kalotáné

kalotáné adatlapja

Ilyen vagyok
Spórolós utazó  •  Édesszájú  •  Házias ízek kedvelője  •  Akció-figyelő  •  Kuponvadász  •  Gyermekkel utazó  •  Wellness-mániás
Regisztráció2013.12.27
Utoljára itt2016.10.26

2013. december 27.gyerekekkel járt itt
hát nem rossz mi itt töltötök nászutunkat azt leszámítva hogy ujj volt az apartmanház konyha sarok nem túl felszerelt és hát akkor volt konkrétan a füvesítés és nyakik sár volt az udvar és hát persze mér tis nem a térkő lerakása is akkor történt és az a zaj elviselhetetlen volt de amúgy o mert közel a fürdő bejárat és az ár tartalmazna a belépőt is az jó volt.
Kiváló 2016. május 25.családjával járt itt
Kiváló ettelek kiváló kiszolgálás:) A hely valami csuda jó és árban szerintem kiváló. nyáron a strand egy lépesre. nyugodt gyermekbarát étterem (nem kell félni hogy kifut az útra) mer csendes környezetben van :) ha igazi kikapcsolódásra vágysz akkor csak ajánlani tudom!!
Felhasználó fényképei:
Kantin Gasztrokocsma Lovászi -
Kiváló 2013. december 27.gyerekekkel járt itt
szuper volt egész hétvégén csak köntösben rohangáltunk imádtam es kifejezetten rendes a személyzet és hát az eltátás sem rossz ajánlani tudom csak mindenkinek meg a legjobb az egészben hogy csak egy ajtó választ el a fürdőtől csak a parkolás volt egy picit rossz mert folyamatosan ki be kelet rohangálni szólni hogy nyissanak kaput de ezt leszámítva szuperül éreztük magunk remélem még lesz rá lehetőség hogy eljussunk