Judit Borsné

Judit Borsné adatlapja

Borsné Juhász Judit vagyok,Győr mellett élek egy szép nagy faluban Győrújbaráton családommal. Két gyermekünk van,férjem Szépkártyájának köszönhetően sokat megyünk wellness hétvégékre,imádunk utazni.Fodrászként dolgozom,szeretek emberekkel beszélgetni,ismerkedni,nyitott vagyok az új kihívásokra.
Utazni legtöbbször családdal megyünk,de voltunk már férjemmel kettesben is többször nyaralni. Külföldre,belföldre egyaránt szeretünk utazni. Szerencsére sok helyre eljutottunk már. Étterembe is inkább családdal járunk,mert a gyerekek is nagyon szeretik.
Ilyen vagyok
Környezettudatos  •  Ár-érték figyelő  •  Magyaros ízek kedvelője  •  Kuponvadász  •  Gyermekkel utazó  •  Wellness-mániás  •  Vízimádó  •  Mindenevő  •  barátkozó
Regisztráció2016.06.05
Utoljára itt2016.10.05

Kiváló 2016. június 5.családjával járt itt
Családommal szerencsére nagyon sok hotelben megfordultam,van olyan hely, ahova biztos nem térünk vissza,van olyan ,hogy talán elmennénk és vannak abszolút kedvenceink! A tapolcai Hungest Hotel Pelion kedvencünk lett,amit szívesen ajánlunk mindenkinek! Személyzet kedves,segítőkész,szoba rendezett,tiszta,ellátásra sem lehet panasza senkinek,mindenki találhat fogára való ételt.
Kiváló 2016. június 7.családjával járt itt
Tavaly májusban volt szerencsénk eltölteni egy hétvégét a hotelban. Nagyon jól éreztük magunkat,van összehasonlítási alapunk,mert szerencsére nagyon sok helyen megfordultunk már,külföldi,belföldi hotelokban egyaránt! Személyzet,animátorok kedvesek voltak ,szoba kényelmes,tiszta,wellness is kellemes volt.
Greenfield Hotel Golf & Spa válasza
Kedves Vendégünk!

Nagyon köszönjük visszajelzését. Örülünk, hogy tavalyi tartózkodásuk alkalmával jól érezték magunkat nálunk, elégedettek voltak szolgáltatásainkkal. Reméljük, idén is visszatérnek hozzánk!

Szívélyes üdvözlettel: Tóth Tímea, Guest Relation Manager és a Greenfield Hotel Spa csapata
2016. június 16., Greenfield Hotel Golf & Spa, vendégkapcsolati manager
Kiváló 2016. október 5.gyerekekkel járt itt
Nagyon szimpatikus szálloda,wellness kiváló,az étterem választéka nem volt annyira extra,de az étel finom volt,ha közelebb lenne biztos mennénk még!