9400 Sopron, Széchenyi tér 12

Perkovátz Ház English Pub & Restaurant Sopron vélemények

Tatabánya

2020. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2020. július 12. - 1 látogató hasznosnak vélte
Itt a honlapon azt írták Sopron legjobb étterme. Messziről jöttünk, és az ajánló alapján jöttünk ide. Mindhárman ugyanazt kértük. Mindhárman mást kaptunk. Reklomációnkra az volt a válasz, hogy mi rendeltük rosszul. Mindhárman? Máshol elnézést kértek volna és meghívtak volna egy italra, vagy elengedtek volna a számlából egy bizonyos összeget.

2019. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. november 3.
Párommal tértünk be ebédidőben ebbe a gyönyörű étterembe. Nagyon sokan voltak, nem volt asztalfoglalásunk, de a pincér egy kétszemélyes asztalnál tudott nekünk helyet biztosítani. Kicsit szűkös is volt. Cézár salátát rendeltünk és vörösbort, amire nem is kellett nagyon sokat várnunk. A saláta jó választás volt, jól is laktunk vele, nagyon finom volt.

2019. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 26.
Az étterem utcai kiülő helyiségében voltunk négy tagú családi társasággal és nagyon jól éreztük magunkat. Finom ételeket szolgált fel a hozzáértő személyzet. Az étterem belső tere nagyon hangulatos, igazi angol pub (a fiam szerint aki élt évekig Angliában), a tisztaság és kényelem jellemző minden szegletére.
Mezôkövesd
Deszk
Battonya
Létavértes

2019. júniusban, családjával járt itt
Értékelt: 2019. június 23.
A Perkovátz házat, mint gasztro-célpontot már kinéztem egy ideje, most végre sikerült beülni. Nem voltunk éhesek, de úgy véltük, hogy egy könnyű fogást betermelünk ketten. Spenótos töltött palacsintára esett a választásunk, korrekt, átlagos fogás volt. A beltér pazar, nem sok változott a John Bull korszakhoz képest. Angol és belga ale sört ittunk.

2019. februárban, családjával járt itt
Értékelt: 2019. március 18.
Nagyon jól éreztük magunkat az elegánsan kialakított tiszta étteremben. A kiszolgálás frappáns a felszolgálók segítőkészek bátran ajánlják az ételeket. Az ételek nagyon finomak voltak gusztusos a tálalás. A poharak csillognak. A mellékhelyiségek is tiszták ami sajnos sok helyen kivánnivalót hagy maga után. Az ár-értékarány is jó!

2018. novemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2018. november 11.
SOPRONBAN IDE ÉRDEMES BETÉRNI. . FÍNOM FATÁNYÉROST ETTÜNK. . A kiszolgálás gördülékeny volt. . gyönyörű környezet,,,MINDENKINEK AJÁNLOM. . . Csoportoknak,,és egyénileg is óriási vállaszték az étlapon. . MINDEZ A VÁROS SZÍVÉBEN,,egy jó nagy séta után megpihenve, MEGÉHEZVE. . Tulajdonképpen MENÜ miatt tértünk be oda. .

Mobilról küldte. | 2018. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. október 21.
Magát az éttermet az ittjártam. hu alapján választottuk. Az étterembe belépve nagyon kellemes környezet, igazi angol pub hangulat fogadott. A pincér azonnal jött és ajánlott is egy asztalt. Az étlapon az ételeknél fel vannak tüntetve az allergének. A pincér felhívta rá a figyelmünket, hogy szakács függő hogyan készíti el az adott ételt pl.

2018. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 12.
Hódmezővásárhelyről utaztunk Sopronba, hogy kicsit kikapcsolódjunk a hétköznapokból. Utolsó esténket töltöttük a Perkovátz Ház éttermében. Először kinn ültünk le, de vihart jósoltak, így belül folytattuk az esténket. A belső tér nagyon igényes, meleg hangulatú és kényelmes. A választék bőséges, az árak is elfogadhatóak, főleg úgy, hogy volt egy 10%-os kuponunk [moderálva - a szerk.

2017. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. október 22.
Nagyon hangulatos vendéglő. A múlt századi hangulatot nem a kopottság okozza, mert láthatólag jó állapotban van a berendezés. Annak ellenére, hogy az angol pub-ok világát szeretnék idézni, még a giccsesség előtt megáll a dolog. Többféle menü van (heti állandó és napi), ami sok más helyen az olcsó, de még elfogadható ebédet takarja.

2017. áprilisban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. május 1.
Figyelmes személyzet, kényelmes asztalok, kellemes borválaszték, nagyon finom ételek, kiemelve a paradicsomos mozzarellás fogast gombás papardellével. Az adag sajnos elfogyaszthatatlanul hatalmas, a főétel mellett nem marad hely a desszertre. A kiszolgálás gyors, pont megfelelő ütemben érkeznek az ételek és italok. Asztalfoglalás ajánlott.

Legnépszerűbb csomagok Sopronban és környékén
Hotel Lövér
5 nap/4 éjszaka 10.328 - 15.300,- Ft/fő/éj között: bővített félpanziós ellátással, wellness - sziget és fitness terem korlátlan használatával, parkolással, internettel
2019.11.27. - 2020.12.19.
Szent András Fogadó
Hidegség
2020.07.14. - 2021.07.14.
Platán Hotel Sárvár
Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2020.07.14. - 2020.12.31.
Palatinus Hotel
2 nap/1 éjszaka 10.297 - 16.775,- Ft/fő/éj között: reggelivel, internet elérhetőséggel
2019.12.25. - 2021.03.15.
Hotel Piroska
4 nap/3 éjszaka 12.300 - 18.150,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg használattal, masszázskuponnal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.02.08. - 2021.01.03.
2020.07.14. - 2020.12.20.
Holiday Apartman
2020.07.14. - 2021.07.14.
Artis Boutique Hotel
5 nap/4 éjszaka 12.475,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, üdvözlőitallal, kávégép és ásványvíz bekészítéssel, szauna és fitneszterem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.06.01. - 2020.08.27.
EMAN Apartmanház Sárvár
2-3 éjszaka 18.333,- Ft/család/éj ártól: önellátással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.05.26. - 2020.12.20.
Sopron Hotel
2 nap/1 éjszaka 13.883 - 20.155,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness használattal, felnőtt játszótér, kültéri kondigép használattal, gyermekjátszó használattal, internettel
2018.12.06. - 2021.09.12.
Bajor Panzió Aparthotel
3 nap/2 éjszaka 11.500,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, privát jacuzzi használattal, infraszauna használattal, kerékpárhasználattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2020.01.24. - 2020.12.20.

Szállodák Sopron környékén
Wolf Panzió Sopron
Caramell Premium Resort Sopron
Hotel Wolf Sopron
Pár száz méterre található a sárvári Gyógy és Wellnessfürdő az ízlésesen kialakított...
Szuperakció (min. 3 éj)
Caramell a legjobb áron (min. 2 éj)
Nyári kikapcsolódás (min. 2 éj)

Perkovátz Ház English Pub & Restaurant SopronX