Kantin Gasztrokocsma Lovászi
8878 Lovászi, Lakótelep 68.

Kantin Gasztrokocsma Lovászi a térképen

Medvehagyma TOP szállásértékelő
Medvehagyma TOP étteremértékelő
Medvehagyma TOP egyébhely értékelő
2020. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. szeptember 27.
A mai változatos világban asztalt foglaltam előre, meg éppen kemencés napokat is tartottak. Nem volt tömeg, így választhattunk helyet. Nagyon hangulatos hely, alig tudtunk betelni a látvánnyal. A medvehagymakrémleves fantasztikus jól illett hozzá a kis sajtos lepényke. Én még salátát ettem és túrógombócot gyümölcsmártással, fagyival.

2017. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 21. - 1 látogató hasznosnak vélte
Korábban már jártam itt és akkor csalódottan távoztam. Most mégis visszatértem, mert mások jó véleményeket mondtak. Ami igaz, az igaz! Bár lassan hozták ki amit rendeltünk, de amit kaptunk az kitűnő volt, ezt el kell ismerni. Egyedi volt, helyi specialitás és finom. Ezután mégis ajánlottam a helyet barátaimnak. És mi történt?

2016. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2016. szeptember 23.
Hangulatos, kellemes hely. A kiszolgálók kedvesek, udvariasak. Az ételek nagyon-nagyon finomak. Háziasak, de mégis különlegesek. Nem kell órákig várni az ebédre. Kapható kis adag is. de a jóétvágyúak is bőségesen kapnak. Ahogy írtam, életem legfinomabb gyümölcslevesét ettem itt. De a kakasherepörkölt is kiváló volt. Az árak pedig hihetetlenül barátságosak.

2016. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 8.
Zalai kirándulás alkalmával gyerkőcökkel ebédezni szerettünk volna. Már-már feladtuk, mikor megláttuk a Kantin tábláját. Irány fel a dombra, és be a 'Jó szerencsét' feliratú kapu alatt. No, mindenre számítottam, de erre nem. Nagyon egyedi, különleges hangulatú (bármelyik nagyvárosban is megállná a helyét! ), óriási befogadóképességű hely, a strand közvetlen szomszédságában.

2015. júliusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2016. július 27. - 1 látogató hasznosnak vélte
15 percbe telt, amíg felvették a rendelésemet, pedig rajtam kívül csak egy asztalnál ültek vendégek. Babgulyást rendeltem, amit 35 perc után sem hoztak ki. Reklamáltam. A pincér kisasszony arra hivatkozott, ő nem tehet róla. Ez igaz, de egy vendéglőben ez nem elfogadható! Főleg, ha vendég sincs. A végül ízléses tálalásban megkapott étel minősége közepes volt.

2016. májusban, családjával járt itt
Értékelt: 2016. május 25.
Kiváló ettelek kiváló kiszolgálás:) A hely valami csuda jó és árban szerintem kiváló. nyáron a strand egy lépesre. nyugodt gyermekbarát étterem (nem kell félni hogy kifut az útra) mer csendes környezetben van :) ha igazi kikapcsolódásra vágysz akkor csak ajánlani tudom!!

Legnépszerűbb csomagok Lovászin és környékén
Batthyány Kastélyszálló
Zalacsány
3 nap/2 éjszaka 18.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, fürdőköpeny és törölköző bekészítéssel, korlátlan minigolf és footgolf pályahasználattal, parkolással
2021.06.01. - 2021.09.12.
Borisz Apartmanház
Zalakaros
Napi árak: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, WIFI-vel
Szabó Apartmanház
2021.05.21. - 2021.05.23.

Szállodák Lovászi környékén
Hotel Vital Lovászi
Hotel Forrás Zalakaros Lovászi
A Hotel Forrás Zalakaroson, karnyújtásnyira a Gránit Gyógyfürdőtől várja gyógyulni és...
Aquatherm Hotel Lovászi
A Hotel Aquatherm, Zalakaros egyik barátságos háromcsillagos szállodája, a...
Tavaszi-Téli akció (min. 2 éj)
Zalakarosi nyár (min. 2 éj)
Pünkösd (min. 3 éj)

Kantin Gasztrokocsma LovásziX