron
A Hotel Lövér Sopron egyik legkedveltebb részén, a Lövérekben helyezkedik el, nyugodt és szép...
Soproni kikapcsolódás (min. 2 éj)
Szilveszter (min. 3 éj)
Vissza nem térítendő ár (min. 2 éj)

Perkovátz Ház English Pub & Restaurant SopronX